امروز: سه شنبه 28 آبان 1398 - 11:03 تبلیغات

اتمام گازرسانی به تمام روستاهای اقلید تا پایان سال

شیراز(پانا) - مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از گازرسانی به تمام روستاهای شهرستان سردسیری اقلید تا پایان امسال خبر داد و افزود: عملیات گازرسانی به روستاهای سادات آباد ، خارستان علیا ، خارستان سفلی ، جمال بیگ و پهنای بهی تا دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

نمایشگاه آثار و آیین های شهرستان کازرون

کازرون (پانا) – کارشناس فرهنگی – هنری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کازرون از برگزاری نمایشگاهی به مدت یک هفته از آیین های سنتی و صنایع دستی شهرستان کازرون در کانون فرهنگی – تربیتی شهدای رضوان خبر داد.

جذب و توزیع 20 میلیارد ریالی برای توسعه فضاهای ورزشی مدارس فارس از محل درآمد های اختصاصی

شیراز(پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: با توجه به مشکلات اعتباری موجود تلاش کردیم منابع دیگری از جمله درآمدهای اختصاصی را به حوزه تربیت بدنی بکشانیم که تا کنون موفق شده ایم مبلغ ۲ میلیارد تومان اعتبار از این طریق جذب نموده و به حوزه فعالیتها و توسعه فضاهای ورزشی در مناطق و شهرستانهای استان اختصاص دهیم.

وضعیت بحرانی ذخیره‌های خون و تهدید جان بیماران نیازمند

شیراز (پانا) - رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن مراجعه به پایگاه انتقال خون و اهدای خون به بیماران، از عموم مردم دعوت کرد تا به دلیل شرایط بحرانی ذخیره‌های خونی استان، با اهدای خون خود، در نجات جان بیماران سهیم شوند.

ارتقای زیرساخت‌های منطقه ویژه لامرد در اولویت است

لامرد (پانا) قائم مقام سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: بر اساس طراحی های انجام شده منطقه ویژه اقتصادی لامرد میزبان صنایع بزرگ و حیاتی خواهد بود و در همین راستا ارتقای زیر ساخت ها ی این منطقه راهبردی در اولویت قرار دارد.

تولید بیش از یک میلیون تن مرکبات در فارس

شیراز(پانا) _مدیر باغبانی جهاد کشاورزی از ، پیش بینی برداشت بیش از یک میلیون و 450 هزار تن مرکبات در استان خبر داد و افزود: این میزان نسبت به پارسال حدود 100 هزار تن افزایش نشان می‌دهد.

اجرای رایگان طرح دهان و دندان عاری از پوسیدگی برای دانش آموزان روستایی پایه ششم و هفتم در فارس

شیراز(پانا) _رئیس اداره سلامت و تندرستی آموزش‌وپرورش فارس گفت: هم‌اکنون طرح دهان و دندان عاری از پوسیدگی ، ویژه دانش آموزان پایه‌های ششم و هفتم در سراسر استان به اجرا درآمده که در قالب این طرح دانش آموزان روستایی خدمات رایگان دندانپزشکی دریافت می‌نمایند.

اجرای طرح 200 دوچرخه هوشمند در شیراز

شیراز(پانا) - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز ازرونمایی طرح دوچرخه‌های هوشمند همزمان با نشست معاونان حمل و نقل و ترافیک کلانشهرهای کشور در شیراز، خبر داد.

بهره‌گیری مدیران از ابتکار و خلاقیت‌های خود در اداره امور مدرسه

خنج(پانا) _مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس با تأکید بر اینکه در سند تحول بنیادین رکن اصلی تحول مدرسه است ، گفت: نقش تربیتی شما معلمان نیز در نظام تعلیم و تربیت نقشی بی‌بدیل و منحصربه‌فرد است و مدیر باید بتواند از خلاقیت و ابتکار خود در اداره امور مدرسه استفاده کند.