امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398 - 18:09 تبلیغات

حضور تعدادى از استانداران و فرمانداران در خارج از کشور تکذیب شد

تهران (پانا)- سخنگوى وزارت کشور در توئیتی اعلام کرده است مطلب منتشر شده در فضاى مجازى درباره حضور تعدادى از استانداران و فرمانداران در خارج از کشور کاملا کذب است و با منتشر کنندگان این مصاحبه جعلى که ⁧ اعتماد عمومى ⁩ را هدف قرار داده اند برخورد قانونى مى شود.

آشنا: به فکر مردم باشیم نه انتقام جناحی

تهران (پانا) - مشاور رئیس‌جمهوری در واکنش به برخی اظهار نظرهای سیاسی بعد از وقوع سیل در استان‌های شمالی کشورمی گوید که باید به فکر مردم بود نه انتقام جناحی.

ظریف: من و خانواده‌ام برای کمک به سیل‌زدگان به پویش هلال احمر پیوسته‌ایم

تهران (پانا) -  وزیر امورخارجه کشورمان در صفحه اینستاگرام خود نوشت ما بارها برای ایران ایستاده‌ایم، چه در جنگ، چه در مذاکره و چه در کنار دردهای هموطنان رنجدیده؛ و باز هم باید در کنار ایران ایستاد تا وطن، گلستان شود بنابراین من و خانواده‌ام به پویش هلال احمر برای کمک به آسیب‌زدگان سیل گلستان و مازندران پیوسته‌ایم.

واعظی: هلال احمر مطمئن‌ترین کانال کمک به سیل‌زدگان است

تهران (پانا) - رئیس دفتر رئیس جمهوری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: مشکلی برای تامین اقلام ضروری سیل‌زدگان وجود ندارد اما رد احسان هم جایز نیست. در این مسیر نیز ثابت شده است که بهترین و مطمئن‌ترین کانال، جمعیت هلال احمر است.

سخنگوی وزارت کشور: راه ارتباطی گمیشان به سیمین شهر تا یک ساعت دیگر باز می‌شود

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت کشور در حالی که از اخلال به کمک رسانی در استان‌های شمالی به دلیل بسته شدن راه خبر داد، اعلام کرد که راه ارتباطی گمیشان به سیمین شهر تا یک ساعت دیگر باز می‌شود.

همه عناوین شبکه‌های اجتماعی