امروز: چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 21:44 تبلیغات

تاجیک:‌ تورم دی مبنای تعیین سبد معیشت کارگران خواهد شد

تهران (پانا ) - عضو کمیته مزد شورای عالی کار می‌گوید براساس آخرین تصمیم کمیته مزد شورای عالی کار مقرر شد پس از 10 بهمن‌ماه سال جاری که مرکز آمار اطلاعات نرخ تورم را به روزرسانی می‌کند سبد معیشت کارگران را برای تورم منتهی به دی ماه تعیین کند و محاسبه کند و به شورای عالی کار ارایه شود.

سالبه به انتفاء موضوع برای اصلاح‌طلبان

تهران (پانا) - مشارکت با حداقل‌ها و حداقلی‌ها تمام کنشگری سیاسی اصلاح‌طلبان در دوم اسفند خواهد بود. هرچند ممکن است تا 22 بهمن و رسیدگی نهایی به اعتراض ردصلاحیت‌شدگان‌، یکی، دو نفر دیگر هم به این داشته‌های اندک‌شان اضافه شود، اما به‌هر روی تکلیف مدت‌ها پیش‌تر از فرارسیدن هفته نخستین اسفند روشن است.

نظارت مستمری بر تبلیغات زودرس انتخاباتی وجود دارد

تهران(پانا)- سخنگوی ستاد انتخابات کشور با تاکید بر این که نظارت مستمری بر تبلیغات زودرس انتخاباتی وجود دارد، گفت: اگر مواردی از تبلیغات زودرس وجود داشته باشد، قوه قضاییه و هیات نظارت ستاد انتخابات به آن رسیدگی می‌کنند.

200کشور را مقابل خودمان قرار ندهیم

تهران(پانا)- بهمن‌ماه مرحله پایانی تصمیم‌گیری و تعیین تکلیف کش‌وقوس‌های بیش از یک‌ساله بر سر تصویب و تأیید لوایح FATF در کشور است. هم مهلت مجمع تشخیص مصلحت نظام در اعلام نظر نسبت به پیوستن ایران به کنوانسیون‌های مبارزه با جرایم سازمان یافته فراملی (پالرمو) و مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) و هم 4سال فرصت گروه ویژه اقدام مالی در تعلیق نام ایران از فهرست کشورهای غیرهمکار این گروه بین‌دولتی تا اول اسفندماه به پایان می‌رسد.

ضحی شهریاری تهیه کننده برنامه «راهنمای هنر ایران»: هدف ما شناخت مخاطب برون مرزی از هنر ایرانی است

تهران (پانا) - برنامه «راهنمای هنری ایران» در شبکه پرس تی وی به شکل اختصاصی به بازتاب و انعکاس رخدادهای هنری در ایران و تفسیر و تحلیل آن می پردازد. برنامه ای که به غیر از مخاطبان برون مرزی برای علاقمندان هنر در داخل ایران هم می تواند جذاب و تماشایی باشد. این برنامه می تواند توانمندی های ایران را هم در حوزه هنری و هم با زبان هنری برای مخاطبان برون مرزی تبیین و ترسیم کند.

همه عناوین گفت‌وگو