امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398 - 18:44 تبلیغات

روحانی: برآورد نهایی جبران خسارت‌ سیل برای تصویب در جلسه چهارشنبه دولت آماده شود

تهران (پانا) - رئیس‌جمهوری پس از استماع گزارش اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری و اخذ آخرین گزارش‌ها از مناطق سیل زده شمال کشور، دستورهای لازم را برای کاستن از مشکلات مردم این مناطق صادر کرد.

توصیه‌های ساده و مهم در زمان وقوع سیل و سیلاب

شیراز (پانا)_ بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده نوروز ۹۸، پرباران خواهد بود. استان‌های گلستان و مازندران درگیر سیل هستند و احتمال وقوع سیلاب در دیگر استان‌ها نیز وجود دارد. در چنین شرایطی نکات ایمنی مربوط به سیلاب را مرور می‌کنیم.

موگرینی درباره ترویج اسلام هراسی هشدار داد

تهران (پانا) - فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا معتقد است، ترویج اسلام هراسی نه فقط خطری برای مسلمانان است بلکه این روند تهدید جدی برای جامعه جهانی محسوب می‌شود.

گزارش اتحادیه جهانی کشتی از قهرمانی امیدهای ایران در آسیا

تهران (پانا) - اتحادیه جهانی کشتی در خبری ضمن اشاره به درخشش تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران در رقابت های زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا در مغولستان از کاویانی نژاد، بذری و فروتن به عنوان ستاره‌های این مسابقات یاد کرد.

جهانگیری بخشنامه‌ کرد: استانداران وفرمانداران تمام‌وقت درمحل کار حضور داشته باشند

معاون اول رئیس‌جمهوری در بخشنامه‌ای با تاکید بر لزوم حفظ آمادگی کامل همه دستگاه‌ها برای مدیریت حوادث طبیعی، از استانداران و فرمانداران سراسر کشور خواست به طور تمام‌وقت در محل کار خود حضور داشته باشند.

نقش آفرینی بورس کالا در رونق تولید

تهران (پانا) - یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه بورس کالا یکی از مجراهای هدایت نقدینگی به سمت تولید است، گفت: این بورس ابزارهایی برای تأمین مالی صنایع دارد که امیدواریم در سال جاری حجم تأمین مالی از بازار سرمایه و بورس کالا به مراتب بیشتر از سال‌های گذشته باشد.

11کشته و 15مصدوم در سیل شیراز

شیراز (پانا )_مسئولان مربوطه در استان فارس اعلام کردند: جاری شدن سیلاب در دروازه قرآن شیراز و برخورد خودروها با یکدیگر در محور ورودی شمال شیراز تاکنون 11 کشته و 15 مصدوم به دنبال داشته است.

برق شمال شیراز قطع شد

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت توزیع برق شیراز با اشاره به وقوع سیل در ورودی شهر شیراز، می‌گوید از حدود نیم ساعت پیش تمامی خروجی‌های ایستگاه برق 66 کیلوولت دروازه قرآن به دلیل رعایت جنبه‌های ایمنی به طور موقت قطع شده است.