امروز: چهارشنبه 1 خرداد 1398 - 16:03 تبلیغات

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی از کلینیک های سیار خدمات سلامت در مدارس حاشیه شهر مشهد

مشهد (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی از کلینیک های سیار چشم پزشکی و دندان پزشکی بنیاد نورآوران سلامت در دبیرستان شبانه روزی دخترانه بنت الهدی صدر آموزش و پرورش منطقه رضویه بازدید به عمل آورد.

بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان برای خوداشتغالی با معین‌های اقتصادی به مشارکت گذاشته می‌شود

مشهد (پانا) - استاندار خراسان رضوی با اعلام این خبر که اعتباری بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان برای خو اشتغالی با معین‌های اقتصاد مقاومتی به مشارکت گذاشته می‌شود، ابراز امیدواری کرد: در سال جاری ایجاد اشتغال نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشد.

آغاز فرآیند برگزاری امتحانات خردادماه 98

مشهد (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در نخستین روز از برگزاری امتحانات نهایی، با حضور در یکی از مدارس ناحیه شش مشهد از روند برگزاری امتحان بازدید کرد.

قدر مثلث مقدس اقتصادی را بدانیم

مشهد (پانا) - حجه الاسلام والمسلمین راشد یزدی ضمن بیان این که امید و نشاط در فضای خراسان رضوی بوجود آمده است، گفت: قدر مثلث مقدس اقتصادی رزم حسینی را بدانیم.

استقبال از تیم دوومیدانی دانش آموزان دختر خراسان رضوی

مشهد (پانا) - تیم دوومیدانی دانش آموزان دختر استان خراسان رضوی که به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی کرواسی حضور یافته بودند، صبح امروز و با استقبال جمعی از مدیران آموزش و پرورش استان وارد مشهد شدند.

گلباران آرامگاه حکیم خیام نیشابوری

نیشابور (پانا ) - آئین گلباران آرامگاه حکیم غیاث‌الدین عمر خیام نیشابوری به‌مناسبت بیست و هشتم اردیبهشت‌روز ملی بزرگداشت این شاعر، ریاضیدان و فیلسوف بزرگ ایرانی برگزار شد.