امروز: دوشنبه 30 دی 1398 - 13:41 تبلیغات

سیاوشی: صدا و سیما باید به نفع صندوق رأی تبلیغات کند، نه یک جناح خاص

تهران(پانا)- یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کردکه در رسانه ملی در بحث برنامه‌سازی سیاسی فقط روی یک بخش یا جناح تمرکز می‌کنند و بقیه جنبه‌ها یادشان می‌رود و جالب است به جای این‌که تنوع دهند و بخواهند تمامی قشرها و جریان‌ها را پای تلویزیون بکشند، همین بخش را هم از زاویه دید یک عده خاص می‌بینند.

نژادبهرام: بزرگترین زمین خام پایتخت بلاتکلیف است

تهران (پانا) - رئیس کمیته شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت آزادسازی عرصه 270 هکتاری موسوم به بوستان ولایت به عنوان بزرگترین زمین خام پایتخت که می‌توانست بخش قابل توجهی از نیازهای خدماتی و حیاتی جنوب پایتخت را حل و فصل کند بلاتکلیف است.

محسن هاشمی : اگر بخشی از جامعه احساس کند بیطرفی رعایت نشده انگیزه آنان برای مشارکت در انتخابات کاهش می یابد

تهران ( پانا)- رئیس شورای شهر تهران با اشاره به رد صلاحیت‌های مجلس گفت اگر بخشی از جامعه احساس کند که بی‌طرفی در تایید صلاحیت‌ها و یا استفاده از تریبون‌های ملی رعایت نشده است، طبعا انگیزه آنان برای مشارکت کاهش می‌یابد.

لاریجانی: علت رد صلاحیت بسیاری از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس اقتصادی نیست

اگر سیستم های اطلاعاتی درباره نمایندگان مجلس مطالبی داشتند، اولی آن بود در طول این 4 سال اطلاعات را با ما در میان می گذاشتند تا این مسائل اصلاح شود، نه که در زمان انتخابات آن را یکجا مطرح کنند

مطهری: نباید دایره انقلاب محدود و کوچک شود

پانا(تهران)- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید خط‌کشی مردم به انقلابی و غیرانقلابی کار غلطی است، نباید بی‌جهت آنان را از انقلاب دور کنیم، اگر شورای نگهبان به این روند را ادامه دهد، مجلس بعدی از افراد حُر و آزاده خالی خواهد شد و بخشی از مردم نماینده‌ای در مجلس نخواهند داشت.

رخشانی‌مهر: تا دو روز آینده ۵۰ کانکس به سیستان و بلوچستان ارسال می‌شود

تهران (پانا) - رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خبر داد با دستور ویژه وزیر آموزش و پرورش برای برطرف کردن نیاز اولیه مدارس، تعداد ۵۰ کانکس بارگیری و ظرف دو روز آینده به استان سیستان و بلوچستان می‌رسد.

هاشم‌زایی: آیا حقوق نمایندگان رد صلاحیت شده در ۴ ماه آینده حلال است

تهران (پانا) - به‌گفته رییس سنی مجلس دهم و با اشاره به رد صلاحیت ۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی از سوی هیات نظارت بر انتخابات، ما باید از مراجع تقلید سوال کنیم که آیا حقوقی که نمایندگان مجلس شورای اسلامی از این به بعد می‌گیرند حلال است یا خیر.

اعتماد عمومی تنزل پیدا کرده است، باید جبران کرد 

تهران (پانا) _– اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهور با تاکید بر این‌که تضعیف جایگاه رهبری می‌تواند برای ایران خطرناک باشد، می گوید: در شرایط فعلی سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی مردم تنزل پیدا کرده برای ترمیم اعتماد لطمه دیده باید خطاها جبران شود و مسئولیت‌پذیر باشیم.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا: اغلب روستاهای سیل زده از حالت بحرانی خارج شده‌اند

تهران (پانا) - جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اینکه تاکنون مشکل خاص امنیتی پیش نیامده و همه همکاران در حد توان در تلاشند تا به مردم سیل زده منطقه امدادرسانی کنند، گفت اغلب روستاها از حالت بحرانی خارج شده‌اند.

نمی‌توان متدین بود اما خرد ورزانه عمل نکرد

تهران (پانا)- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین پایانی کنگره بازخوانی ابعاد شخصیتی امیرالمومنین امام علی(علیه السلام) با بیان اینکه تعالیم امام علی علیه السلام در روابط انسان با خود و دیگران سرشار از کرامت انسانی است، گفت: دین و دیانت را با عقلانیت می‌توان بارور کرد؛ بنابراین انسان در جامعه فرهنگی، انسانی است که وجودش با خردورزی همراه است.

ربیعی: دولت تمام امکاناتش را برای امداد رسانی به مناطق سیل زده بسیج کرده است

تهران (پانا) - سخنگوی دولت در جریان سفر به جنوب سیستان و بلوچستان و بازدید از مناطق سیل‌زده نیکشهر گفت: دولت برای جبران خسارت‌ها از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند و تمام امکانات را برای امدادرسانی به مردم بسیج کرده و مسوولان ارشد وزارتخانه‌ها و ستاد مدیریت بحران در شهرستان‌های مختلف بلوچستان حضور دارند.

کوهکن: عدم التزام به اسلام دلیل رد صلاحیتم است/ بهتر بود قبل از اعلام، مدارکمان را می‌خواستند

تهران (پانا) - نماینده لنجان به ارائه توضیحاتی درباره‌ی رد صلاحیتش برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم پرداخت و گفت که احتمالا دلیل این موضوع بحث ساختمان‌های مجلس باشد بهتر بود قبل از رد صلاحیت اسناد و مدارک را می‌خواستند تا توضیحاتی ارائه شود.

همه عناوین گفته ها