امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398 - 18:50 تبلیغات

به یاد سفرکردگان دنیای هنر در سال 97

تهران (پانا) - جامعه فرهنگ و هنر ایران در سال 97 در اندوه از دست دادن بزرگانی چون عزت الله انتظامی، خشایار الوند، ناصر چشم آذر، ناصر ملک مطیعی، سیدضیاءالدین دری، بهرام زند و داریوش شایگان سوگوار شد. در آستانه نوروز 98 از همه هنرمندان سفرکرده یاد می‌کنیم که آثارشان تداومی است بر خط حیات و نامشان را تا همیشه زنده نگاه می‌دارد.

پارسا قاضی؛ دانش‌آموزی که نابغه هنری است

تهران (پانا) - پارسا قاضی دانش‌آموز هنرمندی است که توانست در سن هفت سالگی عنوان نابغه هنری را کسب کند. این دانش‌آموز از سن سه سالگی در زمینه هنر خراطی شروع به کار کرده و با وجود سن کم توانسته در این زمینه خوش بدرخشد.

بازار شیرین قنادی‌ها در روزگار گرانی سرسام‌آور آجیل

تهران (پانا) – نرخ شکر و برخی از مواد اولیه تولید شیرینی این روزها در بازار با افزایش مواجه شده است اما رئیس اتحادیه دارندگان قنادی و شیرینی‌فروشی تهران می‌گوید دولت شکر، روغن و آرد مورد نیاز واحدهای قنادی را با نرخ‌های مناسب تامین کرده است و توزیع آنها میان واحدها درحال انجام است. بهر‌مند پیش‌بینی کرد بازار شیرینی و شکلات امسال با توجه به گرانی نرخ آجیل و خشکبار از رونق بیشتری برخوردار باشد.

از لاریجانی تا کریمی‌قدوسی؛ کدام نمایندگان در مجلس یازدهم غایب خواهند بود

تهران (پانا) - نمایندگان مجلس شورای اسلامی صبح امروز با تصویب پیشنهاد حسین امیری خامکانی، نماینده مردم زرند، مقرر کردند که نمایندگانی که سابقه سه دوره متوالی حضور در بهارستان را دارند، نمی‌توانند در انتخابات مجلس یازدهم کاندیدا شوند.

همه عناوین ویژه ها