امروز: دوشنبه 7 مهر 1399 - 11:21 تبلیغات

2 دلیل سفر وزیر خارجه عراق به تهران

تهران (پانا) - یک کارشناس مسائل غرب آسیا اظهار کرد احتمال دارد در سفر وزیر خارجه عراق به تهران با توجه به اوضاع این کشور دو موضوع مهم در دستور کار بوده باشد.

۱۵۸ شهرستان در وضعیت قرمز

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به روند کاهشی رعایت پروتکلهای بهداشتی و استفاده از ماسک در کشور، نسبت به سخت تر شدن شرایط بیماری طی روزهای آینده هشدار داد.

خزانه‌دار شورای شهر تهران: کسب درآمدهای شهرداری‌ ۲۵درصد کاهش یافته است

تهران (پانا) - خزانه‌دار شورای شهر تهران، گفت کسب درآمد در ۵ ماهه امسال، نسبت به مدت مشابه سال قبل از ۸۵ درصد به ۶۰ درصد کاهش یافته است. کاهش ۲۵ درصدی به دلیل رکود پیش آمده در فضای کسب و کار و افزایش ۳۸ درصدی بودجه مصوب پنج دوازدهم سال جاری نسبت به سال گذشته است.

کمک ۱۵هزار واحدی حقوقی‌ها به بهبود شاخص

تهران ( پانا) - شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز اگرچه کاهش ۱۴ هزار واحدی را نشان داد، اما روند دو ساعت انتهایی معاملات با یک ساعت و نیم آغازین کاملا متفاوت بود.

۹۴ خانه ناایمن و بیغوله در محله‌های هرندی، شوش و مولوی شناسایی شد

تهران (پانا) - استاندار تهران با اشاره به وجود ۹۴ خانه ناایمن و بیغوله در محله های هرندی، شوش و مولوی به عنوان مراکز جرم گفت با توجه به ناایمن بودن این خانه ها مکاتبات لازم با شهرداری تهران انجام می شود تا بر اساس ماده ۵۵ نسبت به تخریب این منازل اقدام شود.

۲ پیشنهاد برای خروج بورس از بحران

تهران ( پانا) - یک کارشناس بازار سرمایه به راهکار بهبود وضعیت حاکم در بازار سرمایه اشاره می‌کند و می‌گوید بازگشت رشد به سهام خودرویی‌ها از طریق عرضه در بورس کالا از جمله عواملی است که تاثیر مثبت آن می‌تواند به کل بازار انعکاس پیدا کند.

40 عنوان کتاب تاریخ‌شفاهی در هفته دفاع مقدس رونمایی می شود

تهران (پانا) - مدیر تحقیقات و آموزش اسنادی و تامین محتوای دیجیتال سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس از رونمایی 40 عنوان کتاب تاریخ شفاهی و اسنادی با همکاری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در هفته دفاع مقدس خبر داد.

همه عناوین عددخبر