امروز: چهارشنبه 29 اسفند 1397 - 19:24 تبلیغات

بازار شب عید

همدان (پانا) - حضور مردم در بازار و خریدهای شب عید در آخرین روز سال چهره‌ای متفاوت به بازار همدان داده است.

همایش رؤسای مجامع خیرین و معاونان مشارکت‌های مردمی منطقه 6 کشور

همدان (پانا) - همایش رؤسای مجامع خیرین و معاونان مشارکت‌های مردمی منطقه ٦ کشور روز گذشته با حضور رؤسای استان‌های ایلام، کردستان، کرمانشاه، لرستان، مرکزی و همدان در سالن جلسات اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان برگزار شد.

به صدا درآمدن زنگ مهر سال تحصیلی ٩٩-٩٨ در مدارس خیر ساز

همدان (پانا) - نماینده دفتر مشارکت های سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به این که سال ٩٨، سال خیرین مدرسه ساز نام گذاری شده است هدف از برگزاری همایش مدیران عامل مجامع خیرین مدرسه ساز و معاونین مشارکت های مردمی که روز گذشته در سالن اجتماعات اداره نوسازی برگزار شد را ارائه گزارش عملکرد استان ها و اعلام برنامه های پیش روی آن ها به سازمان عنوان کرد.

عملکرد بدون حاشیه علت جذب مردم به مجمع خیرین مدرسه ساز

همدان (پانا) - مدیرکل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در همایش مدیران عامل مجامع خیرین مدرسه ساز و معاونین مشارکت های مردمی که روز گذشته در سالن اجتماعات اداره نوسازی برگزار شد افزایش خیرین مدرسه ساز در همدان را نشان دهنده غیرت مندی مردم استان و اعتماد آن ها به مجموعه خیرین دانست.

انسان از مشورت ضرر نمی کند

همدان (پانا) - مدیر آموزش و پرورش ناحیه ١ همدان در مراسم همیاران مشاور آموزش و پرورش با تأکید بر لزوم مشورت در زندگی به تأثیرگذاری آن در آینده و تصمیم گیری های انسان اشاره کرد.

نشست‌خبری اسکان نوروزی فرهنگیان

همدان (پانا) - نشست خبری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان همدان با موضوع اسکان نوروزی فرهنگیان با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه در سالن کنفرانس شهید مسلمیان برگزار شد.

اسکان مسافران نوروزی تا آخرین روز تعطیلات

همدان (پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان روز گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان این که در مهم ترین سرچشمه دین، قرآن 7 مرتبه به سفر اشاره شده است نوروز را بهترین نقطه تلاقی فرهنگ ایرانی و اسلامی بیان کرد و یکی از مبانی تأکید شده در سند تحول بنیادین را استفاده از موقعیت ها به بهترین نحو در جهت آرامش معلمان و استراحت روحی و جسمی آن ها عنوان کرد.

مراسم بزرگداشت سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی و تربیتی در استان همدان

همدان (پانا) - مراسم بزرگداشت سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی و تربیتی و جشنواره ملی کانون‌ها هم زمان با سراسر کشور و با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش، رئیس اداره فرهنگی و هنری، رئیس سازمان دانش‌آموزی استان، معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه 1، مدیر کانون مهدیه و دانش آموزان نواحی 1 و 2 همدان برگزار شد.

جشنواره ملی کانون‌های فرهنگی و تربیتی در همدان

همدان (پانا) - به‌مناسبت هفته سراسری کانون‌های فرهنگی و تربیتی، جشنواره ملی کانون‌های تربیتی هم زمان با سراسر کشور در کانون مهدیه همدان برگزار شد. در این جشنواره آثار منتخب دانش آموزان نواحی 1 و 2 در رشته‌های نقاشی، سفال سازی و میناکاری، رباتیک، چرتکه، پته دوزی، قالی بافی، نمد دوزی، عروسک بافی، پل ماکارونی و دیگر رشته‌های هنری و صنایع دستی با هدف مهارت آموزی، کارآموزی و حمایت از کالای ایرانی به نمایش گذاشته شد و از مدال آوران کشوری و استانی در رشته‌های مختلف ورزشی از جمله کاراته و تکواندو تجلیل به عمل آمد.

نقش اجتماعی مدرسه کمتر از بُعد آموزشی آن نیست

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در آیین افتتاح جشنواره بومی محلی که با حضور دانش آموزان از شهرستان‌ها، نواحی و مناطق مختلف استان در محل سازمان دانش آموزی برگزار شد، هدف اصلی تعلیم و تربیت را ایجاد زمینه های مناسب جهت رشد و شکوفایی استعدادهای بالقوه دانش آموزان بیان کرد.

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از غرفه‌های جشنواره بومی محلی سازمان دانش‌آموزی

همدان (پانا) - صبح امروز مدیرکل و معاون پرورشی آموزش و پرورش استان، رئیس سازمان دانش آموزی و جمعی از مسئولان آموزش و پرورش مناطق و شهرستان‌ها از غرفه‌های جشنواره بومی محلی سازمان دانش‌آموزی که در آن صنایع دستی ، هنرها و غذاهای سنتی دانش آموزان پیشتاز مناطق 19 گانه به نمایش گذاشته شده بود، بازدید کردند.

آموزش مهارت های زندگی و کار گروهی فلسفه وجودی سازمان دانش آموزی

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در جشنواره بومی محلی سازمان دانش آموزی استان که صبح امروز در محل سازمان برگزار شد هدف اصلی تعلیم و تربیت را ایجاد زمینه و بستر مناسب برای پرورش استعدادها و افزایش فعالیت های گروهی عنوان کرد.