امروز: یکشنبه 30 تیر 1398 - 11:31 تبلیغات

وحید رهبانی: نقش «مایکل هاشمیان» اول به من پیشنهاد شد

تهران (پانا) - وحید رهبانی بازیگر سریال گاندو می‌گوید به دلیل توانایی‌اش در زبان خارجی نقش مایکل هاشمیان، شخصیت اصلی داستان، به او پیشنهاد شد ولی چون ایفای این نقش نیازمند اضافه‌کردن وزن بود از پذیرش نقش امتناع کرد و نقش مامور امنیتی را پذیرفت.

ظریف: اروپا می‌تواند با خرید نفت ایران در برجام سرمایه‌گذاری کند

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، حفظ برجام را نیازمند عزم طرف‌های دیگر در اجرای تعهداتشان دانست و گفت که اظهارات و بیانیه‌های زیبا درباره توافق هسته‌ای، منافع ایران را تأمین نمی کند.

ماجرای دانش‌آموز نخبه‌ای که از کنکور جا ماند؛ دعوای اتفاقی یا حمله برنامه‌ریزی‌شده؟

تهران (پانا) - پس از برگزاری کنکور سراسری سال 98 خبری در فضای مجازی منتشر شد که یک دانش‌آموز نخبه تهرانی بر اثر ضرب و شتم در شب پیش از کنکور و جراحات واردشده نتوانست سرجلسه کنکور حاضر شود.

نگاهی به برپایی آسمان‌نماها در مدارس؛ کودکان و نوجوانان در مواجهه با اسرار کیهان

تهران (پانا) –کنجکاوی‌های علمی و اشتیاق کودکان و نوجوانان برای آموختن علوم گوناگون همیشه یکی از موضوعاتی است که والدین و اولیای مدارس را با مسئولیت بزرگ پاسخگویی و هدایت این کنجکاوی‌ها روبرو می‌کند، اما طی سال‌های اخیر، با گسترش رسانه‌های دیجیتال و به تبع آن دسترسی همگان به حجم وسیع اطلاعات و اخبار دنیای علم و تکنولوژی این شوق و کنجکاوی علمی وارد عرصه‌های تازهای شده است.

مروی بر48 ساعت پیش از واقعه؛ ایران پای میز 1+5 می نشیند؟

تهران (پانا) - روز موعود ایران برای اجرای گام دوم از کاهش تعهدات برجام در حالی آغاز شده است که گمانه‌زنی‌ها درباره گام دوم در 48 ساعت گذشته وجود داشته؛ از خبرگزاری رویترز که به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرده ایران سطح غنی‌سازی را امروز تا 5 درصد افزایش می‌دهد تا آنچه میان مکرون و روحانی در یک تماس تلفنی گذشت.

امین زندگانی: تلویزیون خود را از امکان تبلیغ سریال‌هایش محروم کرده است

تهران (پانا) - بازیگر سریال «خانواده دکتر ماهان» معتقد است ، تلویزیون ایران بر خلاف همتایانش در دنیا، برای آشنایی مردم با برنامه‌ها و سریال‌هایی که می‌سازد، چندان تبلیغ نمی‌کند و این رویه نیازمند یک بررسی تخصصی است.

همه عناوین ویژه ها