امروز: چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 01:49 تبلیغات

جشنواره ایده پردازی تعلیم وتربیت دردوران کرونا ویژه فرهنگیان،دانشگاهیان و دانش آموزان سراسر کشور

اصفهان(پانا)- جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا با همکاری دانشگاه فرهنگیان و سازمان بسیج فرهنگیان ویژه فرهنگیان؛ دانشگاهیان و دانش آموزان سراسر کشور برگزار می شود.

زیرساخت های آموزش غیرحضوری دانش آموزان و دانشجویان تقویت شود

کاشان (پانا) - فرماندار شهرستان کاشان اعلام کرد با توجه نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید و از طرفی تداوم شیوع بیماری کرونا در کشور، با تقویت زیرساخت ها، پیش بینی لازم برای آموزش غیر حضوری با کیفیت برای دانش آموزان و دانشجویان به عمل آید.

ثبت سفارش کتب درسی منوط به ثبت نام دانش آموز است

اصفهان ( پانا) - محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان اعلام کرد به دلیل اینکه ثبت سفارش کتب درسی در سامانه محدودیت دارد، خانواده ها نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام لازم را انجام دهند.

لزوم استفاده از تمامی ظرفیت ها برای شناسایی و جذب افراد بی سواد

اصفهان (پانا) _ محمد اسماعیل زاده در دومین جلسه شورای هم اندیشی و هماهنگی روسای ادارات داخلی عنوان کرد همکاران حوزه سواد آموزی در سطح استان با جدیت و با استفاده از تمامی ظرفیتها در صدد شناسایی و جذب افراد بی سواد هستند.

جلسه هم اندیشی نحوه برگزاری مانور زلزله با حضورمدیر کل بحران استانداری استان اصفهان

اصفهان (پانا) - جلسه هم اندیشی نحوه برگزاری مانور زلزله درسال تحصیلی جدید با حضور منصور شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان، عباس زهیری ریاست سازمان دانش آموزی استان و جمعی از معاونین و کارشناسان سازمان دانش آموزی برگزار شد.