امروز: یکشنبه 5 خرداد 1398 - 20:16 تبلیغات

توافق 2 هزار میلیارد ریالی برای تعمیر و بازسازی راه های اسیب دیده از سیل در اعتبارات حوادث 98

کرمان(پانا) - در نشست مشترک پورابراهیمی با معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص اختصاص 2 هزار میلیارد ریال اعتبار برای تعمیر و بازسازی راه های اسیب دیده از سیل کرمان در اعتبارات حوادث 98 توافق شد.

کمک 650میلیون ریالی خیرین فهرجی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد / بیشترین آمار جرائم غیرعمد مربوط به محکومین پرداخت مهریه و نفقه است

کرمان(پانا ) - رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج از کمک 650میلیون ریالی خیرین فهرجی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد خبر داد و گفت: بیشترین آمار جرائم غیرعمد مربوط به محکومین پرداخت مهریه و نفقه است

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک فی ما بین مدیریت شعب بانک مسکن کرمان و اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان

کرمان(پانا) - طی مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان و مدیریت امور شعب بانک مسکن استان کرمان تفاهم نامه همکاری مشترک فی ما بین مدیریت شعب بانک مسکن کرمان و اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان منعقد شد.

جلسه کارگروه ساماندهی فرم مدارس در کرمان برگزار شد

کرمان(پانا) - جلسه کارگروه طرح ساماندهی لباس فرم مدارس با حضور معاون پرورشی و فرهنگی، مشاورین مدیر کل ،روسای ادارات و کارشناسان اولیاء مربیان،حراست ،دایره حقوقی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان و خبرگزاری پانا در دفتر معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل برگزار شد.

بازار قلعه محمود کرمان ساماندهی می شود

کرمان(پانا) - شهردار منطقه یک شهر کرمان با بیان اینکه بازار قلعه محمود که وضعیت نابه‌سامانی داشت و محل اسکان افراد کارتن خواب و بی خانمان شده بود، گفت : به زودی این بازار ساماندهی می شود.

تشویق ویژه‌ی بانوان شاغل در شهرداری که در ساعت های غیر اداری ورزش می‌ کنند

کرمان(پانا) - شهردار منطقه یک شهر کرمان ضمن تأکید بر اهمیت سلامت زنان جامعه، از ارائه تشویق‌های ویژه ای برای بانوانی که در ساعات غیراداری در برنامه های ورزشی پیش بینی شده شهرداری شرکت کنند ، خبرداد.

صدور بیش از چهار هزار سند مالکیت روستایی

کرمان(پانا)- مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان ضمن تشریح آمار صدور اسناد مالکیت روستایی در شش ساله گذشته از صدور چهار هزار و هشتاد سند مالکیت در سال 97 خبر داد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: سوء مدیریت در اقتصاد کشور، آمریکا را گستاخ کرد

کرمان(پانا) - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد یکی از دلایلی که آمریکا و کشورهای اروپایی که با این گستاخی حرکت کردند و از برجام خارج شدند، سوء مدیریت در حوزه اقتصادی در درون کشور بود.