امروز: چهارشنبه 26 دی 1397 - 05:14 تبلیغات

رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور: دانش آموزان با نیاز ویژه باید مورد توجه ویژه خیرین باشند

تهران (پانا) - رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور گفت به زودی همایشی در آموزش و پرورش استثنایی برگزار می‌شود و امیدوار است که از طریق آن بخشی از دغدغه‌های دانش آموزان با نیازهای ویژه مرتفع شود.

روحانی وارد کلاله شد

تهران (پانا) - رئیس‌جمهوری در ادامه سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید ، وارد فرودگاه کلاله در استان گلستان شد.

روحانی فردا به گلستان می‌رود+ جزئیات

تهران (پانا) - رئیس‌جمهوری فردا (دوشنبه) برای دیدار با مردم گلستان و بررسی نیازمندی‌ها و روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها در مسیر تحقق توسعه همه‌جانبه و پایدار عازم این استان شمالی کشور می‌شود.

عبدالرسول عمادی: امسال امتحان‌های نهایی فقط در پایه دوازدهم برگزار می شود

یزد (پانا) - سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال تحصیلی جاری امتحان‌های نهایی فقط در پایه دوازدهم برگزار می‌شود، تاکید کرد مقاطع دیگر و پایه های دیگر تحصیلی امتحانات نهایی نخواهند داشت.

محمد رضا عارف: توسعه حمل و نقل ریلی درشهرستان‌های استان تهران ضروری است

اسلامشهر (پانا) - رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به اینکه تکمیل پروژه مترو اسلامشهر مطالبه جدی مردم است، خاطر نشان کرد، با برطرف کردن موانع تلاش می‌کنیم تا شاهد راه‌اندازی این پروژه مهم بر اساس برنامه زمان‌بندی باشیم.

پیوند اعضای نوجوان خوزستانی به سه نفر زندگی بخشید

اهواز (پانا) - معاون دفتر هماهنگی و فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: اهدای اعضای پسر 13 ساله مرگ مغزی اهل شهر ویس از توابع شهرستان باوی در خوزستان جان سه نفر را نجات داد.

محسنی بندپی : اجتماع پذیری و توانایی نه گفتن در برابر ناهنجاری های اجتماعی را باید به دانش آموزان آموزش دهیم

تهران ( پانا) - استاندار تهران درنهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران گفت : تنها انسان توسعه یافته است که خود می تواند محور توسعه باشد و باید فرزندانمان در همگی جوانب آموزش داده شده و تربیت شوند.

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه استان تهران: طی یک سال8 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی از سوی دولت پرداخت می‌شود که خیلی از آن‌ها بی‌جهت است

اسلامشهر (پانا) - رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه استان تهران ، در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اسلامشهرگفت : اعتبارات ۱۸۲ میلیارد تومانی جرائم راهنمایی و رانندگی در سال 97 با بیست و سه درصد افزایش در سال نود و هشت به ۲۶۰ میلیارد تومان می‌رسد.

همه عناوین بخش اخبار ویژه