امروز: دوشنبه 13 مرداد 1399 - 13:47 تبلیغات

تغییر ساعات کاری ادارات استان در هفته جاری

بوشهر(پانا)- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر خبر داد با توجه به افزایش گرمای هوا و مصرف برق در این استان ساعت آغاز و پایان کار ادارات در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری از ۰۶:۳۰ تا ۱۱ و روز چهارشنبه ۱۵ مردادماه تعطیل خواهند بود.

در زمان اپیدمی کرونا کودکان را از شیر مادر محروم نکنید

گناوه(پانا) - کارشناس برنامه شیر مادر شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت با توجه به مواد ایمنی بخشی که در شیر مادر وجود دارد و کودک را در برابر بسیاری از بیماری‌ها مصون می‌کند لازم است در زمان اپیدمی کرونا کودکان از شیر مادر محروم نشوند.

مدیران دستگاه‌های اجرایی در توسعه استان بوشهر موانع را برطرف کنند

بوشهر(پانا)_ استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در اجرای پروژه‌های توسعه‌ای و حیاتی استان بوشهر در حوزه‌های راهسازی، سدسازی، بزرگراه‌ها، بنادر و راه‌آهن گفت مدیران دستگاه‌های اجرایی در توسعه استان بوشهر ضمن گره‌گشایی باید موانع را برطرف کنند.

همچون گذشته در سنگر معاونت پرورشی و فرهنگی سیاسی کاری نخواهیم داشت

بوشهر(پانا)_ اولین نشست تخصصی معاون و روسای ادارات داخلی معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان و مدیر و کارشناسان حوزه معاونت پرورشی شهرستان بوشهر در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد .

تلخ و شیرین احداث واحد معدنی در محدوده تنگ شیرینه دشتی بوشهر

بوشهر(پانا)- احداث واحد معدنی سنگ مرمریت در تنگ شیرینه شهرستان دشتی با تجمع اعتراضی دوستداران محیط زیست همراه شد. تجمعی که در طول یک سال گذشته برای چندمین بار تکرار شده است تا مانع از استمرار صدای گوش خراش ماشین‌آلات صنعتی در یکی از نقاط بکر حیات وحش استان بوشهر شود.

عید سعید قربان، عید دل بریدن از  غیر ما سوی الله

بوشهر(پانا)- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر عنوان کرد عید سعید قربان، عید دل بریدن از  غیر ما سوی الله را که با دستیابی تام و تمام حضرت ابراهیم علی نبینا و آله و علیه الصلوة و السلام به بندگی خداوند متعال، آشکار شد.

اعزام تیم های تخصصی مشاوره به مدارس روستایی

بوشهر(پانا)_معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر اعلام کرد برای گسترش خدمات روانشناسی، تیم‌های تخصصی حوزه مشاوره به مناطق و مدارس روستایی اعزام می شوند.

کسب 16 رتبه تیمی و انفرادی کشوری ورزشی در سال 98

بوشهر(پانا)_ معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: دانش آموزان استان در در سال تحصیلی 98-97 در 6 رشته تیمی و 10 رشته انفرادی موفق به کسب رتبه های برتر کشوری در مسابقات ورزشی شدند.

آیین تجلیل از دانش‌آموزان مدال‌آور، سفیران و مراقبین سلامت برگزار شد

بوشهر(پانا)_ آیین تجلیل از دانش آموزان مدال‌آور، مربیان، سرپرستان و مدیران موفق در سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی پسران و سی امین دوره مسابقات ورزشی دختران مرحله قهرمانی دانش آموزان کشور در سال تحصیلی 98-97 و فعالان کمپین سفیران سلامت ویژه کرونا و چهارمین جشنواره سفیران سلامت در سال تحصیلی 99-98 برگزار شد.