امروز: سه شنبه 26 تیر 1397 - 13:46 تبلیغات

خرازی: تعهدات برجامی محقق نشود ماندن ایران در آن بی فایده است

تهران (پانا)- رئیس شورای راهبردی روابط خارجی اعلام کرد انتظار ایران این است که علیرغم خروج غیرقانونی ترامپ از برجام اعضای باقیمانده کمک کنند تاتهران بتواند تحریم‌های آمریکا را پشت سر بگذارد چرا که در غیر این صورت، ماندن ایران در توافق بی فایده است.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس: کودکان و نوجوانان ما صدایی برای مطالبه گری و بیان خواسته هایشان ندارند

تهران (پانا) - سیده فاطمه ذوالقدر نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به مناسبت سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از جدیت در پیگیری لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در مجلس خبر داد و اظهار امیدواری کردکه تصویب این لایحه بتواند کمک قابل توجهی به جامعه کودکان و نوجوانان به عنوان سرمایه های انسانی این کشور کند.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور : مهم‌ترین ابزار قدرت، قدرت علمی است

تهران(پانا)- رییس سازمان بسیج فرهنگیان کشور در اختتامیه چهاردهمین جشنواره علمی فرهنگی فرهنگیان بسیجی مهم‌ترین ابزار قدرت را قدرت علمی دانست و بر لزوم توجه به حوزه تعلیم و تربیت به عنوان فراگیرترین سطح تأثیرگذاری در جامعه تاکید کرد.

سخنگوی سپاه: رویارویی با ناوهای آمریکایی در خلیج فارس به دلیل قانونمندتر شدن آنها کاهش یافته است

تهران (پانا) - سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کردکه گشت‌های نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس تغییر خاصی نکرده و اگر رویارویی با ناوهای آمریکایی کاهش یافته به این دلیل است که آن‌ها سر عقل آمده‌اند.

وزیر بهداشت: مطالبات سال گذشته وزارت بهداشت ظرف یک ماه آینده پرداخت می‌شود

تهران (پانا) - وزیر بهداشت با اشاره به سخنان رئیس سازمان تامین اجتماعی مبنی بر اصلاح نظام پرداخت مطالبات وزارت بهداشت، گفت 60 درصد از مطالبات سال گذشته وزارت بهداشت پرداخت شده و 40 درصد مابقی حداکثر ظرف مدت یک ماه، تسویه می‌شود.

وزیر بهداشت: نگران تحریم‌های بعد از آبان هستیم

تهران (پانا) - وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه امروز موضوع تحریم‌ها بسیار جدی است، گفت آنچه نگران کننده است بعد از آبان ماه است. روز مبادا همین روزها است. باید بدانیم که چقدر منابع در اختیار داریم و مصرف‌مان چقدر است. همچنین باید بدانیم چه کنیم تا درآمدمان بیشتر و هزینه‌هایمان کمتر باشد.

شهردار تهران: پروژه‌ای که استانداردها را پاس نکرده باشد، افتتاح نمی‌‌شود

تهران (پانا) - شهردار تهران ایمنی پروژه‌های عمرانی را از دغدغه‌های اصلی مدیریت شهری عنوان کرد و گفت اجازه نمی‌دهیم کسی به اموال مردم دست‌درازی کند و در زمان من پروژه‌ای که در مسیر خدمت به مردم نباشد و استانداردهای لازم را پاس نکرده باشد، افتتاح نمی‌شود.

همه عناوین گفته ها