امروز: جمعه 24 آبان 1398 - 14:51 تبلیغات

واعظی: رئیس‌جمهوری در مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی ندارد

تهران (پانا) - رئیس دفتر رئیس‌جمهوری با بیان اینکه دولت یازدهم و دوازدهم همواره سردمدار مبارزه با فساده بوده است، می‌گوید رئیس‌جمهوری بارها گفته‌اند که در مبارزه با فساد هیچ خطر قرمزی از مدیران و بستگان خود ندارند.

ذوعلم: اگر معلم مجهز باشد بخش مهمی از فرآیند تعلیم و تربیت سامان می‌یابد

تهران (پانا) - رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تاکید کرد اگر معلم به عنوان رکن اصلی در فرآیند تعلیم و تربیت به نگرشی عمیق، انگیزه‌ای معنوی و تربیتی و دانش و مهارتی راهگشا مجهز باشد، بخش مهمی از فرآیند تعلیم و تربیت سامان می‌یابد.

رئیس قوه قضاییه: امروز هر کس دانسته یا نادانسته وحدت را مخدوش کند، در جهت راهبرد دشمن حرکت کرده است

تهران (پانا) - رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ادامه قاطعانه و مصمم روند مبارزه با فساد، گفت هیچگونه حاشیه‌سازی نمی‌تواند روند مبارزه دستگاه قضایی با فساد را کند یا متوقف کند و ما مصمم‌تر از گذشته، این مسیر را ادامه می‌دهیم.

امانی: در تفسیر قانون اساسی منعی برای ریاست جمهوری زنان وجود ندارد

تهران (پانا) - بیست و یکمین دوره طرح «شهردار مدرسه» با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران و عبدالرسول کریمی، معاون فرهنگی و پرورشی شهر تهران و مجتبی دانشور، رئیس اداره شهروندی شهر تهران و شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران در مدرسه شاهد هاجر واقع در منطقه10 برگزار شد.

واکنش محسن هاشمی به اظهارات قالیباف

تهران (پانا) - رئیس شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به اظهارات شهردار سابق تهران گفت: در آستانه هفته وحدت، اظهارات توام با گلایه و تخطئه شهردار سابق نسبت به مدیریت شهری تهران، زیبنده نبود.

همتی: استفاده اجباری از رمز پویا مقدور نیست

تهران (پانا) - رئیس کل بانک مرکزی می‌گوید هم اکنون بیش از ۳۰ بانک فعال سازی رمز پویا را شروع کرده‌اند، اما به دلیل هوشمند نبودن بسیاری از موبایل‌ها، اجباری‌کردن استفاده از رمز پویا مقدور نیست.

بعیدی نژاد: شکست برجام عواقب خطرناکی برای امنیت جهانی دارد

تهران (پانا) - سفیر ایران در انگلیس می‌گوید تصمیم ایران به کاهش اجرای برخی تعهدات خود در برجام، با هدف دادن فرصت کافی به دیگر اعضا برای اجرای تعهداتشان گرفته شده؛ چراکه شکست برجام عواقب خطرناکی برای امنیت جهانی در پی خواهد داشت.

ابتکار: در شرع چندهمسری مربوط به موارد خاص است و اصلا عمومیت ندارد

تهران (پانا) - معاون امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری در واکنش به انتشار برخی تبلیغات در فضای مجازی برای ترویج چندهمسری و برگزاری کارگاه آموزشی در این زمینه گفت مواردی که در شرع نسبت به موضوع همسر دوم تاکید شده است یا گفته بزرگان مربوط به موارد خاص و بر حسب نیاز و ضرورت است و اصلا عمومیت ندارد و عمومیت دادن موضوع چندهمسری اصلا به صلاح نیست.

همه عناوین گفته ها