امروز: چهارشنبه 26 دی 1397 - 06:05 تبلیغات

وزیر راه و شهرسازی: نگاه خودرومحور در شهرهای جدید به حداقل برسد

تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه عواملی چون معماری، نظام دسترسی و سرانه‌ها باید به گونه‌ای در شهرهای جدید ایجاد شود که زندگی را برای مردم تسهیل کند می‌‌گوید ما فروشنده و سازنده در شهرهای جدید نیستیم بلکه ناظر امور اجرایی بوده است و باید از این طریق کیفیت را در این نواحی بالا ببریم تا شناسنامه ساختمانی به دست آمده است ضمن برخورداری از تمامی شاخص‌های فنی و قانونی ما را در آینده دچار عوارض حقوقی نکند.

شهرداری تهران تصمیمی برای پولی شدن تونل‌ها ندارد

تهران (پانا) - شهردار تهران در واکنش به خبر دریافت پول از شهروندان برای استفاده از تونل‌های پایتخت گفت روزانه در شهرداری تهران ایده‌ها و نظرات کارشناسی زیادی مطرح می‌شود، اما هیچ کدام از آن‌ها به مفهوم تصمیم شهرداری نیست.

نپیوستن به FATF کمین دشمن برای کشور است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایامی که دشمن برای ما کمین گذاشته است ما باید احتیاط کنیم که در کمین دشمن نیفتیم و اکنون نیز نپیوستن به FATF کمین دشمن برای کشور است.

سلطانی‌فر: دلیلی ندارد که امکان حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه‌ها را فراهم نکنیم

تهران (پانا) ـ وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که با توجه به تغییر شرایط جامعه، امروز دلیلی وجود ندارد که امکان حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه‌ها را با رعایت همه نکات فرهنگی و شرعی فراهم نکنیم.

همه عناوین گفته ها