امروز: یکشنبه 30 تیر 1398 - 11:26 تبلیغات

تذکر حجت نظری به شهرداری؛ دلیل این همه هزینه‌کرد در مجموعه شهرآفتاب چیست؟

تهران (پانا) - عضو شورای شهر تهران درباره چرایی برگزاری نمایشگاه الکامپ به شهرداری تذکر داد و گفت شهرداری تهران، پاسخ دهد اگر بناست نمایشگاه‌های پرمخاطب همچنان در سایت نمایشگاهی سئول برگزار شود، دلیل این همه هزینه‌کرد در مجموعه شهرآفتاب چیست؟

انعقاد تفاهم نامه ساخت دو مدرسه در شهرستان های سیل زده آق قلا و گمیشان

با حضور معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور تفاهم نامه ساخت دو مدرسه در شهرستان های آق قلا و گمیشان فی مابین آموزش و پرورش گلستان و سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور منعقد گردید.

بانوی کاراته کای شهرری قهرمان آسیا شد

شهرری ( پانا) - رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: بانوی کارته کای اهل شهرری توانست در شانزدهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا در تاشکند ازبکستان مدال طلا را کسب کند و قهرمان آسیا شود.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور : ایران برای مقابله با تحریم‌های حوزه بیوتکنولوژی برنامه خاص دارد

کرج (پانا) - معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه سالانه ۶۰۰ میلیون دلار مواد موثر دارویی در حوزه انسانی به کشور وارد می‌شود از اجرای پروژه‌هایی با توان تولید ۸۰ تا ۹۰درصد مواد دارویی در داخل کشور خبر داد.

لزوم کاهش فرآیند زمانی صدور پروانه ساختمانی

تهران (پانا) - رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در موافقت با کلیات طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه فرآیند صدور پروانه عملیات ساختمانی گفت شهرداری تهران باید زمان فرآیند صدور پروانه ساختمانی را کاهش دهد تا از سردرگمی مردم جلوگیری شود.

دلار بخریم یا نخریم؟

تهران (پانا) - بخریم یا نخریم؟ این سئوالی است که این روزها اغلب متقاضیان کالا از اهل فن می‌پرسند. با کاهش نرخ ارز مردم سردرگمند که آیا خدمات مهم از جمله مسکن و خودرو را بخرند یا همچنان دست نگه دارند؛ چون ممکن است باز هم بازار ارز بی تلاطم شود.

کشورهای عربی و درک ضرورت تنش‌زدایی با ایران

اهمیت استراتژیک منطقه خاورمیانه برای تجارت، انرژی و حتی امنیت دنیا بر کسی پوشیده نیست. بر اساس تجارب دهه‌های اخیر اثبات شده که هرگونه تحولی خصوصاً منفی در این منطقه طی مدتی کوتاه می‌تواند تحولات و مناسبات در سطح جهانی را تحت تأثیر خود قرار دهد. حال در چنین منطقه‌ای به طور اولی می‌توان درک کرد که کوچک‌ترین تحولی، عناصر و کشورهای حاضر در محدوده‌ را به طور طبیعی متأثر از خود می‌کند.

طنز/این قدر چالش‌ نریزید توی اینستاگرام

اینستاگرامی‌ها هر روز شگفتانه ویژه‌ای رو می‌کنند. یک روز ما را با خود به ده سال پیش می‌برند. روزی دیگر یک سطل آب یخ رویمان می‌ریزند و گاهی هم در بطری توی صورت‌مان پرت می‌کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی خبرداد: ۲۰ درصد مجموع تسهیلات بانکی باید به بخش مسکن اختصاص یابد

تهران (پانا) - معاون وزیر راه و شهرسازی فراهم شدن تسهیلات بانکی را از جمله بسترهای لازم برای رونق تولید مسکن برمی‌شمرد و می‌‌گویدسهم مسکن از مجموع تسهیلات بانکی باید به ۲۰ درصد برسد.

پایداری واکسن تب مالت 3 برابر شد

کرج (پانا) - پژوهشگر موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی کرج با اجرای طرحی تحقیقاتی، موفق به ارتقای تاریخ انقضای مصرف واکسن بروسلوز REV.1 از چهار ماه به یک سال شد.