امروز: شنبه 4 بهمن 1399 - 16:50 تبلیغات

سکه 10 میلیون و 310 هزار تومان شد

تهران ( پانا) - در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۶ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۳۱۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان است.

دمای زاهدان 17 درجه سردتر شد

زهدان (پانا) - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان خبر داد صبح امروز کمینه دمای هوا در زاهدان به منفی 8 درجه سلسیوس رسید که نسبت به 48 ساعت گذشته 17 درجه سردتر شده است.

کیفیت هوای پایتخت قابل قبول است

تهران (پانا) - براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون در محدوده قابل قبول است اما کاهش تندی باد و درپی آن تجمع آلاینده‌ها طی روز دور از انتظار نخواهد بود.

پیش بینی وزش باید شدید در تهران

تهران (پانا) - اداره‌کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از عصر امروز /پنجشنبه/ تا فردا شب وضعیت جوی آسمان این استان، همرا با باد شدید تا خیلی شدید و در ارتفاعات کولاک و در بعضی ساعات بارش باران و برف و احتمال ریزش بهمن پیش بینی می‌شود. 

کولاک برف در جاده‌های کوهستانی برخی مناطق

تهران (پانا) - مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد که طی دو روز آینده کولاک برف در جاده‌های کوهستانی، لغزندگی و یخ زدگی معابر و جاده‌ها در شمال غرب، شمال و شمال شرق کشور پیش بینی می‌شود و طی این مدت احتمال سقوط بهمن در دامنه‎‌های البرز دور از انتظار نیست.

سکه در کانال ۱۰ میلیون تومان

تهران (پانا) - هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (پنجشنبه) با افزایش ۱۵۰ هزار تومانی نسبت به روز چهارشنبه (اول بهمن) ۱۰ میلیون و ۴۵۷ هزار تومان معامله شد.

هوای تهران قابل قبول است

تهران (پانا) - میانگین غلظت آلاینده‌های هوای تهران هم اکنون بر روی عدد ۵۹ قرار دارد و کیفیت هوای پایتخت قابل قبول است.

هوای تهران سالم است

تهران (پانا) - براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت پایتخت هم‌اکنون در شرایط قابل قبول قرار دارد.

همه عناوین تابلو اعلانات