امروز: یکشنبه 29 دی 1398 - 22:55 تبلیغات

سالن ورزشی طالقانی شهرستان زابل با اعتباری بالغ بر900 میلیون تومان افتتاح شد

زاهدان (پانا) - با حضورمعاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه‌ و تجهیز مدارس کشور، مدیرکل آموزش وپرورش سیستان وبلوچستان سالن ورزشی طالقانی شهرستان زابل در شمال این استان با اعتباری بالغ بر900 میلیون تومان افتتاح شد.

افتتاح مجتمع آموزشی 12 کلاسه شادروان حافظی در شهرستان نیمروز

زاهدان ( پانا) _ با حضورمعاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه‌ و تجهیز مدارس کشور مجتمع آموزشی 12 کلاسه شادروان دکتر محمدرضا حافظی در روستای فقیر لشگری شهرستان نیمروز در شمال سیستان و بلوچستان افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

بیانیه نمایندگان دانش‌آموزان سیستان وبلوچستان درمجلس دانش‌آموزی کشور

زاهدان (پانا) - نمایندگان نهمین دوره مجلس دانش‌آموزی سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت اقدام تروریستی جنایتکارانه نیروهای آمریکایی در به شهادت رساندن مجاهد بزرگ، سردار سرفراز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بر ادامه راه شهیدان تاکید کردند.

دانش آموزان وفرهنگیان چابهاری در مقابل سپاه این شهرستان تجمع کردند

زاهدان (پانا) - صبح امروز یکشنبه ۱۵ دیماه جمع کثیری از دانش آموزان و فرهنگیان چابهاری با تجمع مقابل سپاه این شهرستان خواستار گرفتن انتقام خون سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی را از ایادی استکبار جهانی شدند.

مقوله سوادآموزی و توسعه این امر در جامعه موجب کاهش ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی می شود

زاهدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: مقوله سوادآموزی و توسعه این امر در جامعه موجب کاهش ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی می شود و افزایش آگاهی و بینش عمومی را به دنبال دارد.

مدارس تمام مقاطع سیستان و بلوچستان تعطیل شد

زاهدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اعلام کرد باتوجه به شیوع آنفولانزا در کشور مدارس این استان از فردا پنجشنبه 98/9/14 تا روز یک شنبه 98/9/17 هفته آینده به مدت 4 روز تعطیل است.

مدیر کل آموزش وپرورش سیستان و بلوچستان: لزوم تولید محتوای الکترونیکی برای کتب درسی متناسب با عصر تکنولوژی

زاهدان (پانا) - مدیر کل آموزش وپرورش سیستان و بلوچستان خواستار تولید محتوا الکترونیکی در کتب درسی و ارائه مفاهیم و تغییر روش های یاددهی و یادگیری درعصر تکنولوژی شد.