امروز: سه شنبه 26 شهریور 1398 - 12:46 تبلیغات

مقدمات جذب 200 نفر از آموزشیاران سوادآموزی و مربیان پیش دبستانی در آموزش وپرورش استان انجام شده است

یزد(پانا) - معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : مقدمات جذب 120 نفر از مربیان پیش دبستانی مرتبط با آموزش و پرورش و 80 نفر از آموزشیاران نهضت سوادآموزی که درنوبت های قبلی جذب نشده اند ، انجام شده و با تایید نهائی وزارت ، امسال درمدارس استان جذب می شوند.

طرح رویش امسال در پیش دبستانی های یزد اجرا می شود

یزد (پانا) –- معاون آموزش ابتدائی اداره کل آموزش و پرورش درگفتگو با خبرنگار پانا گفت : طرح بسته آموزشی رویش با هدف افزایش دقت ، تمرکز و حافظه دانش آموزان و با رویکرد بازی محوری از مهرماه امسال درمراکز پیش دبستانی نواحی یک ودو یزد اجرائی می شود.

خدمات مراکز رفاهی و درمانی یزد به فرهنگیان با قیمت تمام شده ارائه می شود

یزد(پانا) - رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش استان یزد درگفتگو با خبرنگار پانا گفت: درارائه این خدمات که اغلب به صورت مدت داربه فرهنگیان ارائه می شود سودآوری مد نظر نیست و تمام وجوه دریافتی به حساب درآمدهای عمومی دولت واریزمی شود .

ارتقای کیفیت اولویت اصلی در مدارس حمایتی است

یزد (پانا) -– رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی آموزش وپرورش درگفتگو با خبرنگار پانا گفت : کیفی بودن آموزش و برنامه های پرورشی در مدارس حمایتی اولویت اول آموزش و پرورش است.

قریب 97 درصد مردم استان یزد باسواد هستند

یزد (پانا) –- معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: 96 و 6 دهم درصد مردم استان یزد در گروه سنی 10 تا 49 سال که جامعه هدف کشور را تشکیل می دهند باسواد هستند.

تجمع بزرگ احلی من العسل

دانش‌آموزان استان یزد با برپایی تجمع بزرگ احلی من العسل در رثای حضرت قاسم(ع) عزاداری کردند.

جذب نیرو در استانها مطابق با بخشنامه های وزارت آموزش و پرورش و سازمان اموراداری و استخدامی است

یزد (پانا) - معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : مبنای ورود و به کارگیری نیرو در آموزش و پرورش استان ، مطابق با بخشنامه های وزارت آموزش و پرورش و سازمان امور اداری و استخدامی کشور است.

شریعتمداری تاکید کرد: عزم جدی دولت برای مهار خط فقر

یزد (پانا) - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان ‌و امام جمعه یزد تاکید کرد: دولت تدبیر و امید قدم های خوبی برای توسعه تعاون در کشور برداشته است و برای مهار خط فقر ‌عزم جدی دارد.