امروز: سه شنبه 26 شهریور 1398 - 15:35 تبلیغات

سردار رحیمی: پیش‌بینی برای ورود خانم‌ها به ورزشگاه برای تماشای دربی نشده‌است

تهران (پانا )- رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به تمهیدات ویژه این پلیس برای برگزاری رژه نیروهای مسلح در 31 شهریورماه و همچنین برگزاری دربی بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در همان روز گفت: پیش بینی برای ورود خانم به استادیوم برای تماشای بازی دربی نشده است.

حق شناس: حضور زنان در ورزشگاه‌ها نه فقط نیاز زنان بلکه نیاز همه جامعه است

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر لزوم حضور زنان در ورزشگاه‌ها به عنوان یک نیاز برای همه جامعه گفت شهردار تهران باید برای تحقق این مهم در سطح بوستان‌ها و ورزشگاه‌ها آمادگی و همکاری خود را با سازمان‌ها و نهادهای مسئول اعلام کند.

وزیر علوم: گسترش کمی مراکز آموزشی توجیه ندارد

تهران (پانا) - وزیر علوم با بیان اینکه موسسات کوچک به سمت ماموریت‌گرا شدن هدایت می‌شوند، گفت اکنون گسترش کمی مراکز آموزشی توجیه ندارد اما این به معنای ممنوعیت ایجاد رشته‌های جدید نیست.

انصاری: در برابر کوچک‌سازی دولت مقاومت می‌شود

یزد (پانا) - معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی در نشست کارگروه ارتقای بهره‌وری استان یزد گفت گستردگی و بزرگی سیستم نظام اداری، هزینه‌هایی را به کشور تحمیل می‌کندبه همین دلیل دولت تاکید بر کوچک‌سازی آن دارد.

کامبیز نوروزی : وزارت ارشاد غیرمنصفانه باید ۱۵ میلیارد غرامت «رستاخیز» را بدهد

تهران (پانا) - کامبیز نوروزی می‌گوید پولی که وزارت ارشاد باید به عنوان غرامت فیلم رستاخیز بدهد یک هزینه غیرمنصفانه از بیت‌المال است که تنها بخشی از بعد مادی خسارت وارده به یک اثر فاخر ملی را جبران می کند.

ربیعی: بولتون رفت و ما هنوز ایستاده‌ایم

سخنگوی دولت در صفحه توئیتر خود نوشت که جان بولتون⁩ ماه‌ها پیش وعده داده بود که ⁧ایران⁩ تا سه ماه دیگر نخواهد بود؛ ما هنوز ایستاده‌ایم و او رفته است؛ همانگونه که همه ایران‌ستیزان، یکایک صحنه را ترک کردند.

همه عناوین گفته ها