امروز: سه شنبه 26 تیر 1397 - 13:49 تبلیغات

باز کردن کانال مالی و تضمین فروش نفت نسخه اروپایی برای ترخیص برجام از ICU

تهران (پانا) - بر اساس اعلام مقام‌های اروپایی، دولت‌های فرانسه، بریتانیا و آلمان به ایران اعلام کرده‌اند که برای زنده نگه داشتن توافق هسته‌ای ایران، با بررسی حساب‌های فعال بانک مرکزی ایران با بانک‌های بین‌المللی در تلاش هستند که یک کانال مالی باز کنند.

آسمان ابری نقل و انتقالات در استقلال تهران؛ التهاب به سکوهای آبی چشمک می‌زند

تهران (پانا) - وضع نقل و انتقالات برای هواداران استقلال به هیچ عنوان رضایت‌بخش نیست، مسئولان این تیم تنها موفق به تمدید قرارداد با یکی از ستاره‌های فصل گذشته خود شده‌اند و در مقابل ستاره بزرگی با استقلال قرارداد نبسته است. در بین خریدهایی هم که برای استقلال انجام شده است دو بازیکن مصدوم وجود دارند که مشخص نیست بتوانند فصل را به طور کامل و بدون استرس برای وینفرد شفر بازی کنند.

طبقه نهم ساختمان شرکت ارتباطات زیر ساخت؛ اثری از سرورهای هاتگرام و تلگرام نیست

تهران(پانا) - ادعای وجود سرورهای نسخه‌های غیررسمی تلگرام از جمله هاتگرام و طلاگرام در طبقه نهم ساختمان شرکت ارتباطات زیر ساخت، موجب شد تا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امکان بازدید خبرنگاران و عکاسان را از این ساختمان فراهم کند؛ بازدیدی که مشخص کرد سرورهای پیام‌رسان‌های غیررسمی تلگرام در این مرکز وجود ندارد.

فاصله بزرگ فدراسیون پنج ستاره با رقبای آسیایی؛ فوتبال ایران در حسرت بازی بزرگ خانگی

تهران (پانا) – طی هشت سال گذشته حتی یک تیم ملی فوتبال بزرگ برای دیدار با شاگردان کارلوس کی‌روش به ایران نیامده است، موضوعی که سوال بزرگی را پیش روی فدراسیون فوتبال قرار داده که مقصر و یا کم‌کار اصلی این اتفاق چه کسی است؟

جمعه خبر؛ از استعفا تا گلایه و رساندن پیام رهبری و رئیس‌جمهوری به مسکو توسط ولایتی

تهران (پانا) - هفته گذشته اصرار به خبر استعفای معاون اول رئیس‌جمهوری از سوی برخی در رسانه‌ها باعث شد این خبر دو بار از سوی دفتر رئیس‌جمهوری تکذیب شود اما گذشته از این خبر، سفر مشاور امور بین‌الملل رهبری به مسکو با پیام رهبری و رئیس‌جمهوری و ادامه خبرها از جزئیات بسته پیشنهادی اروپا همچنان در صدر اخبار بود.

روزهای سخت وینفرد شفر از راه رسید؛ استقلال وارد فصل کوچ ستاره‌ها شد

تهران (پانا)- از پنج ستاره‌ای که فصل گذشته استقلال را در مسیر موفقیت قرار دادند تا امروز تنها یک نفر حضورش را در فصل آینده قطعی کرده است و به نظر می‌رسد این تیم باید آماده وداع با چهار ستاره خود شود.

همه عناوین بخش گزارش