امروز: دوشنبه 25 آذر 1398 - 14:25 تبلیغات

فوت 5 نفر در یزد بر اثر آنفلوآنزا

یزد(پانا)- کارشناس بیماری‌های واگیردار مرکز بهداشت استان یزد از مرگ پنج نفر در این استان بر اثر بیماری آنفلوآنزا خبر داد؛ امسال ۹۶۰ نفر مشکوک به این بیماری در استان شناسایی شدند.

زنگ پژوهش در مدارس زبرخان نواخته شد

پانا (زبرخان) - با حضور رئیس و معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش زبرخان و رئیس شورای اسلامی شهر درود زنگ پژوهش در دبیرستان زینب کبری(س)شهر درود نواخته شد.

مدارس در خطر آبگرفتگی و نقاط آسیب‌پذیر خوزستان شناسایی شد

اهواز (پانا) -  مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با بیان اینکه مدارسی که زیرآب می‌روند و نقاط آسیب‌پذیر شناسایی شده‌اند، گفت: دستگاه‌های متولی باید از اکنون و قبل از افزایش میزان بارش‌ها کارهای اولیه را در نقاط آسیب‌پذیر انجام دهند.

ورود سامانه بارشی شدید به استان بوشهر/ لغو مرخصی و ماموریت مدیران اجرایی

بوشهر(پانا)_ استاندار بوشهر گفت: براساس اعلام هواشناسی مبنی بر ورود یک سامانه بارشی از امروز و شدت این سامانه در روزهای سه شنبه هفته جاری، ضمن آماده باش ادارات، مرخصی و ماموریت مدیران اجرایی تا اطلاع ثانوی لغو است.

دهمین انتخابات مجلس دانش آموزی خراسان شمالی و شورای دانش آموزی شهرستان بجنورد برگزار شد

بجنورد (پانا)- با حضورمعاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش وپرورش ، رئیس سازمان دانش آموزی شهرستان بجنورد و بالغ بر 50 نفر دانش آموز تعداد 25 نفر دانش آموز (پسر) و 25 نفردانش آموز( دختر ) در دهمین دوره انتخابات مجلس دانش آموزی استان خراسان شمالی و شورای دانش آموزی شهرستان بجنوردهمزمان در کانون ریحانه(ویژه دختران) و کانون شهید باهنر (ویژه پسران) برگزار شد.

دستگاه های استان ماهیانه گزارش پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور را ارائه کنند

یزد(پانا)-استاندار یزد با بیان اینکه برای ماندگاری مصوبات و دستاوردهای سفر رئیس جمهور باید پیگیری جدی از سوی همه دستگاه های استان صورت گیرد افزود: در همین راستا دستگاه های استان به صورت ماهیانه گزارش اقدامات خود را به معاونت عمرانی استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارائه دهند.