امروز: جمعه 3 بهمن 1399 - 13:51 تبلیغات

افزایش مبتلایان به کرونا؛ تولید واکسن مشترک ایران - کوبا به کجا رسید؟

تهران (پانا) - اعلام مصوبات ستاد ملی کرونا، هشدار برای خطر عادی انگاری کرونا، نحوه حضور دانش‌آموزان در مدارس، تداوم ممنوعیت تردد شبانه، ارسال لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت و چهارمین سالگرد فروریزش ساختمان پلاسکو بخشی از مهم‌ترین اخبار مطرح شده در حوزه اجتماعی است در هفته‌ای که سپری شد.

مـاسک پشت ماسک

تهران (پانا) - وقتی چشم‌هایش توی آینه به خودش می‌افتد به پهنای صورت می‌خندد. مادر قربان‌صدقه‌اش می‌رود و او قند توی دلش آب می‌شود.

پای سیاست با چه فیلم‌هایی به سی و نهمین جشنواره فجر باز می‌شود؟

تهران (پانا) - سیاست و سینما همیشه رابطه نا به هنجاری باهم داشته‌اند هرچه سیاست روایتگر تاریکی‌ها در ذهن ملت‌ها بوده و مملو از ابهام و سؤال اما سینما همواره رسالت آگاهی‌رسانی و روشنگری را برای خود برگزیده است. این تناقض هرکجا دستاویز سوژه‌های سینمایی شده آثار جذابی برای مخاطب تولید شده است.

این پوست شماست، به وقت استرس!

تهران (پانا) - فشار روانی و استرس، پوست را نشانه می‌گیرد و تخریب می‌کند. درمان از آنچه فکر می‌کنید آسان‌تر و مقرون به صرفه‌تر است!

طعم زندگی در 5 روز بی خبری

زاهدان (پانا) - قطعی طولانی مدت ارتباطات در مناطق روستایی و شهری سیستان و بلوچستان و نبود ارتباطات پایدار از جمله مشکلات اصلی مردم در این مناطق است که این بار قطع5 روزه تلفن و اینترنت در بخش کیشکور از توابع شهرستان سرباز موجب اختلال در زندگی مردم شد.

عرضه روانگردان‌های رنگی با نام‌های فریبنده

تهران (پانا) - از چند روز پیش، فیلمی در شبکه‌های مجازی، دست به دست می شود، مبنی بر اینکه ماده مخدر شیشه به‌صورت رنگ‌های صورتی، آبی و دیگر رنگ‌های فریبنده به بازار عرضه شده، این در حالی است که جامعه هدف این بازار، نوجوانان و جوانان هستند تا با دیدن این رنگ‌های فریبنده به مصرف تحریک شوند و از این طریق بازار فروش شیشه هم داغ‌تر از قبل به کارش ادامه دهد؛

فیلم‌ اولی‌های سی‌‌و‌نهمین جشنواره فیلم فجر چه کسانی هستند؟

تهران (پانا) - سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر با تغییرات چشمگیری چون حذف هیات داوران و داوری مستقیم فیلم‌های جشنواره همراه است، یکی از تغییرات حضور 23 فیلم اولی در میان اسامی حائز شرایط حضور در جشنواره فجر محسوب می‌شود.

بیم و امید خانواده‌ها از بازگشایی مدارس در سایه کرونا

تهران (پانا) - کرونا ویروس دغدغه ای است که باعث ترس و دلهره والدین از بازگشایی مدارس شده است؛ به دلیل شیوع ویروس کرونا سال تحصیلی 1399-1400 متفاوت تر از سال‌های گذشته بازگشایی شد، سال تحصیلی جدید از 15 شهریورماه به صورت حضوری فعالیت خود را آغاز کرد تا اینکه با خیز بیماری کرونا مدارس دوباره تعطیل شد اما مجدد به گفته وزیر آموزش و پرورش مدارس باید از اول بهمن ماه بجز مناطق قرمز بازگشایی شوند.

همه عناوین بخش گزارش