امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:34 تبلیغات

تصویر/ کشف حشیش از شورولت کامارا در گمرک!

تهران (پانا) - سگ‌های موادیاب گمرک دوغارون در بازرسی از یک دستگاه شورولت کامارا از زیر صندلی این خودرو مقدار 700 گرم ماده مخدر از نوع حشیش کشف و ضبط کردند. راننده این خودرو قصد داشت با استفاده از یک خودروی مدل بالا و به اصطلاح قاچاق لاکچری اقدام به جابجایی مواد مخدر از افغانستان به ایران کند.

ظریف: حمایت سیاسی اروپا از برجام کافی نیست

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه گفت: با خروج آمریکا از برجام انتظارات افکار عمومی از اتحادیه اروپا برای حفظ دستاوردهای برجام افزایش یافته است و در شرایط کنونی حمایت سیاسی اروپا از برجام کافی نیست.

دیدار کمیسیونر انرژی اتحادیه اروپا با ظریف

«میگل آریاس کانیته» کمیسیونر انرژی اتحادیه اروپا که در تهران به سر می‌برد، بعدازظهر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ با حضور در محل وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با محمدجواد ظریف وزیر خارجه دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیین تجلیل از برگزار کنندگان بزرگداشت روز ملی خلیج فارس برگزار شد

بوشهر (پانا) - صبح امروز آیین تجلیل از برگزار کنندگان بزرگداشت روز ملی خلیج فارس با حضور استاندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شماره یک استانداری برگزار شد.

محور کندوان امشب مسدود می‌شود

ساری (پانا) - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از انسداد شبانه محور کندوان از امروز، 30 اردیبهشت ماه از ساعت 22 شب تا 5 بامداد خبر داد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد: استقرار ۴۰ هزار دانش‌آموز مازندران در پایه دوازدهم در سال تحصیلی جدید

ساری (پانا) - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران از استقرار نزدیک به ۴۰ هزار دانش‌آموز در پایه دوازدهم در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ این استان خبر داد.