امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398 - 18:08 تبلیغات

برآورد خسارت اولیه سیل مازندران و گلستان 350 میلیارد تومان است

تهران (پانا) -  وزیر راه وشهر سازی اعلام کرد میزان خسارات وارده سیل در استانهای مازندران و گلستان به میزان 350 میلیارد تومان برآورد اولیه شده است و یکی از مشکلات اساسی در استان مازندران اینکه سدسازی به اندازه کافی انجام نشده است.

عابران پیاده 40 درصد فوتی‌ تصادفات نوروزی در تهران

تهران (پانا) - رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ معتقد است با خلوت شدن تهران در نوروز، اکثر رانندگان وسائل نقلیه، با سرعت بیشتری در معابر حرکت می‌کنند و این امر سبب می‎شود نوع تصادفات شهری اندکی متفاوت باشد، به طوری که در نوروز 97، عابران پیاده 40 درصد آمار فوتی ناشی از حوادث رانندگی را به خود اختصاص دهند.

۱۰ توصیه مهم هلال احمر برای مسافران و ساکنان غرب و جنوب کشور

تهران (پانا) - جمعیت هلال احمر با توجه به هشدار هواشناسی در خصوص شکل گیری سامانه بارشی جدید در غرب و جنوب کشور و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه‌ها، در اطلاعیه‌ای، مهم‌ترین نکات و توصیه‌های ایمنی لازم در شرایط جوی ناپایدار را اعلام کرد.

 وزیر اقتصاد: ۳۰۰ میلیارد ریال دیگر به گلستان اختصاص یافت

تهران (پانا) -  وزیر امور اقتصادی و دارایی که به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهوری و برای بررسی وضع سیل‌زدگان به گلستان سفر کرده است، می‌گوید ۳۰۰میلیارد ریال دیگر به عنوان تنخواه واسطه در اختیار این استان قرار گرفته است.

۱۶ محکوم ایرانی از تایلند و آذربایجان به کشور منتقل شدند

تهران (پانا) - معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری و رئیس کمیته انتقال محکومان اعلام کرد ۱۶ نفر از محکومان ایرانی که سال‌ها دوران محکومیت خود را در زندان‌های جمهوری آذربایجان و تایلند می‌گذراندند با رایزنی وزارتخانه‌های دادگستری و امورخارجه به کشور منتقل شدند.

کاهش ۱۳ درصدی سفرهای هوایی در سال ۹۷ 

تهران (پانا) - دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی درباره وضعیت ناوگان هوایی ایران گفت: به حتم ناوگان هوایی ایران به نوسازی نیاز دارد اما با محدودیت‌هایی برای خرید هوایپما به دلیل تحریم‌ها مواجه هستیم.

نرخ دام زنده سبک‌، کیلویی ۴۰۰۰ تومان کاهش یافت

تهران (پانا) - رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور گفت: با توجه به کنترل قاچاق، محدودیت جابه‌جایی دام در استان‌ها و ذخیره سازی مناسب در سردخانه‌ها شاهد کاهش قیمت گوشت ظرف روزهای آتی در بازار خواهیم بود.

1700 خودرو در 29 اسفند توقیف شد

تهران (پانا) - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته (29 اسفند) 1700 خودرو توقیف شده است،گفت: پلیس با تخلفات حادثه ساز درجاده های کشور به شدت برخورد می کند.

همه عناوین عددخبر