امروز: دوشنبه 23 فروردین 1400 - 17:10 تبلیغات

سد راه صنعت گیم «فیلترینگ» و «ممیزی‌های سختگیرانه»

تهران (پانا) - بازی سازان کشورمان به «عدم صدور مجوز بموقع»، «فیلترینگ» و «ممیزی‌های سختگیرانه» بازی‌ها از سوی معاونت نظارت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعتراض دارند و این اعتراض را با صدور بیانیه‌ای که به امضای 600 نفر از بازی سازان رسیده است، مطرح کردند.

مثبت اندیش باش

تهران (پانا) - قرار است بزودی خیلی موفق شود. در زندگی شخصی و کارش پیشرفت کند و درهای موفقیت و شادکامی به رویش باز شود.

سیما فقط به دنبال پرکردن کنداکتور؛ سریال‌هایی که حال و هوای رمضانی ندارند

تهران (پانا) - سریال‌های ماه رمضان در گذشته همیشه جزو ماندگارترین سریال‌هایی بودند که از شبکه های مختلف سیما به نمایش در می آمدند که نمونه این مجموعه‌ها صاحبدلان با بازی زیبای حسین محجوب و باران کوثری است اما در سال‌های گذشته تلویزیون بین پخش مجموعه‌های طنز، جدی ، سیاسی و ... گیر افتاده است و در حال دست و پا زدن است و کمتر مجموعه ای را در کنداکتور سیما می‌بینیم که حال و هوای رمضانی داشته باشد.

گیسو و رازهای پیدا و پنهان آن

چرا مهناز افشار، پانته‌‌آ بهرام، فرزاد فرزین، بهاره کیان‌‌افشار، حمیدرضا پگاه و سارا رسول‌زاده در «گیسو» حضور ندارند؟

سفر یک درد است، در خانه ماندن هم یک درد

تهران (پانا) - «همه از نوروز 99 یک خاطره مشترک داریم؛ در خانه ماندن و خط کشیدن دور سفر و میهمانی. دلخوش بودیم تابستان کرونا تمام می‌شود و نوروز 1400 بار و بندیل را می‌بندیم و می‌زنیم به دل جاده. اما یک سال گذشت، قرمز و نارنجی و زرد شدیم ولی بازهم اعلام کردند سفر نروید و اگر بروید مبتلا می‌شوید. مگر یک انسان چقدر ظرفیت دارد؟ یک سال خانه نشینی و تماشای در و دیوار همه ما را افسرده کرده. برای همین ترجیح دادیم ریسک کرونا را به‌جان بخریم تا اینکه به بیماری روحی و روانی مبتلا شویم.»

ارتفاعات؛ ایستگاه آخر زندگی

تهران (پانا) - آخر هفته با انتشار خبر تلخ مرگ دو ورزشکار در سمنان همراه بود. دو ورزشکار ایرانی که در حادثه‌های جداگانه جان خود را از دست دادند. یکی بسکتبالیست بود و دیگری چترباز؛ هر دو جان دادند، آن هم درست درحال انجام ورزشی که به آن علاقه داشتند. چتربازی که درحال آموزش بود و بسکتبالیستی که در حال کوهنوردی جان باخت. هردو سقوط کردند. ارتفاع زندگی آنها را گرفت. هردو در سمنان قربانی حادثه‌های دلخراشی شدند.

بوی مرگ میان هیاهوی شادی

تهران (پانا) - کرونا به موج چهارم رسیده اما هنوز شهروندان در مراسم سوگواری و جشن‌های عروسی شرکت می‌کنند.

سرانجام برگزاری امتحانات دانش‌آموزان در کرونا

تهران (پانا) - این روز‌ها از اصلی‌ترین دغدغه‌های دانش‌آموزان چگونگی برگزاری امتحانات نهایی‌شان به صورت حضوری یا مجازی‌ است؛ همچنین باید به آنان و خانواده‌هایشان حق داد که در کنار این دغدغه، نگران سلامتی خود با وجود محدودیت‌های کرونایی باشند.

همه عناوین بخش گزارش