امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398 - 19:09 تبلیغات

۹ توصیه مهم هلال احمر برای مسافران و ساکنان غرب و جنوب کشور

تهران(پانا) - جمعیت هلال احمر با توجه به هشدار هواشناسی در خصوص ورود سامانه بارشی جدید به غرب و جنوب کشور و سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها، در اطلاعیه ای، مهمترین نکات و توصیه‌های ایمنی لازم در شرایط جوی ناپایدار را اعلام کرد.

امروز و فردا سفر نکنید

تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از هموطنان خواست که به دلیل وضع جوی امروز و فردا (۵ و ۶ فروردین) سفر نکنند.

مسدود شدن ۲۲ محور مواصلاتی کشور

تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مسدود شدن ۲۲محور در کشور به دلایل مختلف از جمله شرایط جوی خبر داد.

توصیه‌های ناجا برای پیشگیری از وقوع سرقت

تهران (پانا) - رئیس پلیس پیشگیری ناجا با تاکید بر لزوم حفظ هوشیاری شهروندان در پیشگیری از وقوع انواع سرقت در ایام نوروز گفت: لازم است مردم برای پیشگیری از سرقت نکاتی را رعایت کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به استفاده از لوازم ایمنی نظیر دزدگیر و سوئیچ مخفی در خودروها اشاره کرد.

سامانه بارشی جدید از فردا وارد کشور می شود

تهران (پانا) - طبق اعلام سازمان هواشناسی با ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور از فردا (شنبه) در استان های غربی و مناطق جنوبی البرز مانند استان های زنجان، البرز، قزوین و تهران بارش باران آغاز می شود که در مناطق سردسیر بارش ها به صورت برف خواهد بود.

همه عناوین تابلو اعلانات