امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 - 11:03 تبلیغات

تشکر جهانگیری از پیشنهاددهندگان درباره نحوه توزیع یارانه

تهران (پانا) - معاون اول رئیس‌جمهوری با تقدیر از صاحب‌نظران و اقتصاددانان برای ارائه نظراتشان به دولت درباره نحوه پرداخت یارانه به مردم، گفت که تمام نظرات پس از جمع‌بندی برای تصمیم‌گیری در اختیار مسئولان قرار می‌گیرد.

توئیت وزیر آموزش و پرورش درباره موافقان و مخالفان تعویق کنکور و سهمیه خاص مناطق سیل زده

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش نظر این وزارت خانه درباره تعویق زمان آزمون سراسری را مثبت دانست اما تاکید کرد که کارشناسان وزارت علوم اجرای این پیشنهاد را موجب اختلال در شروع سال تحصیلی دانشگاه‌ها می‌دانند.

سندرز: جنگ با ایران یک فاجعه تمام عیار است

تهران (پانا) - برنی سندرز،‌ سناتور آمریکایی که رسما به عنوان رقیب دونالد ترامپ در انتخابات 2020 فعالیت خود را آغاز کرده در توئیتی خواستار متوقف شدن اقدامات ترامپ و بولتون شد و جنگ با ایران را یک فاجعه تمام عیار خواند.

ربیعی: حمایت از کودکان دارای مادر ایرانی فوریتی اخلاقی است

تهران (پانا) - وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی، لایحه حمایت از کودکان دارای مادر ایرانی در مجلس را یک فوریت رفتار اخلاقی با هویت انسان‌ها دانست و گفت بیش از ۱۵۰ هزار کودک دارای مادر ایرانی با این مصوبه هویت ایرانی می‌یابند.

روایت روابط تیره چین و آمریکا از زبان بعیدی‌نژاد

سفیر ایران در لندن در ارزیابی جنگ تجاری آمریکا با چین که از روز شنبه وارد فاز جدیدی شده است بیان کرد که با این وجود دو طرف برای آرام کردن بازارهای جهانی اعلام کردند که گفت‌وگوها را در آینده ادامه خواهند داد.

همه عناوین شبکه‌های اجتماعی