امروز: چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 21:44 تبلیغات

«پدران» از پسران می‌گوید

تهران (پانا) - نشست معرفی فیلم سینمایی «پدران» به کارگردانی سالم صلواتی در چهارمین روز برگزاری برنامه سینمایی «تا جشنواره 38» با اجرای میثم محمدی، برگزار شد.

وزیر بهداشت: درباره ویروس کرونا تمام امکانات‌ را به میدان آورده‌ایم

تهران (پانا) - وزیر بهداشت با بیان اینکه امکان این که همه درهای ورود کرونا را صد در صد ببندیم در هیچ کجای دنیا وجود ندارد، در عین حال گفت: باید مراقبت‌های لازم را انجام دهیم که این کار را در دستور قرار داده‌ و تمام امکانات خود را به میدان آورده‌ایم.

AFC اشتباه خود را اصلاح کرد

تهران (پانا) - تارنمای کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) اشتباه منتشر شده در بیانیه اخیر خود را در خصوص برگزاری دیدارهای خانگی نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا، اصلاح کرد.

هنوز ۵۷ درصد پزشکان کارتخوان ندارند!

درحالیکه طبق قانون مالیات‌های مستقیم از ابتدای مهر ماه امسال، فعالان حوزه درمان به نصب و استفاده از سامانه فروش ملزم شدند و جریمه دو درصدی درآمد در صورت تمرد از این قانون برایشان درنظر گرفته شد، گویا چندان این جریمه کارساز نبوده که پزشکان نسبت به متصل شدن به این سامانه ترغیب نشده‌اند، چرا که طبق آخرین اعلام سازمان مالیاتی، طی چهار ماه اخیر و تاکنون فقط ۴۳ درصد پزشکان در سامانه پایانه فروشگاهی ثبت‌نام کرده‌اند و ۵۷ درصد باقی مانده فقط تا ۲۱ روز دیگر فرصت دارند که متصل یا جریمه شوند!

تجمع فاطمی در شهر قدس

به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) مراسم عزاداری با تجمع دسته جات مذهبی و با حضور مسئولان در مصلی شهر قدس برگزار شد.