امروز: یکشنبه 5 خرداد 1398 - 16:45 تبلیغات

آموزش صحیح خانواده ها بهترین راه محافظت از نسل‌های آینده در برابر آسیب‌های اجتماعی است

کرج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به اینکه نظام تعلیم وتربیت قدم‌های مثبتی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی برداشته است ،آموزش صحیح خانواده ها را بهترین راه محافظت از نسل‌های آینده در برابر آسیب‌های اجتماعی دانست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از روند تکمیل پروژه آزاد راه همت بازدید کرد

کرج (پانا) - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با تاکید بر ضرورت اتمام هر چه سریعتر آزاد راه شهید همت،راه اندازی کامل این پروژه را در کاهش بار ترافیکی مسیر های استان البرز موثر دانست.

کمک سه میلیارد تومانی خیران البرزی در جشن‌های گل‌ریزان کمیته امداد

کرج (پانا) - معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با اشاره برگزاری ۱۲ جشن گل‌ریزان از سوی کمیته امداد و مراکز نیکوکاری از کمک بیش از سه میلیارد تومانی خیران البرزی به مددجویان تحت پوشش این کمیته خبر داد.

ضاربان ماموران پلیس راهور فردیس دستگیر شدند

کرج (پانا) - سرنشینان یک خودرو پژو 405 که شب گذشته با زیر گرفتن یکی از ماموران و هتاکی و ضرب و شتم آن ها اقدام به فرار کرده بودند با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فردیس دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند .

مدیر سازمان دانش آموزی استان البرز با مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز دیدار کرد

کرج (پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی و مسئول خبرگزاری استان پانا البرز به مناسبت هفته گرامیداشت ارتباطات و روابط عمومی با حضور در دفتر مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز با وی دیدار و گفتگو کردند.

کشف 120 تن روغن خوراکی قاچاق در کرج

کرج (پانا) - رئیس پلیس آگاهی استان البرز از کشف 120 تن روغن خوراکی قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال از یک کارگاه تولیدی در ماهدشت کرج خبر داد.

40 درصد مرگ ها در کشور به علت فشار خون است

کرج (پانا) - رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به اینکه ۴۰ درصد مرگ ها در کشور ریشه در آسیب های فشار خونی دارند خواستار اطلاع رسانی و فرهنگ سازی مناسب با همکاری صداو سیما در راستای گسترش سلامت در جامعه شد.

افزایش 25 درصدی بازرسی از واحدهای صنفی البرز

کرج (پانا) - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به آمار45 هزار و 660 مورد بازرسی از واحدهای صنفی در سال 97 ، از رشد 25 درصدی این بازرسی‌ها نسبت به سال پیش از آن خبر داد.

نظارت بر روند فعالیت کمپ‌های ترک اعتیاد با جدیت بیشتری صورت می گیرد

کرج (پانا) - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با تاکید بر نظارت بر روند فعالیت کمپ های ترک اعتیاد، خواستار استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد با هدف جلب مشارکت های مردمی در جهت کاهش و پیشگیری از اعتیاد شد.