امروز: دوشنبه 7 مهر 1399 - 12:17 تبلیغات

موکب‌داران استان بوشهر امکانات آموزشی دانش آموزان بی‌بضاعت را تامین می‌کنند

بوشهر(پانا)- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بوشهر با بیان اینکه در ایام اربعین هر گونه اعزام به کربلای معلی، پیاده‌روی و راهپیمایی ممنوع است گفت موکب‌داران استان بوشهر در ایام اربعین امکانات آموزشی دانش‌آموزان بی‌بضاعت را تامین می‌کنند.

کلیه مدارس استان کرمانشاه تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

کرمانشاه (پانا) - استاندار کرمانشاه با بیان اینکه برای مهار و کنترل بیماری کرونا انتظار همکاری و مشارکت بیشتر مردم را داریم؛ خبر داد از امروز (5 مهرماه)، 19 محدودیت جدید کرونایی در استان کرمانشاه اعمال می شود.

موفقیت در زندگی با مشخص بودن هدف و همراهی استعدادو انگیزه میسر است

تهران (پانا) - دانش‌آموز شهرستان رودهن موفق به کسب رتبه دوم کنکور سراسری گروه آزمایشی زبان های خارجه در سال 1400-1399 شد. او همراهی والدین و انگیزه بخشی کادر آموزشی مدرسه اش را مهم ترین عوامل موفقیتش می داند.

کنکور هدف اصلی نیست، یک گام در مسیر زندگی است

زاهدان (پانا) - درخشش سه رتبه تک رقمی کنکور سراسری 99 در سیستان و بلوچستان از خبرهای خوبی بود که پس از گذشت چهار روز همچنان برای مردم این استان تازگی دارد و به محرکی قوی برای افزایش انگیزه و امید دانش آموزان کنکوری تبدیل شده است.

در دوران کرونا خود را ایزوله نکنید

اهواز (پانا) - یک روانشناس و مشاور خانواده بر این باور است که در دوران کرونا نباید خود را ایزوله کرد، بلکه باید از شبکه حمایتی مفیدی برخوردار شد تا استرس ها و فشار روانی کاهش یابد.

همه عناوین بخش اخبار ویژه