امروز: جمعه 30 فروردین 1398 - 18:48 تبلیغات

واکنش علی نصیریان به نام‌گذاری خیابانی به نام او

تهران (پانا) - علی نصیریان نسبت به نام‌گذاری خیابانی در تهران به نام خود واکنش نشان داد. او با تاکید بر این‌که با نام‌گذاری خیابان‌ها به نام هنرمندان و شاعران مخالفتی ندارد، اما به‌طور شخصی این کار را دوست ندارد.

تکذیب خبر شیوع وبا و شپش در مناطق سیل‌ زده

تهران (پانا) - رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با تکذیب طغیان هرگونه بیماری‌‌های اسهالی و پوستی در مناطق سیل‌‌زده، در عین حال بر لزوم رعایت بیش از پیش موارد بهداشتی از سوی مردم به دنبال گرم‌‌تر شدن هوا و وضع شکننده شرایط بهداشتی، تاکید کرد.

محسن هاشمی: دین‌گریزی در بخشی از نسل جوان ناشی از ارائه ندادن تصویری صحیح ازالگوی زیست مسلمانی است

تهران (پانا) - رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد که اگر امروز چالش شکاف ارزش‌ها در بخشی از نسل جوان و دین‌گریزی وجود دارد، ناشی از ارائه ندادن تصویری صحیح از سبک زندگی و الگوی زیست مسلمانی است.

چه درسهایی باید از سیل‌های اخیر گرفته شود

تهران (پانا) -– سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس می‌گوید برنامه‌ریزی و فرهنگ‌سازی برای کاهش خسارت‌های حوادث طبیعی و زیست‌محیطی در کشور نیاز به همکاری و هماهنگی بین دستگاهی دارد و طبیعی است که تنها سازمانی با عنوان مدیریت بحران با بودجه بسیار محدود قادر نخواهد بود در صورت مشکلات زیست محیطی بحران‌های موجود را حل کند.

فاطمه گودرزی: هدف از حضور هنرمندان در رویدادهای تلخ دلگرمی بخشیدن است نه خودنمایی

تهران (پانا) - فاطمه گودرزی، بازیگر سینما که طی روزهای اخیر مشغول جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای مناطق سیل‌زده لرستان بود اعلام کرد که امروز برای توزیع این کمک‌ها و همدردی با مردم عازم مناطق آسیب‌دیده از سیل خواهد شد.