امروز: یکشنبه 26 آبان 1398 - 23:29 تبلیغات

فوت ۵۹ نفر بر اثر گازگرفتگی در کشور

تهران (پانا)- رئیس سازمان اورژانس کشور با اعلام آخرین آمار مسمومیت با گاز منوکسید کربن در کشور گفت تاکنون ۵۹ نفر براثر گازگرفتگی جان خود را در کشور از دست‌ داده‌اند.

440 هزار نفر در جشنواره دانایی توانایی شرکت می کنند

تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی از آغاز جشنواره دانایی توانایی در اردوگاه شهید باهنر تهران در فردا 25 آبان خبر داد که مراسم اختتامیه آن نیز روز 26 آبان در کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

۲۴.۵ میلیارد دلار صادرات انجام شد

تهران (پانا) - قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی گفت: در هفت ماه امسال ۸۰ میلیون تن صادرات غیر نفتی به ارزش ۲۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار انجام شد که در مقایسه با سال گذشته از لحاظ وزن رشد ۱۷ درصدی داشته است.

تولید یخچال و فریزر 14 درصد افزایش یافت

تهران (پانا) - بررسی آمارهای منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید ۵۹۵ هزار و ۵۰۰ دستگاه یخچال و فریزر در نیمه نخست امسال و رشد ۱۳.۶ درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه پارسال است.

نماینده مردم سقز: ۱۸۰ روستای بانه و سقز مشکل آب شرب دارند

تهران (پانا) -  نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل آب شرب در ۱۸۰ روستای شهرستان‌های سقز و بانه می‌گوید در سفر وزیر به کردستان وعده تامین آب شرب ۱۰۰ روستا از سد عباس آباد بانه و ۸۰ روستا از سد چراغ ویس سقز داده شد که تاکنون اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است.

همه عناوین عددخبر