امروز: دوشنبه 12 خرداد 1399 - 01:30 تبلیغات

برگزاری کارگاه و دوره اعتبارسنجی مسئولان سوادآموزی مناطق جنوب آذربایجان غربی

ارومیه (پانا) - معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی، در این کارگاه، سیاست کاری آموزش و پرورش استان در حوزه سوادآموزی را گامی دیگر در جهت شناسایی حداکثری بیسوادان حاشیه شهرها و مناطق روستایی و عشایری عنوان کرد.

اولویت نخست آموزش و پرورش، سلامت دانش آموزان است

ارومیه (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با بیان اینکه اولویت نخست آموزش و پرورش، سلامت دانش آموزان است؛ عنوان کرد امیدواریم با تلاش معلمان، عوامل مدرسه و کارشناسان امور بهداشتی، امتحانات نهائی پایه دوازدهم در محیطی امن و با رعایت پروتکل های بهداشتی به نحو احسن برگزار شود.

رعایت پروتکل های بهداشتی در فرآیند برگزاری امتحانات نهائی اولویت آموزش و پرورش است

ارومیه (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی اعلام کرد همکاری با کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان و رعایت پروتکل های بهداشتی در فرآیند برگزاری امتحانات نهائی در دستور کار قرار دارد.

برگزاری تور آشناسازی خبرنگاران آذربایجان‌غربی با جاذبه‌های گردشگری ارومیه

ارومیه (پانا) - معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌غربی از برگزاری تور آشناسازی خبرنگاران و اصحاب رسانه استان با جاذبه‌های گردشگری ارومیه در طی سال جاری خبر داد.

پیام مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس

ارومیه (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی قدس گفت: جامعه بزرگ فرهنگیان همگام با ملت بزرگ ایران و همه آزادگان جهان با سرلوحه قرار دادن فرمایشات رهبر معظم، آرمان فلسطین را عهد ناگسستنی دانسته و یک صدا آزادی فلسطین عزیز را خواستار خواهند بود.

اولین مرحله رزمایش همدلی و کمک مومنانه در مدارس استان آذربایجان غربی برگزار شد

ارومیه(پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی، از جمع آوری بیش از 6 میلیارد و 600 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی در اولین مرحله رزمایش همدلی و کمک مومنانه در مدارس استان خبر داد.

جلد هشتم از کتاب «هدهد سفید» به صورت الکترونیکی منتشر شد

ارومیه (پانا) - هشتمین جلد از کتاب «هدهد سفید» ویژه نوجوانان که بر اساس نیاز به ترویج و تبلیغ کتاب و کتابخوانی با زبان و ادبیات مناسب این گروه سنّی تهیه شده، با گرامیداشت یاد مرحوم سوسن طاقدیس، نویسنده کودک و نوجوان به صورت الکترونیکی منتشر و در دسترس اعضای نوجوان کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور قرار گرفت.

مشارکت آموزگاران آذربایجان غربی در طرح نقد و ارزشیابی درس فارسی دوره اول ابتدایی

ارومیه (پانا) - معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش آذربایجان غربی، از مشارکت آموزگاران استان آذربایجان غربی در طرح نقد و ارزشیابی درس فارسی سه سال اول ابتدایی خبر داد.