امروز: سه شنبه 26 تیر 1397 - 13:59 تبلیغات

تلاش وزیر امور خارجه آمریکا برای فضاسازی در مذاکرات برجامی وین

تهران (پانا) - در حالی که کمیسیون مشترک برجام بدون حضور آمریکا تا دقایقی دیگر در وین برگزار می‌شود، وزیر امور خارجه آمریکا در پیامی توئیتری از کشورهای اروپایی خواست تا در مذاکراتشان با ایران آنچه را واشنگتن فعالیت‌های تروریستی مورد حمایت ایران می‌خواند، هم مورد بحث و رایزنی قرار دهند.

توئیت فرانسوی روحانی

تهران (پانا) - رئیس‌جمهوری کشورمان در پیامی، ملاقات با رئیس‌ کنفدر اسیون سوئیس را حاوی توافق‌هایی برشمرد که نویدبخش آینده‌ای روشن در روابط دوجانبه است.

نماینده ایران در هیئت عامل اوپک: پذیرش درخواست ترامپ به معنای دستور خروج عربستان از اوپک است

تهران (پانا) - نماینده ایران در هیات عامل اوپک در واکنش به توئیت جدید رئیس‌جمهوری آمریکا و پذیرش درخواست ترامپ از سوی سعودی‌ها می‌گوید صرف‌نظر از اینکه چنین ظرفیتی در عربستان نیست، این در خواست به معنای دستور خروج این کشور از اوپک است.

وزیر ارتباطات:‌ برای انتشار لیست ارز‌بگیران برخی بهانه می‌آورند

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  می‌گوید مردم با مشکل‌های  همه جوره کنار می‌آیند ولی فساد را نمی‌توانند تحمل کنند و برای انتشار لیست ارز‌بگیران برخی بهانه می‌آورند که به هیچ وجه قابل قبول نیست.

نوبخت حذف یارانه سه دهک را تکذیب کرد

تهران (پانا) - سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کردکه با وجود مضیقه‌های اقتصادی پرداخت یارانه‌ها در سال ۹۷ به همان صورت قبلی ادامه خواهد یافت.

همه عناوین شبکه‌های اجتماعی