امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398 - 18:44 تبلیغات

رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن: رونق تولید در بخش مسکن نیازمند تسهیلاتی برای تحریک عرضه و ساخت مسکن است

تهران (پانا) - رئیس انجمن انبو‌ه‌سازان مسکن با تاکید بر اینکه رونق تولید در بخش مسکن نیازمند سیاست‌های حمایتی در طرف عرضه است، می‌گوید یکی از پشنهادهای تولیدکنندگان مسکن در سال‌های اخیر آن است که تسهیلات و یارانه به جای آنکه به بخش تقاضای مسکن داده شود به بخش تولید مسکن ارایه شود.تحریک تولید به طور قطع تاثیر مثبتی بر بخش مسکن دارد اما بلند کردن صف تقاضا در مسکن به نفع تولیدکننده و مصرف‌کننده بخش مسکن نخواهد بود.

بغزیان، کارشناس مسائل اقتصادی: رونق تولید باید رفاه را به مردم ایران برگرداند

تهران (پانا) - کارشناس مسائل اقتصادی با تاکید براینکه رونق تولید باید بتواند رفاه از دست رفته را به مردم برگرداند، می‌گوید بهره‌وری و کاهش هزینه‌های غیر ضروری در کنار مدیریت واحدهای تولیدی از عواملی است که می‌تواند در رونق تولید و کاهش هزینه تمام‌شده کالاها موثر باشد.

دبیرکل انجمن تولیدکنندگان سیمان: برای رونق تولید باید نظر تشکل‌های خصوصی و تخصصی در سیاستگذاری‌‌ها به کار گرفته شود

تهران (پانا) - رئیس انجمن تولیدکنندگان سیمان با تاکید براینکه برای رونق تولید و بهبود امور اقتصادی در کشور باید به تشکل‌های تخصصی بهای بیشتری داده شود می‌گوید راهکارهای ارایه‌شده بخش خصوصی راهکارهایی دست‌نیافتنی نیستند و اگر از ابتدای سال 98 دولتمردان در جلساتی مشترک با تشکل‌ها مشکل‌های آنها را رصد کنند می‌توانند رویه‌ای در پیش گیرند که خودتحریمی از بین برود و رونق تولید حاصل شود.

بازگیر، کارشناس محیط زیست: خرید و فروش موجودات زنده به زیستگاه آنها صدمه می‌زند

تهران (پانا) - یک کارشناس محیط زیست با درخواست از مردم برای حمایت از موجودات زنده‌ و نخریدن آنها گفت خرید و فروش حیوانات موجب وارد شدن صدمه به زیستگاه این موجودات می‌شود و احتمال گسترش بیماری‌های مشترک بین حیوانات و انسان را افزایش می‌دهد.

حسن رحیمی: آدم‌آهنی نیستم که هر کاری می‌گویند، انجام دهم؛ بنویسید حسن رحیمی به خط پایان کشتی رسید

تهران (پانا) – پرافتخارترین آزادکار سبک‌وزن ایران در حالی که تنها 29 سال دارد و همچنان فرصت حضور در المپیک را داشت، تصمیم به خداحافظی از دنیای قهرمانی گرفته است. او از وضع موجود ناراضی است و می‌گوید از آنجا که نگاه ابزاری به ورزشکار را دوست ندارد تصمیم به خداحافظی گرفته است.

همه عناوین گفت‌وگو