امروز: چهارشنبه 4 خرداد 1401 - 01:53 تبلیغات

مدارس 16 منطقه آموزشی ارومیه روز چهارشنبه تعطیل اعلام شد

ارومیه(پانا) - طبق اطلاعیه صادر شده از طرف اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش‌ و پرورش آذربایجان غربی تمامی مدارس شهرستان ارومیه و تمامی مدارس شهرهای جنوب استان روز چهارشنبه به علت آلودگی شدید هوا تعطیل است.

میدان داران اصلی جبهه انقلاب فرهنگیان هستند

بوشهر(پانا) - استاندار بوشهر گفت فرهنگیان، معلمان و دانش‌آموزان در مقاطع مختلف از شکل‌گیری انقلاب، دوران دفاع مقدس و بعد از آن حماسه‌ها آفریدند و امروز نیز همین قشر میدان‌دار اصلی جبهه انقلاب هستند.

جوانان با ایده‌های خلاقانه و تلاش مضاعف، فضا را برای بهره‌مندی مطلوب فراهم کنند

فشافویه (پانا)- بخشدار فشافویه در جلسه مجمع مشورتی جوانان بخش فشافویه گفت امروز جوانان باید از فرصت‌های ارزشمند استفاده کنند و با ایده‌های خلاقانه، تلاش مضاعف و استفاده از ظرفیت‌های تخصصی، فضا را برای بهره‌مندی مطلوب در سال‌های پیش رو فراهم کنند.

نشست کارگروه استانی کمیته فوریت‌های روانی -اجتماعی و نماد

نشست کارگروه استانی کمیته فوریت‌های روانی -اجتماعی و نماد( نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان) با حضور فاطمه نقوی؛ معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل شهر تهران، عزیز الله بابلی؛ رئیس اداره مشاوره شهر تهران، مهرتاج بیگلری؛ کارشناس مسئول اداره مشاوره شهر تهران در سالن پروین اعتصامی اداره منطقه ۱۰ برگزار شد.

خبرگزاری پانا احساس مسئولیت‌پذیری من را بیشتر کرده است / فیلم 2

یاسوج (پانا) - فائزه کناری، دانش‌آموز خبرنگار پانا در استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس پانا با بیان اینکه خبرگزاری پانا در بخشی از شکوفایی استعدادهای او موثر بوده و حرفه خبرنگاری باعث بهتر شدن فن بیان و بالارفتن سطح مطالعه و آگاهی در وی شده است، عنوان کرد از زمانی که وارد این خبرگزاری شده احساس مسئولیت‌پذیری بیشتری دارد.

خبرنگاری در زندگی من تاثیر مثبتی گذاشته است/ فیلم

یاسوج (پانا) - محمد صادق بهرامی پور دانش‌آموز خبرنگار عضو خبرگزاری پانا در استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس پانا عنوان کرد خبرنگاری در زندگی او تاثیر مثبتی گذاشته و این چهار سالی که در زمینه اطلاع‌رسانی در خبرگزاری پانا کار می‌کند، توانسته‌است جایگاه خود را در جامعه به سطح بالاتری برساند.

مسیر دشوار اما لذت بخشی را گذراندم

از تابستان سال گذشته که به طور کاملا اتفاقی عضو خبرگزاری پانا شدم زمان نسبتا زیادی نمی‌گذرد؛ اما برای من قرن‌هایی پر از تجربیات شیرین و گاه سخت گذشت.