امروز: سه شنبه 26 شهریور 1398 - 15:09 تبلیغات

صادقی، تحلیلگر بازار انرژی: افزایش قیمت نفت تا سطح 80 دلار در هر بشکه امکان‌پذیر است

تهران (پانا) - تحلیلگر بازار انرژی می‌گوید اگر محدودیت عرضه نفت به بازار ادامه داشته باشد امکان صعود نفت به 100 دلار در هر بشکه قابل پیش‌بینی است اما در یک وضع نرمال افزایش قیمت تا رسیدن به سطح 80 دلار در هر بشکه امکان‌پذیر است.

فلاحت‌پیشه: طلب‌های ایران و روسیه باید در دوران پساجنگ سوریه بازپرداخت شود

تهران (پانا) - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی معتقد است که باید توازن موجود بین ایران و روسیه در دوران پساجنگ سوریه حفظ شود تا هرکدام از این کشورها بتوانند طلب‌های خود را وصول کنند.

کارگردان «بازیوو»: بچه ها به سینما می‌روند تا شاد باشد و انرژی بگیرند

تهران (پانا) – برنده جایزه بهترین کارگردانی جشنواره فیلم کودک و نوجوان عقیده دارد سینما برای مخاطب کودک و نوجوان محلی برای شادشدن و دریافت انرژی است و فیلم‌هایی با ریتم کند برای نسل امروز که با سرعت دنیای دیجیتال همگام شده‌اند جذابیتی ندارد.

قربانی‌فرید، فعال بازار سرمایه: چشم‌انداز بورس در نیمه دوم سال جاری مثبت است

تهران (پانا) – یک فعال بازار سرمایه‌ می‌گوید چشم‌انداز بازار بورس در نیمه دوم سال جاری مثبت است اما خریداران جدید باید با دقت و اطمینان از سودآوری شرکت‌ها به خرید سهم اقدام کنند و اگر این اطمینان را داشتند مجموعی از سهام شرکت‌های مختلف را خریداری کنند.

اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان درانتظار تامین بودجه در نیمه دوم سال

تهران (پانا) - معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی از پیگیری این سازمان برای تحقق بودجه اجرای قانون «حمایت از حقوق معلولان» خبر داد و گفت مکاتبات بهزیستی با سازمان برنامه و بودجه در این زمینه ادامه دارد.

همه عناوین گفت‌وگو