امروز: جمعه 25 آبان 1397 - 09:43 تبلیغات

 ۱.۷ میلیون گوشی وارد کشور شد

تهران (پانا) - گمرک ایران اعلام کرد: در هفت ماهه نخست سال‌جاری تعداد یک میلیون و ۷۳۷ هزار و ۴۷۵ دستگاه گوشی تلفن همراه وارد کشور شده است.

اعلام تعرفه رومینگ اربعین

تهران (پانا) - تعرفه رومینگ اربعین اپراتورهای تلفن همراه ایرانی اعلام شده است و کاربران باید قبل از ورود به خاک عراق یکی از بسته‌های در نظرگرفته شده را خریداری کنند.

اینترنت ایران قطع نمی‌شود

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به موضوع قطع شدن اینترنت ایران با درخواست رئیس جمهوری آمریکا می‌گوید دسترسی به اینترنت در دنیا رئیس ندارد که بگوییم آمریکا  رئیس اینترنت به شمار می‌رود و می‌تواند تا اینترنت ایران را قطع کند؛ بر همین اساس هیچ جای نگرانی برای قطع شدن اینترنت کشور نیست.

آذری جهرمی: نوسان ارزی رشد بخش ارتباطات را کند می کند

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات حجم امسال بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات را 40 هزار میلیارد تومان پیش بینی کرد و گفت: نوسان های بازار ارز توسعه این بخش را کند می‌کند و اهداف برنامه ششم با این شرایط ارزی قابل دستیابی نیست.

تدوین سند اقتصاد دیجیتال

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بررسی ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی سند تدوین اقتصاد دیجیتال خبر داد.

وزیر ارتباطات: اقتصاد اشتراکی در وضع تحریم مانع هدر رفت منابع می‌شود

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه اقتصاد اشتراکی مفهوم جدیدی در حوزه اقتصاد دیجیتال است، می‌گوید اقتصاد اشتراکی می‌تواند در وضع تحریم از اتلاف منابع کشور جلوگیری کند.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ایلام :‌ بالن مخابراتی برای تسهیل ارتباط زائران راه‌اندازی شد

تهران (پانا) - مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ایلام از تامین ارتباطات زائران اربعین با همکاری اپراتورها، دسترسی کامل زائران به شبکه دیتا در داخل کشور و راه‌اندازی بالن مخابراتی بام دو در مرز مهران خبر داد.

قیمت گوشی‌های تلفن همراه 50 درصد کاهش می‌یابد

تهران (پانا) - رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی می‌‌گویداگر به به واردکنندگان موبایل بر اساس سامانه نیما ارز اختصاص یابد قیمت گوشی‌های تلفن همراه 50 درصد کاهش می‌یابد.

حکم 13 پرونده گرانفروشی تلفن همراه صادر شد

تهران (پانا) - سخنگوی سازمان تعزیرات کشورمی‌‌‌گوید26 پرونده درباره گرانفروشی گوشی تلفن همراه به این سازمان ارسال شد که تاکنون حکم 13 پرونده صادر و 13 پرونده نیز در حال رسیدگی است. 

ایده‌های خلاق تجاری و تبدیل به اپلیکیشن می‌شوند

تهران (پانا) - استارت‌آپ‌‌ها و ایده‌های کسب‌وکارهای نوپا بخش مهمی از این ایده‌های اقتصادی برای سرمایه‌گذاران هستند. از این رو ایده‌های استارتاپی که قابلیت تبدیل‌شدن به اپلیکیشن دارند پس از بررسی از سوی یک شرکت ایده‌پرداز به سرمایه‌گذاران معرفی می‌شود.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک:‌ ارتباط بخش سنتی و نوین در معاملات املاک منجر به ارائه خدمات بهترمی‌شود

تهران (پانا) - رئیس اتحادیه مشاوران املاک می‌گویدکسب و کارها در حال گذر از شکل سنتی به نوین هستند و در این میان ارتباط بخش سنتی و نوین می‌تواند به ارائه خدمات بهتر منجر شود.