امروز: دوشنبه 25 آذر 1398 - 14:27 تبلیغات

حمایت و استقبال شهرداری کرمان از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای احداث بازارچه‌های دائمی

کرمان( پانا ) - مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان گفت: شهرداری کرمان از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی که متقاضی همکاری با شهرداری برای احداث بازارچه‌های متعدد دائمی در کرمان هستند، استقبال می کند.

بارش باران مدارس کهنوج را به تعطیلی کشاند

تهران (پانا) -رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی مدارس شهرستان کهنوج در تمام دوره‌های تحصیلی به دلیل بارش باران و رعد و برق شدید خبر داد.

در کمیسیون ماده 100 مواضع قاطعانه‌ای اتخاذ می شود

کرمان(پانا ) - رئیس اداره کمیسیون‌های ماده صد شهرداری کرمان گفت: یکی از مواردی که تحدید حقوق مالکانه را در پی دارد، تخلفات ساختمانی است و بزرگ‌ترین مرجع ذی‌صلاح رسیدگی بدین تخلفات، کمیسیون ماده صد با 11 تبصره است که سه عضو اصلی آن عبارتند از نماینده قوه قضائیه، نماینده وزارت کشور و نماینده شورای شهر که در حال حاضر در4 شعبه فعالیت دارند.

اجرای عملیات آسفالت محلات هدف شهر کرمان

کرمان(پانا) - مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری کرمان گفت: تاکنون 23 معبر به میزان90 هزار متر مربع در محله فیروزآباد واقع در منطقه یک،آسفالت شده و به بهره‌برداری رسیده است.

کاظمی: بزرگترین قدرت جمهوری اسلامی توسعه فرهنگ ایثار است

کرمان ( پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در یادواره شهدای دانش آموز شهرستان منوجان در استان کرمان گفت که بزرگ ترین موضوعی که نظام جمهوری اسلامی را تهدید می کند دور کردن مردم از فرهنگ ایثار و شهادت است و ساده زیستی و ولایت مداری مهمترین سیره عملی شهدا بود.

روحانی: اگر برجام را حفظ کنیم سال آینده تحریم تسلیحاتی ایران برداشته خواهد شد

تهران (پانا) - رئیس‌جمهوری در جمع مردم رفسنجان گفت که اگر کشور از برجام خارج شود ثمرات آن در سال آینده پیش رو نخواهد بود و قطعنامه های شورای امنیت باز خواهد گشت در حالی که اگر طبق قطعنامه 2231 برجام را حفظ کنیم، سال آینده تحریم تسلیحاتی ایران برداشته خواهد شد .

تمامی مدارس در روز سفر رییس جمهور به استان کرمان باز هستند

تهران (پانا) - رییس اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به دیدار مردم رفسنجان با رییس جمهور در روز دوشنبه ۲۰ آبان ماه ساعت ۹ صبح گفت که مدارس مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم شهرستان رفسنجان باز هستند اما اگر دانش‌آموزان این دو مقطع تمایل برای شرکت در مراسم استقبال از رییس جمهور را داشته باشند، منعی وجود ندارد.

بیانه سازمان دانش آموزی استان کرمان

کرمان ( پانا ) - 13آبان نقطه عطفی است در تاریخ انقلاب اسلامی ایران که با افتخار آفرینی دانش آموزان و دانشجویان پیرو مکتب الهام بخش حضرت امام (ره) برگ زرین دیگری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آمد و با تسخیر لانه جاسوسی هیمنه پوشالی آمریکا را به ذلت و خواری کشاندند به گونه ای که حضرت امام(ره) از آن به عنوان انقلاب دوم یاد فرموده است.

کلاس آینده نگری در شورای دانش آموزی برگزار شد

کرمان ( پانا ) - رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در حاشیه برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی به خبرنگار پانا گفت:در راستای اجرای فعالیت هشت دوبرگزاری انتخابات شورای دانش آموزی ذیل برنامه ی ابلاغی شماره ی ۱ با عنوان توانمندسازی اعضای شورای دانش آموزی از زیر نظام مدیریت و راهبری موضوع بخشنامه ۹۳۷۳در تاریخ ۲۷/۱/۹۸ که به استان ها ابلاغ شده .

ضرورت تقویت رویکرد پژوهش محوری در بین دانش‌آموزان و فرهنگیان

کرمان( پانا ) - با حضور رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان و مدیر کل آموزش و پرورش استان تفاهم نامه همکاری فی مابین آموزش و پرورش استان کرمان و پارک علم و فناوری استان منعقد شد.