امروز: شنبه 29 دی 1397 - 16:20 تبلیغات

ارتقاء سطح علمی مربیان گامی موثر در پیشبرد اهداف سازمان دانش آموزی

کرمان (پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در حاشیه برگزاری دوره مقدماتی مربیان جدیدالورود سازمان دانش آموزی گفت:در راستای تربیت نیروی انسانی ماهر برای سازمان دانش آموزی استان کرمان که یکی از ارکان سازمان محسوب می شوند دوره ای ترتیب داده شد جهت تربیت مدرس در سطح مقدماتی.

برگزاری ویدئوکنفرانس سازمان دانش آموزی استان کرمان

کرمان(پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در ویدئو کنفرانس گفت: درخشش پیشتازان دختر و پسر استان کرمان در اردوی ملی باعث افتخار و مباهات است و انتخابات مجامع پیشتازان جهت عینیت بخشیدن به رکن چهارم اساسنامه سازمان باید با حساسیت و دقت خاصی برگزار شود.

بنا و خشت اولیه آموزش و مهارت در کودکان ، در دوره قبل از دبستان گذاشته می شود

کرمان(پانا)- مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان در نشست مدیران سر قطب مراکز مستقل و ضمیمه پیش دبستانی این ناحیه گفت : بنا و خشت اولیه آموزش و مهارت در کودکان ، در دوره قبل از دبستان گذاشته می شود.

حماسه 9 دی ، نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مؤمن، با بصیرت و غیرتمند ایران بود

کرمان (پانا)- رییس کل دادگستری استان کرمان گفت : نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مؤمن، با بصیرت و غیرتمند ایران در حماسه باشکوه 9دی ماه، چنان تجلی یافت که به فرموده مقام معظّم رهبری: «اگر صدها بار هم برای نعمت هوشیاری این ملّت سجده شکر به جای آورده شود، باز هم کم است. حماسه ای که محاسبات دشمن را به هم ریخت؛ محاسباتی که با همکاری و برنامه ریزی عده ای اقلیت در داخل از روی بغض و کینه شکل گرفته بود اما در این روز حماسی یک بار دیگر امّت اسلامی با بصیرت عمل کرد و دشمنان نظام مأیوس شدند»

معلمان رهبران فکری جامعه هستند

کرمان(پانا) - مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی در نشست با رئیس و کارکنان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: معلمان رهبران فکری جامعه هستند.

روایتی از حکم های قاضی کرمانی در جایگزینی حبس؛ شهرآورد «برد - برد» قاضی و متهم

کرمان(پانا) - لبخند، عطر خوش و صبر و حوصله، نخستین نشانه‌هایی است که در اولین برخورد با قاضی محمد اطمینان، صادرکننده بیشترین آرای جایگزین حبس در کرمان، به چشم‌ می‌آید و نشان می‌دهدکه این قاضی خوش ذوق در شهرآوردی برد – برد، متهمان جرایم سبک را با نوای «نه به زندان» به خدمات عام المنفعه محکوم می کند.

سخنرانی نماینده مجلس دانش آموزی در گردهمایی رؤسای آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق استان کرمان

کرمان(پانا) - نماینده نهمین دوره مجلس دانش آموزی از منطقه ماهان به نمایندگی از دانش آموزان سراسر استان کرمان با حضو در اجلاس رؤسای آموزش وپرورش 32شهرستان ،منطقه استان و شورای معاونین اداره کل به بیان مطالبات دانش آموزان پرداخت