امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 - 11:40 تبلیغات

کاتیوشا در بغداد تهدید در توئیتر؛ 12 ساعت پرتنش تهران و واشنگتن

تهران (پانا) - اصابت موشک کاتیوشا به منطقه سبز و به شدت حفاظت شده مرکز بغداد، مقدمه یکی از تندترین تهدیدهای جمهوری اسلامی از سوی رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا است، تهدیدی که یک روز بعد از اظهارات فرمانده کل سپاه پاسداران صراحتا از جنگ و نابودی ایران سخن به میان می‌آورد.

پرگار مسطح آسان رسم، اختراع معلم گیلانی در انتظار تولید انبوه

رشت (پانا) - محمود غفاری توچائی، معلم گیلانی، با اختراع پرگار مسطح آسان‌رسم دایره‌ای شکل در سال 96 موفق به دریافت گواهی ثبت اختراع از سازمان مالکیت معنوی کشور شده و در همین سال تاییدیه علمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را کسب کرده است.

تمرین مدیریت کلان کشوری اعضای مجلس دانش‌آموزی در وزارت ارتباطات

تهران (پانا) - دیروز صبح وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دو مهمان ویژه داشت. عماد هاشمی، رییس نهمین دوره مجلس دانش‌آموزی و سارا فلاح، عضو هیات رییسه به سازمان فناوری اطلاعات رفتند تا یکی از مهم‌ترین زیرمجموعه‌های وزارت ارتباطات و فناری را به شکل نمادین و در یک روز کاری مدیریت کنند.

معلمی؛ از عشق تا خلاقیت

شیراز (پانا) - معلمی واژه ای است که همیشه در طول تاریخ و درتمام جوامع قابل احترام بوده و حرفه معلمی نیز به عنوان تاثیرگذارترین حرفه در رشد و توسعه یک ملت برشمرده می‌شود و معلمان همیشه در تلاش هستند تا بهترین کلاس درس را برای دانش‌آموزان خود فراهم کنند، کلاسی پر از هیجان و یادگیری توام با اطلاعات آموزنده برای ساخت آینده‌ای روشن و در این مسیر پویایی معلمان در کلاس خود یکی از عمده ترین مشوق برای یادگیری دانش‌آموزان است.

پای صحبت روشن‌دلی که سنگ‌تراشی می‌کند؛ صاحب دلی از دیار خُنج

خُنج (پانا) - او خورشیدی است روشن اگرچه تاریکی چشمش را به ظاهر نابینا کرده، پیرمرد روشن دل خُنجی با چشمانی نابینا به شغل سنگ تراشی مشغول است او اراده ای پولادین دارد که دل سنگ را می شکافد وطرحها ونقش‌های زیبایش روی سنگ چشمها را می نوازد.

روایت ققنوس‌های درودزن از زخم‌هایی که درمان نشد

دیه آسیب‌های جسمی را چون دختر هستیم نصفه دادند/ بیشتر از 70 بار بیهوش شدم و هر بار بیهوشی کامل بوده است/به ما قول می‌دهند، خوشحال می‌شویم اما وقتی زنگ می‌زنیم جواب تلفن ما را نمی‌دهند/هم درد سوختگی ظاهری را می‌کشیم و هم درد روحی تحمل می‌کنیم

همه عناوین ویژه ها