امروز: چهارشنبه 26 دی 1397 - 05:07 تبلیغات

روز پرترافیک ظریف در کردستان عراق

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران پس از پایان دیدارهای خود در بغداد، صبح امروز (سه‌شنبه) با استقبال نخست وزیر اقلیم کردستان عراق وارد اربیل شد.

ورود سران قوا به ادعای شکنجه

تهران (پانا) - اسماعیل بخشی، فعال صنفی کارگری در جریان اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه به دریافت نکردن چندین ماه حقوق خود در استان خوزستان بازداشت شد و چندی بعد از فروکش کردن اعتراضات آزاد شد ولی با یک ادعای جنجالی.

اینستاگرام در کما؛ فیلترینگ به پای چه کسی نوشته می‌شود

تهران (پانا) - دوربین روی چهره وزیر دهه شصتی ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌رود. خبرنگار می‌پرسد: «اینستاگرام فیلتر می‌شود؟»، وزیر تبسمی می‌کند و پاسخی می‌دهد که سر خط قواعد و قوانینی است که شاید نانوشته باشند ولی لازم الاجرا محسوب می‌شوند، حتی برای وزیر دولت تدبیر.

از آشفتگی تا پالتو شتری در بخش اصلی جشنواره فیلم فجر

تهران (پانا) - با نگاهی به جزییات درباره 22 فیلم حاضر در بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر به این موضوع در می یابیم که امسال کارگردانهای جوان و پیشکسوت در کنار هم سال نوی سینمای ایران را آغاز می کنند و بیشتر کارشناسان معتقد هستند جشنواره فجر نظر کارشناسان و منتقدان را به خود جلب می کند.

سفره عیدانه تلویزیون با سریال‌های نوروز 98

تهران (پانا) –- سریال‌های نوروزی تلویزیون طی سال‌های اخیر جزء جدایی‌ناپذیر برنامه‌های نوروزی بسیاری از ایرانیان بوده است. تلویزیون هم با علم به این موضوع تلاش دارد با تولید سریال‌های جذاب این سفره نوروزی را رنگین‌تر کند و مخاطبان بیشتری را پای برنامه‌های خود بکشاند.

همه عناوین بخش گزارش