امروز: دوشنبه 25 آذر 1398 - 14:42 تبلیغات

نماینده ولی فقیه در البرز: نقش اجتماعی و سیاسی مساجد باید احیا شود

کرج (پانا) - نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به افتتاح طرح هر مسجد یک حقوقدان که با خدمات دهی به مردم در کاهش تعداد پرونده‌ها و معضلات اجتماعی تاثیرگذار است ، خواستار فعالیت مساجد در مسائل اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و رفع معضلات منطقه شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح ابر پروژه های ملی راه و شهرسازی در البرز خبر داد

کرج (پانا) - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشوربا بیان اینکه ابر پروژه های راه سازی کشور در محدوده البرز بزودی به بهره برداری می رسد تحقق این امر را مرهون پیگیری های جدی استاندار البرز دانست.

نشست تخصصی کارشناسان امور زنان آموزش و پرورش البرز در کانون امام علی (ع) برگزار شد

کرج (پانا) - نشست تخصصی کارشناسان امور زنان استان البرز در خصوص ایجاد هماهنگی و همسویی برای اجرای طرح ها و برنامه های وزارتی و استانی حوزه مربوطه امور زنان آموزش و پرورش استان برگزار شد.

مدارس البرز دوشنبه تعطیل است

تهران (پانا) - ستاد اضطرار آلودگی هوای استان البرز اعلام کرد که با تداوم آلایندگی و افزایش غلظت ذرات آلاینده معلق در هوا ، فعالیت مدارس پنج شهرستان کرج ، ساوجبلاغ ، نظرآباد ، اشتهارد و فردیس فردا دوشنبه نیز تعطیل است.

کرج صاحب مرکز نوآوری و کارآفرینی اجتماعی می شود

کرج (پانا) - رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج با بیان اینکه طرح حمایت از کار و کارآفرینی حمایت از قشر آسیب پذیر و تحت پوشش دستگاه های حمایتی است در این راستا به زودی با راه اندازی مرکزنوآوری، شاهد ارتقای سطح آموزشی افراد و بهبود وضعیت کار و کارآفرینی خواهیم بود.

رئیس شورای شهر کرج: پرسش جزو وظایف نظارتی شوراست

کرج (پانا) - رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه انتقاد و اعتراض، زمانی که رنگ نیرنگ و سیاه نمایی به خود بگیرد یا هنگامی که پروژه تخریب یک فرد یا گروه را بنا به منافع شخصی در دستور کار قرار دهد، نه تنها قابل تحسین و تقدیر نیست بلکه باید با آن برخورد شود.

فرمانده نیروی انتظامی البرز: رعایت نکات ایمنی دررانندگی درخواست پلیس از مردم است

کرج (پانا) - فرمانده نیروی انتظامى البرز با اشاره به طرح انتظامی ترافیکی زمستانه درخصوص کاهش تلفات جاده ای با همکاری و همیاری مردم خواستار رعایت نکات ایمنی و ‌به همراه داشتن تجهیزات زمستانی ممکن شد.

بیانیه گام دوم انقلاب محور برنامه‌های تربیتی مدارس البرز است

کرج (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان البرز بااشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و سند تحول بنیادین که نیاز به همدلی و خرد جمعی دارداز تشکیل ، شورای راهبردی بیانیه گام دوم انقلاب در نواحی و مناطق هشتگانه آموزش و پرورش البرز خبر داد.

مرکز پژوهش شورا و شهرداری بازوی توانمند مجموعه مدیریت شهری هستند

کرج (پانا) _ مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری کرج با اشاره به اینکه مرکز پژوهش و مطالعات شورای اسلامی و شهرداری بازوی توانمند علمی جهت پیشبرد اهداف عالی مجموعه مدیریت شهری هستند،آگاهی بخشی به مردم را یکی از اصول مهم مورد نیاز برای مدیریت شهری دانست.

طرح نهال کاری در اراضی شهر آسارا اجرای شد

کرج (پانا) _ رئیس اداره جنگل کاری و جنگل داری منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز از اجرای طرح نهال کاری و زیر پوشش قرار دادن گونه های گیاهی بومی تا یک ماه آینده در ۱۰۰ هکتار از اراضی حریم شهر و بخش آسارادر حشیه جاده کرج چالوس خبر داد .

آبسوز کردن خودروها فعلا تایید یه استاندارد ندارد

کرج (پانا) _ رئیس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه آبسوز کردن خودرو ها تاییدیه استاندارد ندارد در دنیا نیز اقدامات پژوهشی در این خصوص انجام نگرفته است در این راستا با اقدامات پژوهشی باید تاییدیه های لازم را از استاندارد دریافت کند.