امروز: شنبه 2 شهریور 1398 - 11:10 تبلیغات

حال خوب از درون خوب ریشه می گیرد

کاشان (پانا) - یک مشاور خانواده گفت: حال آدم وقتی خوب است که درون فرد خوب باشد. خریدها و لذت‌های زودگذر نمی‌تواند منجر به بهبود کیفیت زندگی شود و با وجود آنکه امکانات رفاهی امروز بیشتر شده است اما به اندازه پیشرفت تکنولوژی حال آدم ها خوب نیست.

احداث پارک خلاقیت کودکان در منطقه ۷

اصفهان (پانا) - مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان گفت: عملیات احداث پارک خلاقیت کودکان در پارک فروردین واقع در خیابان شهدای فاطمیه آغاز شده و طبق قرارداد تنظیم شده با پیمانکار تا پنج ماه آینده در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

میدان نقش جهان میزبان بیش از 400 عنوان بازی

اصفهان (پانا) - رئیس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: یکم شهریورماه بیش از 400 نوع بازی در میدان نقش جهان اصفهان دراختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

نشاط و شادابی در اردوهای پیشتازان سبب تمایز بین سازمان دانش آموزی و دیگر تشکلات دانش آموزی می شود

اصفهان (پانا) - یکی از جوانترین مربیان سازمان دانش آموزی اصفهان در گفتگو با خبرنگار پانا نشاط و شادابی در اردوهای پیشتازان را سبب تمایز تشکل پیشتازان با سایر تشکل های دانش آموزی عنوان کرد.

سلامت اجتماعی شهر در گرو تفریح بانوان

اصفهان (پانا) - باغ بانوان ناژوان در راستای تفریح سالم به عنوان مهم ترین مقوله برای ایفای نقش بهتر افراد در جامعه و افزایش بهره وری به اجرای برنامه می پردازد.

پویش بانوی آب برای اولین بار در اصفهان

اصفهان (پانا) - آب منبع زندگی و حیات بشر است. آینده جهان به نحوه استفاده از این منابع محدود و با ارزش در امروز بستگی دارد. زنان عهده‌دار وظیفه سنگین پرورش نسل و تربیت فرزندان هستند. بنابراین آنان عامل اصلی انتقال فرهنگ در زمینه آب به نسل‌ها هستند.

واکاوی نیازها و ضرورت‌های تربیتی فرزندان در "خانواده فیروزه ای"

اصفهان (پانا) - تربیت کودک به معنی تعلیم و پرورش دادن کودک با استفاده از بسیاری از اصول ها است. زمانی که والدین، کودکان خود را تربیت می کنند در واقع در حال آموزش آنان هستند و قالب های رفتاری و اصول فکری کودکان را شکل می دهند. به همین دلیل والدین با کنترل احساسات خود می توانند شرایط را بهتر مدیریت کنند و کودک را به طوری آموزش دهند تا در رویارویی با مشکلات آینده خود بهتر عمل کنند. از آنجایی که کودکان بخصوص در سنین پایینتر بسیار از والدین خود تاثیر می پذیرند، والدین با افزایش اطلاعات خود در مورد نحوه تربیت فرزندان، نحوه رویارویی با مشکلات مختلف دوران کودکی می توانند عملکرد بهتری در زمان رویارویی با مشکلات فرزندانشان داشته باشند.