امروز: دوشنبه 7 مهر 1399 - 12:31 تبلیغات

احتمال بازنگری و تغییر مزد کارگران در شورایعالی کار وجود دارد؟

تهران ( پانا) - عضو کمیته مزد شورای عالی کار می‌گوید باید مذاکرات دستمزد و جلسات شورای عالی مزد به منظور تعیین دستمزدی متناسب با افزایش قیمت کالا و خدمات مجددا برگزار شود و امکان تغییر و بازنگری دستمزد کارگران با توجه به تغییر هزینه‌های زندگی درکمیته دستمزد و شورای عالی کارگری وجود دارد.

چرا کنکور نظام قدیم آموزشی باید تمدید شود

تهران (پانا) _ به گفته عضو کارگروه آموزش دیدبان شفافیت و عدالت کشور داوطلبی که در زمان تحصیل در مدرسه حتی یک ساعت هم مطابق با منابع و فرایندهای نظام جدید آموزش ندیده است، بی‌انصافی است اگر براساس منابع نظام جدید ارزیابی شود.

«لایحه جامع انتخابات» بهترین قانون برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری است

ملانوری: مجلس برای بررسی این لایحه با دولت همراه شود/ نهادها و افراد مسئول درباره حضور بانوان در پست ریاست‌جمهوری تصمیم بگیرند/ 120شعبه حزبی در مراکز استان‌ها و 1200 دفتر حزبی در شهرستان‌ها فعالیت می‌‌کنند

کنکور هدف اصلی نیست، یک گام در مسیر زندگی است

زاهدان (پانا) - درخشش سه رتبه تک رقمی کنکور سراسری 99 در سیستان و بلوچستان از خبرهای خوبی بود که پس از گذشت چهار روز همچنان برای مردم این استان تازگی دارد و به محرکی قوی برای افزایش انگیزه و امید دانش آموزان کنکوری تبدیل شده است.

موفقیت در زندگی با مشخص بودن هدف و همراهی استعدادو انگیزه میسر است

تهران (پانا) - دانش‌آموز شهرستان رودهن موفق به کسب رتبه دوم کنکور سراسری گروه آزمایشی زبان های خارجه در سال 1400-1399 شد. او همراهی والدین و انگیزه بخشی کادر آموزشی مدرسه اش را مهم ترین عوامل موفقیتش می داند.

در دوران کرونا خود را ایزوله نکنید

اهواز (پانا) - یک روانشناس و مشاور خانواده بر این باور است که در دوران کرونا نباید خود را ایزوله کرد، بلکه باید از شبکه حمایتی مفیدی برخوردار شد تا استرس ها و فشار روانی کاهش یابد.

توصیه رتبه 6 کنکور؛ درگیر حواشی نشوید و فقط به هدف خود فکر کنید

بهارستان یک (پانا)- دانش‌آموز دبیرستان نمونه‌دولتی امام علی (ع) شهر بهارستان، دارنده رتبه 6 کنکور سراسری در منطقه 3 در رشته علوم انسانی در خصوص کسب این رتبه عنوان کرد تمام تلاش بر این بوده که استرس‌ عقب افتادن کنکور و بروز کرونا مرا درگیر حواشی نکند.

همه عناوین گفت‌وگو