امروز: سه شنبه 26 شهریور 1398 - 14:57 تبلیغات

نگاهی به دوئل بزرگ والیبال آسیایی‌ها در تهران؛ ستاره سوم در انتظار تیم ملی والیبال ایران

تهران (پانا) – مسابقات والیبال قهرمانی آسیا از فردا به میزبانی تهران آغاز خواهد شد، دیدارهایی که حکم صدور جواز برای حضور در انتخابی المپیک را دارد و به همین علت اهمیت دوچندانی پیدا کرده است.

هفته سوم شهریور؛ از بازداشت شبنم نعمت‌زاده تا دستور ویژه رئیسی برای رسیدگی به احکام اعتراضات کارگری

تهران (پانا) - هشدار برای کمبود عضو اهدائی در کشور، پوشش بیمه‌ای درمان اعتیاد برای 3 هزار معتاد، تداوم رسیدگی به پرونده بانک سرمایه، بازداشت شبنم نعمت‌زاده، دستور ویژه رئیس قوه قضاییه برای رسیدگی به احکام اعتراضات کارگری، اعتراض پذیرفته‌شدگان کنکور ارشد به نتیجه کارنامه خود، حادثه مرگبار در روز عاشورا در کربلا گزیده‌ای از مهم‌ترین رویدادهای حوزه اجتماعی است در هفته‌ای که سپری شد.

راه ایران برای دریافت بلیت جام جهانی 2022 شروع شد؛ استارت رسمی ویلموتس در مقابل تیم چند ملیتی‌ها

تهران (پانا) – تیم ملی فوتبال ایران امروز در اولین بازی از مرحله دوم انتخابی جام جهانی باید به مصاف تیمی از شرق آسیا برود که توانسته 6 بازیکن با ملیت‌های مختلف را در اختیار بگیرد.

هفته دوم شهریورماه؛ از ماجرای عقد دختربچه کهگیلویه وبویراحمدی تا راه‌اندازی سامانه اموال مسئولان

تهران (پانا) - صدور حکم قطعی اعضای سابق شورای شهر بابل، صدور حکم قلع و قمع برج‌های سعادت آباد، افزایش سالانه 5 درصد به آمار مصرف کنندگان مواد مخدر در ایران، راه‌اندازی سامانه اموال مسئولان و ماجرای پرحاشیه ازدواج دختربچه در شهر بهمئی کهگیلویه و بویراحمد گزیده‌ای است از مهم‌ترین اخبار حوزه اجتماعی در هفته‌ای که گذشت.

رفع محدودیت‌های تجاری چه تاثیری بر بازارها خواهد گذاشت

تهران (پانا) - نرخ ارزها و سکه در معاملات روز سه‌شنبه 5 مرداد ناشی از اظهارنظر سیاستمداران داخلی و خارجی وضعی متفاوت را تجربه کرد و در بازار کاهشی شد تا آنجا که دلار وارد کانال 10 هزار تومان شده و نرخ سکه و طلا نیز متناسب با این کاهش روندی نزولی در پیش گرفت. شاخص کل بورس نیز رشدی بیش از 3 هزار واحد داشت که نشان از حساسیت بازارها به هر نوع مذاکره احتمالی دارد.

همه عناوین بخش گزارش