امروز: جمعه 2 آبان 1399 - 03:29 تبلیغات

از رکوردزنی کرونا تا کمبود انسولین در کشور

تهران (پانا) - افزایش آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در ایران، تغییر زمان برگزاری آزمون استخدامی دولت، ممنوعیت صید «ترال»، کمبود انسولین در کشور و اعلام مصوبات جدید کنکور ۱۴۰۰ بخشی از اخبار اجتماعی بود در هفته‌ای که سپری شد.

مهر مجازی

تهران (پانا) - مهر امسال کرونایی است و مدرسه و آموزش هایش هم مجازی. هر خانه‌ای مدرسه شده و شور شوق آموزش و یادگرفتن همچنان ادامه دارد.

رونق روستاگردی از پنج مسیر

تهران (پانا) - سازمان جهانی گردشگری که در روز جهانی گردشگری سال ۲۰۲۱-۲۰۲۰ را سال «گردشگری و توسعه روستایی» با هدف دستیابی به توسعه پایدار نامیده، مسیرهای دستیابی به آن را نیز براساس یک طرح استراتژیک جامع و فراگیر با رویکردی مشارکتی در جهت رونق روستاگردی اعلام کرده است.

قیمت مسکن ملی روی کاغذ، چند؟

تهران (پانا) - هزینه ساخت هر مترمربع مسکن ملی در حالی ابتدای امسال از سوی متولی بخش مسکن حول و حوش ۳ میلیون تومان اعلام شد که سازنده‌های مسکن هم‌اکنون از افزایش این میزان خبر می‌دهند و در عین حال به متولی مسکن ملی توصیه می‌کنند افزایش هزینه‌ها را به اطلاع پیش‌خریداران این واحدها برساند.

این زوج آموزگار سرخسی سرپرستی ٧ دانش‌آموز را برعهده گرفته‌اند

تهران (پانا) - پنج سالی از عمر صفحه اینستاگرام فرشته‌های روستا می‌گذرد. این صفحه قصه مهربانی‌های زوج آموزگاری را روایت می‌کند که در کنار تدریس در مدرسه، درس زندگی و مهربانی هم به بچه‌های مدرسه می‌دهند.

اعمال «محدودیت‌های سفر» بی‌اثر ماند

تهران ( پانا) - در گزارشی که مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌ونقل جاده‌ای از تاثیر اعمال محدودیت‌ها در پنج کلانشهر تهران، اصفهان، کرج، مشهد و ارومیه منتشر کرده آمده است این محدودیت از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۳ مهرماه تا روز یکشنبه ۲۷ مهرماه اعمال شده  و ترددهای ورودی و خروجی از این ۵ کلانشهر در ۳ بازه زمانی  بعد از اعلام محدودیت و قبل از اعمال آن،  ساعات اولیه اعمال محدودیت در سفرها علی الخصوص خروجی ها و  ساعات پایانی اعمال محدودیت در سفرها بخصوص سفرهای بازگشت بررسی شده و این بررسی با تردد مدت مشابه دو هفته اخیر (هفته گذشته با وجود تعطیلی اربعین و هفته پیش از آن بدون وجود تعطیلی) مورد مقایسه قرار گرفته است.

محدودیت‌های جدید و جرایم شدید کرونایی در شهرهای قرمز

تهران (پانا) -  تقریــــــــباً یک هفتــــــــه از اعمـــــال محدودیت‌های جدید سختگیرانه در تهران گذشته است. زدن ماسک از در خانه‌ها اجباری شده و متخلفان کرونایی جریمه‌های سنگین می‌شوند همچنین سفرهای درون شهری در تعطیلات خاص محدود شده و دورکاری هم به بخشی از سازمان‌ها برگشته است.

همه عناوین بخش گزارش