امروز: یکشنبه 5 خرداد 1398 - 19:43 تبلیغات

دو کتابخانه در مدارس روستای مشکین با بیش از 3000جلد کتاب افتتاح شد

زنجان (پانا) - با حضور فرماندار و به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان زنجان، دو کتابخانه در مدارس روستای مشکین با اعتباری بالغ بر 700میلیون ریال و بیش از 3000جلد کتاب افتتاح شد.

رئیس آموزش وپرورش استثنایی کردستان: طرح نُرم سازی آمادگی جسمانی دانش آموزان با نیازهای ویژه ذهنی استان اجراشد

سنندج(پانا) - رئیس آموزش وپرورش استثنایی کردستان از اجرای طرح نُرم سازی آمادگی جسمانی و بهبود شاخص کلی تعادل پویا در دانش آموزان با نیازهای ویژه ذهنی استان خبرداد .

مسیب‌زاده: کم‌لطفی وزارت ارشاد مانع حضور پرقدرت آموزش‌و‌پرورش در نمایشگاه قرآن نشد

تهران (پانا) - بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلی تهران در حالی به روز آخر خود رسیده است که غرفه‌های آموزش و پرورش یکی از فعال‌ترین غرفه‌ها در طول این شب‌ها بودند. حضور پررنگ دانش آموزان و خانواده‌های‌شان و همچنین حضور گروهی مدارس در این شب‌ها، به رغم محدودیت مکانی و فضای نامناسبی که در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته بود، رنگ و بوی دیگری به نمایشگاه قرآن داد.

معلم منتخب چاراویماق: شاکله شخصیت معلمی خود را بر مبنای دوستی و محبت پایه‌گذاری کردم

تبریز ( پانا ) - معلم نمونه استانی از منطقه چاراویماق استان آذربایجان شرقی داشتن خاطرات خوب از معلمان دوران تحصیلش را انگیزه بسیار فوق‌العاده‌ای برای یادگیری فنون معلمی، شیوه کلاس‌داری و نحوه برقراری ارتباط مطلوب با دانش‌آموزان می‌داند.

توافق 2 هزار میلیارد ریالی برای تعمیر و بازسازی راه های اسیب دیده از سیل در اعتبارات حوادث 98

کرمان(پانا) - در نشست مشترک پورابراهیمی با معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص اختصاص 2 هزار میلیارد ریال اعتبار برای تعمیر و بازسازی راه های اسیب دیده از سیل کرمان در اعتبارات حوادث 98 توافق شد.

فولادوند در مراسم بزرگداشت سوم خرداد: آنچه ملت ما داشت و دنیا نداشت ایمان بود

تهران (پانا) - برنامه صبحگاه مشترک بسیج فرهنگیان مناطق 6، 7، 8، 11، 12 با حضور عبدالرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران و سردار محمود حسینی، معاونت اقشار سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد. این مراسم به مناسبت یادبود سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر برگزار شد. 

نوزدهمین کلنگ مدرسه خیر‌ساز شهرستان دیواندره در روستای مران سفلی زمین زده شد

دیواندره (پانا) - با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، جمعی از مسئولان و اهالی روستای مران سفلی شهرستان دیواندره و همچنین خانم دارابی، خیر این دبستان در حال احداث کلنگ دبستان یک کلاسه روستای مران سفلی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال در زمینی به مساحت تقریبی 1000متر مربع زمین زده شد.