امروز: یکشنبه 30 تیر 1398 - 11:18 تبلیغات

کاظمی: یکی از وظایف مهم ما این است که دانش‌آموزان را در معرض آموزه‌های قرآن قرار دهیم

زنجان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی، توسعه و تجهیز دارالقرآن‌های دانش‌آموزی و تربیت نیروی متخصص از برنامه‌های این وزارت است که البته به منابع زیادی نیاز دارد.

چای ایرانی، شناسه‌دار می شود

لاهیجان (پانا) - رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد در راستای حمایت از تولیدکنندگان، معرفی چای تولید داخلی و همچنین شناسایی محصول قاچاق، چای ایرانی شناسه‌دار می شود.

مشاور وزیر کشور: بسترهای لازم به منظور تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان در مناصب مدیریتی فراهم شده است

کرج (پانا) - مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده با اشاره به برنامه ریزی این حوزه در تحقق پذیرفتن سهم 30 درصدی بانوان در مناصب مدیریتی در حوزه مقامات سیاسی و ارشد کشور ، از فراهم بودن بسترهای لازم به منظور تحقق این امر مهم در کشور خبر داد.

سامانه مدرسه‌یاب در آذربایجان شرقی راه اندازی شد

تبریز ( پانا ) - معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از راه‌اندازی سامانه جامع مدرسه‌یاب در راستای اصلاح فرآیندها و مکانیزاسیون فرایند‌های دستی و با رویکرد تکریم عملی ارباب رجوع خبرداد.

موافقت شهردار مشهد با استعفای معاون فرهنگی پس از توهین به خبرنگاران

مشهد (پانا) - شهردار مشهد صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اتفاق دیروز در نشست خبری نامناسب بود، گفت: بابت این اتفاق از خبرنگاران و رسانه‌ها که رکن چهارم دموکراسی هستند و از افکارعمومی عذرخواهی می‌کنم.

همه عناوین بخش اخبار ویژه