امروز: چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 03:14 تبلیغات

فعالیت های پرورشی همسو با رشد اجتماعی و سلامت روان دانش آموزان

تبریز( پانا) - فعالیت های پرورشی دستگاه تعلیم و تربیت استان آذربایجان شرقی در سال های اخیر با تدابیر و برنامه ریزی ها و با رویکرد بالا بردن رشد اجتماعی و سلامت روان و حتی سلامت بدن دانش آموزان با محور تربیت قرآنی صورت گرفته است.

پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت 22 مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی

تبریز(پانا) - استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت 22 مرداد، روز تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی، بر اعتقاد راسخ دولت به نقش برجسته سازمان‌های مردم‌نهاد در تقویت پیوندهای اجتماعی و حرکت در مسیر رشد و توسعه متوازن و اجتماع‌محور تأکید کرد.

لزوم همکاری مردم با ستاد ملی مقابله با کرونا

تبریز(پانا) -نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر ضرورت همکاری مردم با ستاد ملی مقابله با کرونا در برگزاری هر چه بهتر و سالم‌تر مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) تاکید کرد.

پاشایی: بازگشایی طلایی؛ قدرتمند؛ کارآمد و متفاوت در سالتحصیلی جدید خواهیم داشت

تبریز(پانا) - اجلاس روسای آموزش وپرورش مناطق و نواحی استان آذربایجان شرقی با حضور مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت استان در محل سالن کنفرانس تالار معلم بصورت ویدئو کنفرانس با محوریت تمهید مقدمات لازم برای شروع سالتحصیلی جدید برگزار شد.

استفاده از ایده‌های نوین شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای توسعه گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی

تبریز(پانا) - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی استفاده از ایده‌های نوین شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای توسعه گردشگری و صنایع‌دستی را از مهم‌ترین اولویت‌های این اداره کل عنوان کرد.

هزینه کرد 37 میلیارد تومانی در مجموعه تاریخی ربع رشیدی تبریز

تبریز(پانا) - معاون میراث‌فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از هزینه کرد ۳۷ میلیارد تومانی در زمینه تملک، کاوش‌های باستان‌شناسی و مرمت مجموعه تاریخی ربع رشیدی تبریز خبر داد.