امروز: دوشنبه 4 تیر 1397 - 00:59 تبلیغات

توضیح سخنگوی ناجا درباره حواشی ملک لواسان

تهران (پانا) - سخنگوی نیروی انتظامی به اتهامات منتسب به پلیس در ماجرای تخلیه مکانی در لواسان که متعلق به یکی از فرماندهان عالی رتبه نظامی بود، توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: تخلیه مکان توسط پلیس، بدون حکم قضایی برخلاف قانون است و پلیس حکمی مبنی بر تخلیه این مکان نداشته است.

کاهش 24 درصدی آمار معتادان

تهران (پانا) - وزیرکشور گفته است که شمار معتادان کشور هم‌اکنون دو میلیون و 800 هزار نفر است که این میزان در مقایسه با پیش از دولت تدبیر و امید 24 درصد کاهش دارد.

چطور از سرقت دوچرخه پیشگیری کنیم؟

تهران (پانا) - کارشناس ارشد انتظامی پلیس پیشگیری پایتخت گفته است که هوشیاری کودکان در نگهداری وسایل و امکانات تفریحی مانند دوچرخه ، عامل جلوگیری از وقوع سرقت در مراکز تفریحی است.

دومین متهم پرونده ایرانشهر دستگیر شد

تهران (پانا) - دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت دومین متهم پرونده آدم ربایی و تجاوز به عنف ایرانشهر امروز پنجشنبه 31 خردادماه با همکاری ریش‌سفیدان و معتمدان شهرستان دلگان تحویل مراجع قضایی شد.

فراخوان مشمولان سرباز معلم در تیر ماه 97

تهران (پانا) - سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان سرباز معلم که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اول تیرماه 1397 هستند را به انجام خدمت سربازی فراخواند.

آخرین وضعیت پرونده تجاوز به دختران در ایرانشهر

تهران (پانا) - دادستان تهران با اشاره به گرانی سکه در ماه های اخیر،گفت:دولت سکه فروخته است و خریدار اول ۳۸ هزار عدد سکه، نفر دوم ۲۳ هزار عدد و نفر سوم نیز ۴ هزار و اندی سکه خریداری کرده است.

دلایل افزایش معتادان متجاهر تشریح شد

تهران (پانا) - به گفته سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر یکی از دلایل افزایش معتادان متجاهر تغییر الگوی مصرف بوده است چرا که با توجه به گران شدن شیشه معتادان به سمت الگوی کم مصرفی مثل مصرف همزمان گل، تریاک و قرص‌های روان گردان رفتند. در نتیجه باید گفت اعتیاد مطلق افزایش پیدا نکرده است بلکه تعداد متجاهران افزایش یافته است.

پرونده «تجاوز در ایرانشهر» در مرحله تحقیق قرار دارد

تهران (پانا) - رئیس پلیس آگاهی ناجا جزئیات بیشتری از پرونده تجاوز در ایرانشهر را تشریح و اعلام کرد این پرونده در مرحله تحقیق قرار دارد و ماجرا آن‌طور در برخی از رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شده بود، نیست.