امروز: چهارشنبه 26 دی 1397 - 04:48 تبلیغات

تهران چند آپارتمان دارد

تهران (پانا) - شهر تهران دارای بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار واحد آپارتمان مسکونی است که ۸۷ درصد مجموع خانه‌های این شهر را دربر می‌گیرد.

اطلاعات ۷۳۲ هزار حقوق‌بگیر در سامانه حقوق و مزایا ثبت شده است

تهران (پانا) - رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور می‌گوید طراحی سامانه حقوق و مزایا، در سال گذشته در دستور کار سازمان اداری و استخدامی قرار گرفته است و در اردیبهشت سال جاری نیز، این دستورالعمل برای عضویت دستگاه‌ها در سامانه ابلاغ شده و تاکنون اطلاعات ۷۳۲ هزار حقوق‌بگیر، در سامانه مربوطه ثبت شده است.

۲۹ ماده از برنامه پنج ساله سوم شهر تهران تصویب شد

تهران (پانا) - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در نوبت عصر یکصد و سیزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، ۲۳ ماده دیگر از برنامه پنج ساله سوم شهر تهران را به تصویب رساندند تا به این ترتیب امروز در این جلسه ۲۹ ماده از این برنامه به تصویب رسیده باشد.

وجود ۱۰ هزار نیروی مازاد در شهرداری تهران

تهران (پانا) - معاون منابع انسانی شهرداری تهران با تاکید بر این که ۱۰هزار نیروی مازاد در شهرداری تهران وجود دارد، گفت باید به ازی هر شش نفر که از شهرداری تهران خارج می شوند تنها باید یک نفر نیرو جذب شود.

مدیرکل تربیت‌بدنی آموزش‌‌وپرورش: مجوز استفاده از 50 هزار نیروی حق‌التدریس دریافت شده است

تهران (پانا) - مدیرکل تربیت‌بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش خبر داد برای جلوگیری از کمبود معلم تربیت‌بدنی در کشور مجوز استفاده از 50 هزار نیروی حق‌التدریس دریافت شده است.

سه ایرانی در فهرست 50 دانشمند زن آسیا

تهران (پانا) - نام سه زن ایرانی در بین 50 دانشمند ثبت شده در کتاب «شرح حال دانشمندان زن آسیا» که توسط انجمن آکادمی های علوم و مجامع علمی آسیا (AASSA) انتشار یافته، اعلام شد.

همه عناوین عددخبر