امروز: یکشنبه 30 تیر 1398 - 11:11 تبلیغات

آخرین واکنش‌ها به توقیف نفتکش بریتانیا

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه بریتانیا، پس از نشست ویژه کابینه این کشور درباره توقیف نفتکش بریتانیایی از سوی ایران به خبرنگاران گفته است که اتفاقی که افتاده،  توافق‌های بین‌المللی را به طور جدی زیر سوال برده است.

هفته چهارم تیرماه؛ از معمای نفر سوم در ماجرای قتل میترا استاد تا توقف طرح ساماندهی کودکان کار

تهران (پانا) - برگزاری جلسه علنی دادگاه محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران به اتهام قتل همسر دوم خود، چالش‌های طرح ساماندهی کودکان کار و خیابان، آغاز حج تمتع 98، مفقود شدن تعدادی دانش‌آموز در سد ماملو، گم شدن بیش از یک میلیارد دلار ارز تجهیزات پزشکی و تیراندازی به خودروی نماینده اصفهان گزیده‌ای از مهم‌ترین اخبار حوزه اجتماعی است در هفته‌ای که سپری شد.

در خدمت و خیانت تبلت؛ آیا کتاب‌های الکترونیکی می توانند جایگزین کتاب‌های چاپی شوند؟

تهران (پانا) - وزارت‌ آموزش و پرورش با چاپ حدود 142 میلیون جلد کتاب درسی در سال، یکی از بزرگترین مصرف‌کنندگان کاغذ در کشور است. خبر حذف ارز 4200 تومانی از واردات کاغذ، آموزش و پرورش را نیز مانند دیگر مصرف‌کنندگان بازار کاغذ نگران کرد و پای ستاد هماهنگی اقتصادی دولت را به بحران کاغذ در چاپ کتاب‌های درسی باز کرد.

شاهکاری که نفس‌های استقلال را به شماره انداخت؛ هدیه ویژه به بازنشسته کروات

(پانا) – پرونده‌ای که با 30 هزار دلار قابلیت حل و فصل بدون دردسر را داشت، تبدیل به بحرانی بزرگ برای استقلال شد و حالا آنها باید به بازیکنی 430 هزار دلار بدهند که در بهترین روزهای فوتبالش هم چنین پولی را دریافت نکرده است.

از مالکان «دندان‌گرد» تا منصف‌ترین مالکان؛ 32 روایت از مستاجران درباره رفتار صاحب‌خانه‌ها در تمدید قرارداد اجاره

تهران (پانا) - در آشفته بازار اجاره‌بهای مسکن در شهرهای بزرگ، کم نیستند مالکانی که در این اوضاع، رنج و غصه مستاجرانی را که ناامید از به دست آوردن سرپناه هستند، بیشتر نمی‌کنند و با رعایت انصاف، اجاره‌ای حداقلی به نرخ‌های اجاره سال قبل اضافه می‌کنند.

هفته سوم تیرماه؛ از واکنش‌های ادامه‌دار به اهدای عضو محکومان به اعدام تا کج شدن برج میلاد

تهران (پانا) - واکنش‌های ادامه‌دار سازمان نظام پزشکی و جامعه پزشکی کشور به اهدای عضو محکومان به اعدام، تداوم انتقاد به پیامک‌های گزارش بی‌حجابی از سوی مردم و برخی مسئولان، اعلام روز محاکمه متهمان پرونده قتل علیرضا شیرمحمدعلی، حذف ویزای اربعین، ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی و انهدام شبکه پیشرفته تقلب کنکور گزیده‌ای از مهم‌ترین اخبار حوزه اجتماعی است در هفته‌ای که سپری شد.

همه عناوین بخش گزارش