امروز: چهارشنبه 1 خرداد 1398 - 15:20 تبلیغات

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس: خسارت 83 میلیارد تومانی سیل اخیر به راه‌ها و محورهای مواصلاتی فارس

شیراز (پانا) - مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس با اشاره به خسارت ۸۳ میلیارد تومانی سیل فروردین‌ماه به زیرساخت‌های راه و شهرسازی استان فارس از لایروبی رودخانه دروازه قرآن شیراز خبر داد و گفت: تمام محورهای اصلی و فرعی آسیب‌دیده از سیل بازگشایی‌شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس: مسوولیت تعلیم و تربیت، برعهده تمام دستگاه‌های اداری، خانواده و رسانه است

شیراز (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش فارس تربیت صحیح را عامل اصلی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانست و گفت : امروز آسیب‌های اجتماعی گریبان جامعه را گرفته و ما با تغییر نگرش در افراد موثر در فرآیند تعلیم و تربیت به دنبال درمان هستیم .

افزایش نرخ عرضه گاز سی.ان.جی از امشب

شیراز (پانا) - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، از تغییر نرخ فروش گاز طبیعی فشرده خبر داد و گفت: براساس تصمیمات هیات محترم وزیران نرخ فروش گاز طبیعی فشرده از هر کیلوگرم ۶ هزار ریال به ۶ هزار و ۵۶۸ ریال افزایش یافته است.

برگزاری مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز در فارس

شیراز (پانا) - رئیس اداره امور قرآنی، نماز و عترت آموزش و پرورش فارس از برگزاری مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز با حضور 900 دانش‌آموز دختر و پسر منتخب از سراسر فارس در هفته سوم خردادماه جاری خبر داد.

نمایشگاه آثار هنری هنرجویان گرافیک هنرستان غیردولتی نوآوران

شیراز (پانا) - هنرجویان رشته گرافیک کامپیوتری هنرستان غیردولتی نوآوران آثار هنری خود را در نمایشگاه ایمان و اندیشه واقع در اداره کل آموزش و پرورش فارس به نمایش گذاشتند و تا یک خردادماه پذیرای عموم علاقمندان است.

استفاده از تاریخ در معماری موجب ماندگاری بنا است

شیراز (پانا) - معاون میراث فرهنگی کشور در شیراز، بناهایی که از تاریخ در معماری بهره‌گرفته‌اند، را ماندگارتر برشمرد و افزود: استفاده از تاریخ در معماری به معنای کپی کردن نیست بلکه استفاده از خلاقیت با در نظر گرفتن هویت گذشته، مدنظر است.

بازسازی ۲۰۷ واحد مسکونی خسارت دیده در سیل شیراز با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان

شیراز _پانا) – استاندار فارس، از پایان بازسازی، بهسازی، نوسازی و تجهیز ۲۰۷ واحد مسکونی خسارت دیده از سیل در محله سعدی شیراز خبر داد و افزود: در سیل اخیر حدود ۲۵۰ واحد مسکونی آسیب دیده است که در حال حاضر ۲۰۷ واحد با هزینه‌ای بالغ بر ۲ میلیارد تومان بازسازی شده است.

برگزاری جشنواره قرآنی طهورا در دانشگاه شیراز

شیراز (پانا) - مدیر فرهنگی دانشگاه شیراز، از برگزاری چهارمین دوره جشنواره دانشگاهی قرآنی طهورا، با محوریت سوره فرقان همزمان با اختتامیه سی‌وچهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان خبر داد.

خدمات‌ رسانی رایگان اتوبوسرانی شیراز در شب‌های قدر

شیراز (پانا) - رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز، گفت: برای رفاه حال شهروندان اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل شهری تا ساعت ۳۰ و ۲۱ دقیقه شب در تمام خطوط شهری ارائه خدمات می‌دهند و در شب‌های قدر نیز خطوط ویژه شبانه اتوبوسرانی از ساعت ۴۵ و ۲۱ دقیقه تا ساعت ۱ بامداد ایاب و ذهاب روزه‌داران را از پایانه نمازی به سمت بلوار عدالت، شهرک سعدی، میدان‌الله و شهرک گلستان برعهده دارند.

اعطا تسهیلات قضایی و رفاهی به زندانیان شرکت کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی

شیراز (پانا) - مدیرکل زندان‌های استان فارس با اشاره به استقبال مددجویان از جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: برنامه ریزی لازم برای اجرای نهمین دوره جشنواره مسابقات رضوی در بین مددجویان، خانواده‌ها، کارمندان و کارکنان وظیفه زندان انجام شده است.

ویژه برنامه‌های روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی در فارس

شیراز (پانا) - مدیر کل میراث فرهنگی فارس گفت: ۲۸ اردیبهشت‌ماه روزجهانی موزه و آغاز هفته میراث فرهنگی است و به همین مناسبت، بازدید عمومی از موزه ها و اماکن تاریخی- فرهنگی تحت پوشش اداره کل کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس رایگان است.

ماموریت‌های سازمان دانش‌آموزی پُرکننده خلاهای آموزش و پرورش است

شیراز (پانا) - معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش فارس، سازمان دانش‌آموزی را مرکز پیشبرد اهداف ایرانی اسلامی در بین دانش‌آموزان دانست و افزود: زمانی که ضرورت نیاز به حضور سازمان ایجاد شد و کار و فعالیت آن آغاز شد قطعا موسسان خوش فکر و نیک‌اندیش به ضرورت نیاز به حضور چنین سازمانی اشراف داشته‌اند و خلاهای موجود در اموزش و پرورش را می‌شناختند.