امروز: یکشنبه 31 تیر 1397 - 23:10 تبلیغات

طراحی سیستم آبیاری هوشمند کنترل از راه دور از سوی هنرآموز بیستونی

کرمانشاه (پانا ) - علی جمالی‌نیا، هنرآموز هنرستان خوارزمی بیستون و دارای مدرک دکتری فیزیولوژی گیاهان زراعی، سیستم آبیاری هوشمندی را طراحی کرده است که از طریق پیامک از راه دور روشن و خاموش می‌شود این سیستم دارای دو بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است و شامل یک کیت الکترونیکی سیم‌کارت خور، شیر برقی، دوربین و سایر متعلقات آن است.

باز کردن کانال مالی و تضمین فروش نفت نسخه اروپایی برای ترخیص برجام از ICU

تهران (پانا) - بر اساس اعلام مقام‌های اروپایی، دولت‌های فرانسه، بریتانیا و آلمان به ایران اعلام کرده‌اند که برای زنده نگه داشتن توافق هسته‌ای ایران، با بررسی حساب‌های فعال بانک مرکزی ایران با بانک‌های بین‌المللی در تلاش هستند که یک کانال مالی باز کنند.

رتبه برتر رشته زنبورداری کشور: تحصیل در رشته‌های کاردانش پس از فراغت از تحصیل امکان ایجاد شغل را فراهم می‌کنند

تبریز(پانا)- رتبه برتر رشته زنبورداری کشور تحصیل در رشته‌های کاردانش را به دانش‌آموزانی که به مرحله انتخاب رشته رسیده‌اند، توصیه می‌کند و می‌گوید بعد از پایان تحصیل امکان ایجاد شغل با این رشته‌ها وجود دارد.

چگونه کلید یک شهر در دستان زنی 27 ساله قرار گرفت

تهران (پانا) - خبر انتصاب یک زن به‌عنوان شهردار چگردک منطقه دلگان استان سیستان وبلوچستان اگرچه در کشور برای نخستین بار نبود و پیش از این در برخی استان‌ها همچون زنجان، بوشهر و آذربایجان شرقی نیز شهرداران زن انتخاب شده بودند، انتصاب اخیر از آن جهت مورد توجه عمومی قرار گرفت که این زن با 27 سال سن جوانترین شهرداری به شمار می‌رود که اکنون مشغول به فعالیت در کشور است.

آشفته بازار گوشی همراه؛ از خودداری از فروش تا شگردهای رد گم کردن نرخ‌های واقعی

تهران (پانا) – بازار گوشی تلفن همراه کشور این روزها به آشفته بازاری بدل شده است؛ از افزایش قیمت‌های ناگهانی تا انتشار لیست افرادی که ارز 4200 تومانی برای واردات گرفتند اما گوشی‌ها را به همان نرخی قیمت‌گذاری کردند که با ارز غیررسمی محاسبه می‌شود اما شاید عجیب‌تر اقدام برخی از نمایندگی‌های برندهایی باشد که بیش ازدو دهه است بازار کشور را در اختیار دارند اما این روزها از فروش کالا به مشتریان خودداری می‌کنند.

شفافیت در ترازوی عمل

از سیف تا کرباسیان؛ وزرا چه اقدامی برای عمل به دستور روحانی و شفاف‌سازی انجام داده‌اند

همه عناوین ویژه ها