امروز: شنبه 30 شهریور 1398 - 15:23 تبلیغات

سالانه ١۴ هزار کلاس درس و روزانه ۴٠کلاس درس در کشور ساخته می‌شود

بجنورد (پانا) -سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش در نشست با مدیران و کارکنان سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با اشاره به اینکه حضور خیرین را در بخش توسعه آموزش‌های فنی و حرفه و هنرستان سازی داشته باشیم و در تمام استان‌ها گسترش دهیم اظهار کرد: در هر منطقه آموزشی حداقل یک مرکز رشد کارآفرینی داشته باشیم.

درخشش بی نظیر دانش آموزان استان در سی و هفتمین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور

بجنورد (پانا) -سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان شمالی از کسب نتایج درخشان توسط دانش آموزان استان در سی و هفتمین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور خبر داد.

افتتاح دبستان 6 کلاسه سپیده روستای اسفیدان شهرستان بجنورد

بجنورد (پانا) -با حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس در استان خراسان شمالی دبستان 6 کلاسه سپیده روستای اسفیدان با 655 متر بنای زیر آموزشی و 750 متر محوسطه سازی با اعتبار 13 میلیارد و 700 میلون ریال از اعتبارات ردیف سفر مقام معظم رهبری به بهره برداری رسید.

برپایی ۶۹۰ پایگاه برای اوقات فراغت

بجنورد (پانا) -معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: برنامه ها و کلاس های اوقات فراغت دانش آموزان استان تابستان امسال در قالب ۶۹۰ پایگاه برگزار می شود.

هدف اصلی از اجرای طرح سنجش، تشخیص به موقع و جلوگیری از بروز بیماری هاست/ هیچ یک از موارد سنجش به آموزش نیاز ندارد

بجنورد( پانا ) -رئیس اداره آموزش استثنایی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت:هدف اصلی از اجرای طرح سنجش، تشخیص به موقع و جلوگیری از بروز بیماری هاست و هیچ یک از موارد سنجش به آموزش نیاز ندارد