امروز: دوشنبه 7 مهر 1399 - 13:29 تبلیغات

تولید روزانه 6 هزار تُن پسماند در شمال کشور؛ برنامه 10 ساله مدیریت پسماند به کجا رسید؟

تهران (پانا) - مدیر کل دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست با اعلام اینکه روزانه 6 هزار تُن پسماند در استان‌های ساحلی شمال کشور تولید می‌شود، گفت برنامه 10 مدیریت پسماند در استان‌های شمالی کشور در دستور کار قرار دارد.

احتمال بازنگری و تغییر مزد کارگران در شورایعالی کار وجود دارد؟

تهران ( پانا) - عضو کمیته مزد شورای عالی کار می‌گوید باید مذاکرات دستمزد و جلسات شورای عالی مزد به منظور تعیین دستمزدی متناسب با افزایش قیمت کالا و خدمات مجددا برگزار شود و امکان تغییر و بازنگری دستمزد کارگران با توجه به تغییر هزینه‌های زندگی درکمیته دستمزد و شورای عالی کارگری وجود دارد.

پورمحمدی: کارآمدی از دل مشارکت گسترده برمی‌آید نه مشارکت حداقلی

جامعه روحانیت مبارز قصد پدرسالاری و آقا بالاسر بودن ندارد/ جامعه روحانیت مبارز در جناح تعریف نمی‌شود و اینکه به اصولگراها کمک می‌کند به این دلیل است که به نظام، انقلاب و امام و رهبری نزدیکتر هستند!

وزیر دفاع: ارتش و سپاه بازوی امنیت‌ساز ایران اسلامی هستند

تهران (پانا) - وزیر دفاع گفت این دو سازمان مقتدر و پرصلابت نیروهای مسلح (ارتش و سپاه)،  در کنار هم به‌عنوان یک بازوی توانمند و شمشیر ذوالفقار و دست امنیت‌ساز برای کشورمان، دستاوردهای ارزشمند و افتخارات عظیمی را برای  جمهوری اسلامی به ارمغان آوردند.

کارگران اجازه ندادند چرخ تولید کشور متوقف شود

تهران ( پانا) - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی می‌گوید کارگران، دومین قشر عظیمی بودند که با تقدیم هزاران شهید و جانباز، از یک سو درخت انقلاب را در مسیر رشد آبیاری کردند و از سوی دیگر با تلاش شبانه روزی اجازه ندادند چرخ تولید متوقف شود.

همه عناوین گفته ها