امروز: یکشنبه 30 دی 1397 - 20:29 تبلیغات

انهدام باند جعل اسناد دولتی و مسافرتی

تهران (پانا) - رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، با اشاره به دستگیری هفت تن از جاعلان حرفه ای اسناد و مدارک دولتی، گفت: این متهمان با جعل اسناد دولتی و مسافرتی، از شهروندان کلاهبرداری می کردند.

تکذیب سقوط هواپیمای تهران - زاهدان

زاهدان (پانا) - روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان ادعای برخی کانال‌های فضای مجازی را مبنی بر سقوط یک فروند هواپیمای شرکت زاگرس را تکذیب کرد.

نیروی انتظامی از خروج نخل جلو گیری می کند

بوشهر(پانا) - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت : طی مکاتبه با نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی از جابجایی نخل بدون مجوزجلوگیری می شود .

دواری: باید از کتاب محوری به سمت برنامه محوری حرکت کنیم

تهران (پانا) - معاون آموزش ابتدایی ادراه کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: تحول در نظام تعلیم و تربیت را در گرو تحول دو محور مدیریتی و محتوایی دانست که رویکرد تحول گرا در مدیریت با مدرسه محوری و تحول محتوایی با صیانت از برنامه درسی ملی امکان پذیر خواهد بود.

بازی از ضرورت‌های زندگی کودکان اوتیسم است

کاشان ( پانا) - یک پژوهشگر حوزه رفتار حرکتی تاکید کرد ورزش و فعالیت‌های فیزیکی در قالب بازی یکی از ضرورت‌های زندگی کودکان مبتلا به بیماری اوتیسم است که باید مورد توجه خانواده‌ها و مسئولان قرار بگیرد.

بسیاری از مردم بیماری اوتیسم را نمی شناسند

کاشان ( پانا) - عضو هیئت مدیره انجمن اوتیسم کاشان با بیان اینکه بسیاری از مردم بیماری اوتیسم را نمی شناسند و علائم آن را نمی‌دانند، تاکید کرد اگر در فرصت طلایی 12 ماهگی تا سه سالگی اختلالات عصب‌شناسی تشخیص داده شود، باعث برگشت بیمار به زندگی می شود.

توزیع 91 دستگاه بخاری در روستاهای خاش در استان سیستان و بلوچستان + تصاویر

تهران (پانا) - گروه خیریه مهرورزان در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که با همکاری آموزش و پرورش و هلال احمر تعداد ۹۱ دستگاه بخاری طی سه روز در روستاهای خاش که از سردسیرترین مناطق سیستان و بلوچستان هستند توزیع شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی : اجرایی شدن 75درصد مصوبات شورای آموزش و پرورش استان

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از اجرایی شدن 75درصد مصوبات شورای آموزش و پرورش خبر داد و گفت: در سال جاری شورای آموزش و پرورش 3 بار تشکیل شده که خروجی این جلسات 16 مصوبه بوده که از این تعداد 12 مصوبه اجرایی شده است.

برگزاری مراسم تشییع پیکر شهدای سانحه هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ در پایگاه شهید لشگری تهران

اسلامشهر (پانا) - مراسم تشییع پیکرمطهر سیزده نفر از شهدای سانحه هوایی هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایگاه شهید لشگری مهرآباد و با حضور جمعی از فرماندهان ، خانواده معزز شهدا و مردم همیشه در صحنه برگزار شد.