امروز: سه شنبه 26 تیر 1397 - 13:53 تبلیغات

۴ تغییر در ناجا

تهران (پانا) - با حکم فرمانده ناجا، امروز در راس مدیریتی چهار زیرمجموعه نیروی انتظامی تغییراتی اعمال شد.

افزایش آمار خودکشی در ایران

تهران (پانا) - معاون اجتماعی وزیر کشور درباره افزایش یا کاهش آمار خودکشی در کشور گفت روند خودکشی در کشور روندی کاهشی ندارد و این شیب مقداری صعودی بوده است و در بازه زمانی پنج‌ساله از سال 90 تا 96،‌ خودکشی از 4.4 به 6.2 رسیده که نشان‌دهنده افزایش است.

 ۹۶ درصد پیش‌بینی درآمد دولت محقق شد

تهران (پانا) - دولت در سال گذشته ۱۶۷۵.۷ هزار میلیارد ریال درآمد مالیاتی کسب کرده است که این میزان حدود ۹۶ درصد رقم مصوب و پیش‌بینی شده در این دوره بوده است.

پرداخت وام قرض‌الحسنه ۲۸ درصد رشد کرد

تهران (پانا) - بررسی آمار عملکرد بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور حاکی از آن است که مبلغ کل تسهیلات اعطایی در سال ۹۶ نسبت سال ۹۵ رشد ۱۸.۹ درصدی داشته است.

۵ درمانگاه و ۸۰ مطب در مکه راه‌اندازی می‌شود

تهران (پانا) - رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اعلام کرد که پنج درمانگاه و ۸۰ مطب در مکه مکرمه و سه درمانگاه در مدینه منوره برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران ایرانی در حج تمتع ۹۷ راه‌اندازی می‌شود.

تعداد فارغ‌التحصیلان بیکار دانشگاهی آذربایجان غربی به ۳۵ هزار نفر رسید

ارومیه (پانا)- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی از ثبت نام افزون بر ۱۷ هزار نفر روستایی برای استفاده از تسهیلات اشتغال پایدار خبر داد و گفت: تعداد فارغ‌التحصیلان بیکار دانشگاهی آذربایجان غربی به ۳۵ هزار نفر رسید.

همه عناوین عددخبر