امروز: چهارشنبه 26 دی 1397 - 05:30 تبلیغات

دبیر جشنواره بازی‌های ویدئویی: به زودی رشته «بازی‌سازی» وارد مدارس فنی‌حرفه‌ای می‌شود

تهران (پانا)–- دبیر جشنواره بازی‌های ویدئویی از اضافه‌شدن رشته «بازی‌سازی» به مدارس فنی‌حرفه‌ای خبر داد و ابراز امیدواری کرد از مهرماه 98 این رشته به صورت پایلوت در دوره متوسطه اجرا شود.

چرا تعداد متولدین روز اول سال از سایر روزها بیشتر است

تهران (پانا) - بسیاری از کاربران فضای مجازی به یک نکته مشترک اشاره می کنند و آن این است که تعداد زیادی از دوستانشان  در روز اول ژانویه و مصادف با آغاز سال نو میلادی تولد خود را جشن می گیرند، در حالی که شک دارند که آیا این یک تصادف است یا خیر؟

از آشفتگی تا پالتو شتری در بخش اصلی جشنواره فیلم فجر

تهران (پانا) - با نگاهی به جزییات درباره 22 فیلم حاضر در بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر به این موضوع در می یابیم که امسال کارگردانهای جوان و پیشکسوت در کنار هم سال نوی سینمای ایران را آغاز می کنند و بیشتر کارشناسان معتقد هستند جشنواره فجر نظر کارشناسان و منتقدان را به خود جلب می کند.

لایحه بودجه 98 به زبان ساده

تهران (پانا) - دفتر مطالعات اقتصاد بخش عمومی این مرکز طی گزارشی تصویری غیرفنی و ساده از لایحه بودجه سال 1398 ارائه داد.

چگونه غذایی که می خوریم بر افکار و کارایی مغزمان ما تاثیر می گذارد

تهران (پانا) - طبق گفته ای قدیمی انسان پس از مدتی رنگ و بوی غذایی که می‌خورد را به خود می گیرد؛ پژوهش‌های جدید حاکی از آن است که مواد غذایی‌ای که فرد در طول روز مصرف می‌کند، به طور مستقیم بر آنچه می اندیشد و با آن زندگی و هدفش را ترسیم می کند، تاثیر می گذارد.

بررسی حقوقی یک اظهارنظر؛ موحدی کرمانی نایب رئیس مجمع تشخیص است؟

تهران (پانا) - صبح امروز غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعلام کرد که بعد از درگذشت آیت‌الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی، نایب رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام یعنی آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی، ریاست جلسات مجمع را تا انتخاب رئیس از سوی رهبر انقلاب برعهده خواهد داشت.

روایتی از حکم های قاضی کرمانی در جایگزینی حبس؛ شهرآورد «برد - برد» قاضی و متهم

کرمان(پانا) - لبخند، عطر خوش و صبر و حوصله، نخستین نشانه‌هایی است که در اولین برخورد با قاضی محمد اطمینان، صادرکننده بیشترین آرای جایگزین حبس در کرمان، به چشم‌ می‌آید و نشان می‌دهدکه این قاضی خوش ذوق در شهرآوردی برد – برد، متهمان جرایم سبک را با نوای «نه به زندان» به خدمات عام المنفعه محکوم می کند.

6 توصیه متخصصان به دانش‌آموزان برای فرار از اضطراب جلسه امتحان

تهران (پانا) - متخصصان هر ساله در فصل امتحانات مدارس توصیه‌هایی،از شیوه‌های متفاوت درس خواندن تا روش‌های رفع اضطراب، ارائه می‌کنند تا از ناکامی دانش‌آموزان در آزمون‌های پایان نیمسال مدارس جلوگیری کنند.

همه عناوین ویژه ها