امروز: سه شنبه 28 آبان 1398 - 11:46 تبلیغات

فعالیت بیش از 750 مرکز دارالقرآن دانش آموزی در سراسر کشور

مشهد (پانا)- با حضور مدیرکل دفتر قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش و معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی آیین افتتاحیه سومین دوره مسابقات هم خوانی قرآن کریم و مدیحه سرایی دانش آموزان پسر سراسر کشور در مرحله نهایی در بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی آغاز شد.

بیش از 187 هزار دانش آموز به عنوان سفیران سلامت در مدارس استان مشغول به فعالیت هستند

مشهد(پانا)- با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی و جمعی از مسئولین استان، آیین نمادین افتتاحیه برنامه سفیران سلامت دانش آموزی در مدارس استان در سال تحصیلی 99-98 به میزبانی اداره آموزش و پرورش ناحیه شش مشهد در فرهنگسرای آریو مصلی نژاد برگزار شد.

زنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس زبرخان نواخته شد

پانا (زبرخان) - به مناسبت هفته کتاب و با حضور امام جمعه روستای اسحق آباد، رئیس آموزش و پرورش زبرخان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیشابور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور،انجمن های کتابخوانی و جمعی از مسئولان، زنگ کتاب و کتابخوانی در مدرسه دخترانه صبوری روستای اسحق آباد زبرخان نواخته شد.

برگزاری دوره های ضمن خدمت برای نیروهای جدیدالاستخدام باید در اولویت قرارگیرد

فریمان(پانا)- معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جلسه کمیته توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فریمان بیان کرد: برگزاری دوره های ضمن خدمت برای نیروهای جدیدالاستخدام باید در اولویت قرارگیرد.

حوزه ی پرورشی و تربیت بدنی بهترین عرصه برای تجربه موفقیت برای دانش آموزان است

چناران (پانا) - مدیر آموزش و پرورش چناران نخستین گردهمایی مشاوران، معاونین و مربیان پرورشی در سال تحصیلی جدیدحوزه ی پرورشی و تربیت بدنی را بهترین عرصه برای تجربه موفقیت برای دانش آموزان دانست.

انجمن اولیا بازوی هر مدرسه ای است

مدیر آموزش و پرورش کلات به همراه معاون پرورشی و تربیتی و کارشناس ارزیابی عملکرد در جمع اعضای انجمن اولیای آموزشگاه شهید ابهری روستای بابا رمضان حضور یافته و در نشستی صمیمی با آنها به گفتگو پرداختند و مشکلات و مسائل موجود را مورد بررسی قرار دادند.

نمایش طنز کودکانه « رابینسون گرگه» روی صحنه نیشابور

نیشابور (پانا)- همزمان با گرامی داشت هفته وحدت نمایش طنزکودکانه « رابینسون گرگه » به نویسندگی کیومرث قنبری وکارگردانی هنرمند نیشابوری محمد رضایی در تالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور به روی صحنه رفت.