امروز: جمعه 2 اسفند 1398 - 01:22 تبلیغات

قدردانی مدیرکل آموزش و پرورش استان از حضور پرشور فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی ٢٢ بهمن

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان در مراسم راهپیمایی ٢٢ بهمن با اشاره به تغییر نام برخی از مدارس پس از شهادت سردار سلیمانی، از مزین شدن ۱۹ مدرسه از بهترین مدارس مناطق ١٩ گانه استان به نام حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی با محوریت سازمان دانش آموزی

مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی با محوریت سازمان دانش آموزی صبح امروز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الحسین (ع) و معاونین، رؤسای ادارات و کارمندان اداره کل متبوع در نمازخانه این اداره برگزار شد.

استکبار ستیزی از جمله اهداف انقلاب اسلامی

همدان (پانا) - در مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی و بزرگداشت اربعین شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با بیان این که در انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) توانست اسلام تئوری و نظری را تبدیل به نسخه حکومتی کند، کانون این حرکت مقدس را ولایت فقیه عنوان کرد.

یکی از مؤلفه های مانایی انقلاب توازن و همراهی ابعاد گوناگون آن با نیازهای بشری است

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان در مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی و بزرگداشت اربعین شهادت سردار سلیمانی که در اداه کل آموزش و پرورش برگزار شد با بیان این که حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع سید الشهدای مقاومت، تجلی وحدت و انسجام ملی و موجب ناکامی دشمن بود، حمله موشکی رزمندگان اسلام به پایگاه نظامی آمریکا در عراق را سیلی محکمی به استکبار و نشان دهنده بخشی از قدرت نظام  اسلامی عنوان کرد.

نقش زنان در رشد و تعالی انسان و جامعه انسانی غیر قابل انکار است

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش در جلسه کارشناسان امور بانوان شهرستان ها، نواحی و مناطق استان با اشاره به این که قرآن کریم ویژگی های منحصر به فردی را برای زنان بر شمرده، مقام مادری را از جمله این ویژگی های ممتاز بیان کرد که سیمایی انسانی و رحمانی به بانوان بخشیده است.

یادواره شهیدان دانش آموز امیر و جلال تقوی طلب

یادواره شهیدان دانش آموز امیر و جلال تقوی طلب هم زمان با فرا رسیدن دهه فجر و اربعین شهادت سردار سلیمانی و با حضور جمعی از مسئولان استانی، پدر شهیدان تقوی طلب، دانش آموزان دبستان پسرانه علمی و والدین آن ها به همت آموزش و پرورش ناحیه 2 همدان در مدرسه ریحانة النبی (س) برگزار شد.

دوره آموزشی مربیان پیشتاز ناحیه 2 همدان

دوره آموزشی مربیان پیشتاز روز گذشته با حضور مجید سرکانی، مدرس کشوری پیشتازان و تعدادی از مربیان پیشتاز ناحیه 2 در مجتمع فرهنگی آموزشی شهید مسلمیان همدان برگزار شد.

رهبری، اسلام، مردم و کارآمدی مؤلفه های اصلی مانایی انقلاب اسلامی

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان در مراسم نمادین نواخته شدن زنگ انقلاب که در دبیرستان ریحانه النبی(س) همدان برگزار شد، مفاهیم ارزشمند بیانیه گام دوم انقلاب را به مثابه چراغی فراروی مردم دانست که مقام معظم رهبری برای نشاط هماره انقلاب اسلامی تبیین کرده است.

دستگاه تعلیم و تربیت به دنبال درونی کردن ارزش ها در بین دانش آموزان است

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش همدان در جمع معاونین پرورشی استان، نقش مربیان پرورشی را در تبیین و درونی کردن ارزش ها بسیار مهم خواند و انتقال فرهنگ و ارزش ها براساس الگوی ایرانی-اسلامی را از رسالت های مهم دستگاه تعلیم و تربیت دانست.

برگزاری انتخابات انجمن های ورزشی در بیش از 320 مدرسه استان همدان

همدان (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان با بیان این که معاونت تربیت بدنی و سلامت در راستای تحقق راهکارهای سند تحول بنیادین، قصد دارد انجمن های ورزشی درون مدرسه ای دانش آموزی را تشکیل دهد از شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی دانش آموزان در دستور کار این معاونت خبر داد.