امروز: دوشنبه 4 شهریور 1398 - 13:28 تبلیغات

آئین تجلیل از مقام آوران مرحله کشوری پنجمین جشنواره نوجوان خوارزمی

زاهدان (پانا) - آئین تجلیل از دانش آموزان مقام آور مرحله کشوری پنجمین جشنواره نوجوان خوارزمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، معاون متوسطه اداره کل وجمعی ازاولیاء دانش آموزان برگزار شد.

نشست ساماندهی و فعالسازی دفاتر شهرستانی پانا

با هدف ساماندهی و فعالسازی دفاتر شهرستانی پانا نشست مشترک رئیس سازمان دانش‌آموزی و سرپرست خبرگزار ی پانا با مدیر آموزش و پرورش، معاون پرورشی و مسئول سازمان دانش‌آموزی شهرستان اشکذر و منطقه زارچ به طور جداگانه برگزار شد.

پوشاک ایرانی با برندهای خارجی به فروش می‌رسد

تهران (پانا) - به‌گفته دبیر کمیسیون هماهنگی، برنامه‌ریزی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با بیان اینکه مردم تصور می‌کنند کالاهای ایرانی بی‌کیفیت است، تولیدکنندگان کالا بخصوص پوشاک، اجناس خود را با برندهای خارجی به فروش می‌رسانند.

تأکید ابتکار بر راه‌اندازی سامانه تخصصی رصد و پایش اطلاعات حوزه زنان و خانواده

تهران (پانا) - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده بر ضرورت راه‌اندازی سامانه تخصصی رصد و پایش اطلاعات حوزه زنان و خانواده با هدف ارائه آمار دقیق مرتبط با شاخص‌های بین‌المللی و رصد و پایش شاخص‌های ملی عدالت جنسیتی و به‌روزرسانی آمارهای تخصصی حوزه زنان و خانواده تاکید کرد.

سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان در زنجان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد

زنجان (پانا) - سی و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان زنجان با حضور گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، با معرفی برگزیدگان جشنواره به کار خود پایان داد.

در جشن عاطفه ها "با رنگ مهر رویایی را بسازیم"

شهرکرد(پانا) - مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: خیرین استان با هر مبلغی می‌توانند در جشن عاطفه‌های امسال زمینه تحصیل دانش آموزان ودانشجویان نیازمند را فرهم کنند.

کاهش دمای سواحل دریای خزر تا ۵ درجه

تهران (پانا) - مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به رگبار پراکنده و رعد و برق در برخی مناطق کشور از کاهش 5 درجه‌ای دما در سواحل دریای خزر خبر داد.

ورود ویژه دادستان به موضوع حمله سگ به زن باردار

تهران (پانا) - پس از انتشار گزارش‌هایی از حادثه ملک‌شهر اصفهان که در آن یک زن باردار و خانواده وی مورد حمله یک قلاده سگ خانگیِ عظیم‌الجثه قرار گرفتند، دادستان اصفهان به صورت ویژه به این پرونده ورود کرد.

امام جمعه کرج : ایجاد بدعت و مناسک سازی در مراسم عزاداری محرم یکی از طرح‌ها و برنامه‌های دشمن برای نفوذ فرهنگی است

کرج (پانا) - آیت الله حسینی همدانی با تاکید بر اینکه یکی مهم‌ترین مظاهر نفوذ فرهنگی دشمنان از بین بردن باورهای اصیل جامعه می باشد،ایجادبدعت و مناسک سازی در مراسم عزاداری محرم را یکی از مصادیق نفوذ فرهنگی دشمنان دانست.