امروز: شنبه 2 شهریور 1398 - 14:32 تبلیغات

« قصه‌گویی» بخشی از هنرِ زندگی است

تبریز( پانا) - مدیر کل کانون استان ضمن تشریح اهداف و برنامه های بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی، فعالیت قصه گویی را بخشی از هنر زندگی عنوان کرد.

تحقق سیاست‌های راهبردی نظام و رهبری در راستای تولید و اشتغال

تبریز (پانا) - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و استاندار آذربایجان شرقی در پیام مشترکی به مناسبت آغاز هفته دولت و سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر، با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای دولت، بر تلاش همه مدیران استان برای تأکید کردند.

آتش سوزی جنگل های ارسباران به طور کامل مهار شد

تبریز (پانا) - استاندار آذربایجان شرقی از مهار کامل آتش سوزی در جنگل های ارسباران خبر داد و گفت: با عنایت خدا و همکاری و مساعدت ارگان های نظامی و دستگاه های مسئول خوشبختانه آتش به طور کامل مهار شده است.

نوشتن و پدید آوردن اثر را برای ماندگاری ادبیات کشورم انتخاب کردم

میانه (پانا)-مهیا شیخ پور ، دانش‌آموز17 ساله دبیرستان آیت اله احمدی میانجی میانه که از کودکی دستی در نوشتن برده است اولین کتاب داستان خود را به چاپ رساند. به دنبال این رویداد برآن شدیم تا مصاحبه ای با دانش آموز نویسنده کتاب "از چشم هایش انار می بارید" داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: متاسفانه شهید "مهدی باکری" در تبریز ۲۰۱۸ جایی نداشت

تبریز (پانا) - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: در کمال تاسف در تبریز ۲۰۱۸ نتوانستیم فرهنگ مقاومت آذربایجان را نشان دهیم و شهید مهدی باکری در تبریز ۲۰۱۸ جایی نداشت.