امروز: چهارشنبه 7 اسفند 1398 - 23:36 تبلیغات

چالوس و فیروزکوه مسدود است

تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد که محورهای چالوس و فیروزکوه به دلیل ریزش بهمن و بروز کولاک تا اطلاع بعدی مسدود است.

خروج سامانه بارشی از کشور طی فردا شب

تهران (پانا) - مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این‌که سامانه بارشی طی فردا شب پنج‌شنبه ۸ اسفندماه از کشور خارج می‌شود، گفت در روزهای جمعه و شنبه ۹ و ۱۰ اسفندماه جوی آرام در بیشتر مناطق کشور پیش‌بینی شده است.

ارزش هر برگ سهام عدالت ۸ برابر شده است

تهران (پانا) - سازمان خصوصی سازی در مطلبی به ۳۵ ابهام اصلی سهام عدالت پاسخ داده و اعلام کرده که بر اساس آخرین اطلاعات ماخوذه ارزش سهام عدالت هر مشمول حدود ۸ برابر شده است.

برف و باران کشور را فرا می گیرد

تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای از کولاک برف و اختلال در ترددهای جاده‌ای و وزش باد شدید در بیشتر استان‌های کشور خبر داد.

فعالیت سامانه بارشی در کشور تا آخر هفته

تهران (پانا) - مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که بارش‌ها در کشور تا روز جمعه (۹ اسفند) ادامه دارد، گفت امروز در استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش برف و باران خواهیم داشت.

احتمال سقوط بهمن در محورهای کوهستانی

تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند و با توجه به احتمال سقوط بهمن در محورهای کوهستانی رانندگان با احتیاط تردد کنند.

همه عناوین تابلو اعلانات