امروز: جمعه 10 تیر 1401 - 19:26 تبلیغات

۲۳ هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری طی ۱۰ ماه بازگردانده شد

تهران (پانا) - شهردار تهران گفت که بالغ بر ۱۶ هزار میلیارد تومان از امکانات متعلق به شهرداری که در محاکم بر علیه ما بود، با دفاع درست از دست شهرداری خارج نشد و این کار در کنار برگرداندن بالغ بر ۷ هزار میلیارد تومان دیگر از اموال شهرداری باعث شد که مجموعا حدود ۲۳ هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری به آن بازگردانده شود.

سلامت فعالیت هسته‌ای ایران اثبات شده است

تهران (پانا) - رئیس سازمان انرژی اتمی گفت امیدواریم تیم مذاکره‌کننده با استدلال قوی از نظرسیاسی و حقوقی این شر را از سرملت برطرف ‌کند و کشور در مسیر پیشرفت و توسعه گام بردارد.

مبارزه با موادمخدر وظیفه همه اقشار جامعه است

کهریزک (پانا) - کارشناس مراقبت و سلامت منطقه کهریزک از برپایی ایستگاه فرهنگی آموزش و پرورش منطقه کهریزک در نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر در فرهنگسرای ولاء شهرری، خبر داد و گفت استفاده از مواد مخدر یک معضل اجتماعی بوده و سرمنشأ بسیاری از آسیب‌ها است.

آموزش‌وپرورش متولی سیاست‌گذاری آموزش هنر برای نوجوانان است

تهران (پانا) - کارگردان نمایش «بی‌نام» با تأکید بر این مفهوم که آموزش و پرورش مهم‌ترین سیاست‌گذار در حوزۀ آموزش هنر برای نوجوانان در کشور است، گفت: نوجوان و جوانان با تکیه بر ظرفیت‌های موجود در فضای هنر نمایش، می‌توانند به صورت مهیاتر و آماده‌تری برای زندگی و اشتغال وارد جامعه شوند.

‌آیت الله جنتی: با شهادت امثال شهید بهشتی اسلام و انقلاب حفظ شد

تهران (پانا) - دبیر شورای نگهبان گفت دشمنان هرگز تحمل انسان‌های شاخصی چون امام حسین(ع) و به تبع ایشان، شاگردان اسلام ناب همچون شهید بهشتی را نداشتند و آنها را مانع اهداف شوم خود می‌دیدند از این رو فکر می‌کردند با به شهادت رساندن این بزرگواران به اهداف خود می‌رسند اما سخت در اشتباه بودند چراکه با شهادت آنها اسلام و انقلاب حفظ شد.

مرتضوی: دور دوم سفرهای استانی رئیس‌جمهوری در حال برنامه‌ریزی است

تهران (پانا) - معاون اجرایی رئیس‌جمهوری با بیان اینکه بیست و شش سفر استانی انجام شده و بقیه سفرهای استانی هفته‌های آینده انجام خواهد شد، از برنامه‌ریزی برای انجام دور دوم سفرهای استانی رئیس‌جمهوری خبر داد.

همه عناوین گفته ها