امروز: سه شنبه 26 تیر 1397 - 14:06 تبلیغات

نادره ترکمانی: می‌توان مسائل و آسیب‌های اجتماعی را به زبان کودکانه مطرح کرد

تهران (پانا) - نادره ترکمانی نویسنده و کارگردان سینمای کودک و نوجوان معتقد است گر یک فیلمساز با زاویه دید تلخی درباره کودکان اثر بسازد، باز هم مساله او کودک است و مناسب بودن یا نبودن تماشای آن برای کودکان و نوجوانان بحث دیگری است اما می‌توان مسائل و آسیب‌های اجتماعی را به زبان کودکانه مطرح کرد

کوروش باقری: وزنه‌برداری جوانان ایران قهرمان جهان شد اما ضعف‌ها ترمیم نشود در آینده به مشکل برخورد می‌کنیم

تهران (پانا) – تیم ملی وزنه‌برداری جوانان ایران برای سومین دوره متوالی قهرمان جهان شد اما سرمربی سابق تیم ملی بزرگسالان ایران اعتقاد دارد با وجود این قهرمانی‌ها ضعف‌هایی وجود دارد که در صورت عدم ترمیم در آینده این رشته ورزشی در ایران به مشکل خواهد خورد.

انگیزه‌های پیدا و پنهان نوزاد فروشی

تهران (پانا) - سعید خراطها، آسیب‌شناس اجتماعی، معتقد است که وقتی وضع اقتصادی نامناسب باشد، بعد از فروش کلیه و اعضای بدن، باید منتظر خبرهای فروش فرزند هم بود.

معاون فنی و خدمات بازرگانی اتاق بازرگانی ایران: لیست گروه‌های کالایی وارداتی اصلاح شود

تهران (پانا) - معاون فنی و خدمات بازرگانی اتاق بازرگانی ایران می‌گوید گروه‌های کالایی وارداتی دوم و سوم باید با هم ادغام و لیست آنها نیز اصلاح شوند. براساس اطلاعات بخش خصوصی برخی از مواد اولیه در گروه یک، برخی در گروه دوم و برخی از مواد اولیه مورد نیاز تولید در گروه سوم کالایی قرار دارند که در فرآیند ثبت سفارش، تخصیص ارز، مبادله اسناد تجاری مبدا و بارنامه گمرکی ایجاد خلل می‌کند.

همه عناوین گفت‌وگو