امروز: چهارشنبه 26 دی 1397 - 05:24 تبلیغات

ترامپ و هزینه طولانی ترین تعطیلی دولت در تاریخ آمریکا

تهران (پانا) - اختلاف بین «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و دموکرات ها بر سر بودجه دیوار مرزی با مکزیک، دولت این کشور را در شرف طولانی ترین تعطیلات اجباری فرو برده است؛ تعطیلاتی که ضرر اقتصادی ناشی از آن بیش از هزینه ساخت دیوار برآورد می شود.

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی با نماینده مردم شهرستانهای بیرجند ، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی

بیرجند (پانا)‌ - در آستانه گرامیداشت 29 دی ماه روز ملی هوای پاک ْ مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی به همراه معاونین این اداره کل با نماینده مردم شهرستانهای بیرجند ، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی : پرداخت 46میلیارد به فرهنگیان بازنشسته عضوصندوق ذخیره استان

بیرجند(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 46 میلیارد و 460 میلیون ریال به 376 نفر از پیشکسوتان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان استان که از دوم شهریور لغایت اول مهرماه 1397 به افتخار بازنشستگی نائل آمدند واریز شد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی :عضویت 14 هزار دانش آموز خراسان جنوبی در کانون ها

بیرجند(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از عضویت ۱۴ هزار دانش آموز استان در کانون ها خبر داد و گفت: قریب 14 هزار و 120 دانش آموز دختر و پسر دوره های مختلف تحصیلی در 20 کانون فرهنگی تربیتی استان عضویت دارند.

اردوغان به روسیه می‌رود

تهران (پانا) - قرار است رئیس جمهور ترکیه در ۲۳ ژانویه برای هماهنگی با طرف روسی درخصوص عقب‌نشینی نیروهای آمریکا از سوریه به مسکو سفر کند.

معاون پرورشی آموزش و پرورش خراسان جنوبی :برگزاری جشن تکلیف 12 هزار دانش آمو دختر و پسر خراسان جنوبی

بیرجند (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی از برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان خبرداد و گفت : در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشن تکلیف 12 هزار دانش آموز دختر پایه سوم ابتدایی و پسر پایه هشتم متوسطه اول برگزار می شود.