امروز: جمعه 7 آذر 1399 - 09:50 تبلیغات

260 راهبر آموزشی، دانش آموزان جامانده از شبکه شاد را همراهی می کنند

زاهدان (پانا) - فعالیت 260 راهبر آموزشی، راه اندازی سامانه تلفنی پاسخگویی به سوالات دانش آموزان و تولید هزار و 440 دقیقه محتوای آموزشی در گروه های آموزشی از جمله اقداماتی است که برای تکمیل آموزش غیرحضوری دانش آموزان سیستان و بلوچستانی انجام شده است.

مهارت حل مساله یکی از روش‌های خودمراقبتی برای کاهش «استرس» در زمان شیوع ویروس کرونا است

شهرری (پانا)- عضو تخصصی هسته مشاوره آموزش و پرورش ناحیه یک ری در خصوص روش‌های خودمراقبتی برای کاهش «استرس» در دانش‌آموزان بر اهمیت کسب مهارت حل مساله تاکید کرد و گفت برای تقویت این مهارت فرد باید خود را مدام در برابر مشکلات قرار دهد زیرا این کار باعث می‌شود مغز فرد آماده بررسی و حل مشکلات شده و از هیجان بپرهیزد.

اهدای تبلت به دانش آموزان منطقه16 و 11 

تهران (پانا) - میلیون ها تومان کمک نقدی و غیرنقدی از سوی خیرین در پویش همگانی و همدلانه حوزه آموزش ابتدایی آموزش و پرورش منطقه 16 جمع آوری شد.  همچنین در راستای کمک های مومنانه منطقه11 به تعدادی از دانش آموزان محروم این منطقه تبلت اهدا شد. 

خیر میانه ای جای خالی پدر معلمش را در کلاس درس با اهدای گوشی هوشمند به دانش آموزان نیازمند پر کرد

میانه (پانا)-خیر نیک اندیش میانه ای در احسان پدر فرهنگی اش برای جلوگیری از عقب افتادگی تحصیلی دانش آموزان با اهدای 4 گوشی هوشمند به آموزش و پرورش منطقه میانه جای خالی پدر معلمش را در کلاس درس پر کرد.

همه عناوین بخش اخبار ویژه