امروز: چهارشنبه 4 مهر 1397 - 04:22 تبلیغات

توقف روند کاهشی تراز دریاچه ارومیه

ارومیه(پانا) - رئیس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی گفت: روند کاهشی تراز دریاچه با پایان فصل تابستان متوقف شد و سطح آب طی ماه های آتی افزایش می یابد.

مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی: آذربایجان شرقی عاری از بیماری آنفلوآنزای پرندگان است

تبریز (پانا)- مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان عاری از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان است، گفت: از یک هزار پرنده در استان نمونه برداری شد که نتیجه همه آزمایش ها منفی است.

آمار قطعی شهدا و مجروحان حمله تروریستی اهواز از زبان معاون سپاه خوزستان

اهواز (پانا) - معاون هماهنگ‌کننده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت: تا این ساعتی که در خدمت شما هستم، تعداد شهدای حادثه تروریستی اهواز 24 نفر و این عدد قطعی است، همچنین تعداد زخمی‌های این حادثه که تیر خورده‌اند، 59 نفر است.

رئیس بنیاد شهید برای شرکت در مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی وارد اهواز شد

اهواز (پانا ) - نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به نمایندگی از رییس جمهور جهت دیدار و گفت‌وگو با خانواده شهدای حادثه تروریستی اهواز و حضور در مراسم تشییع شهدای این حادثه وارد اهواز شد.

ممنوعیت استفاده از ظروف یکبار مصرف در شورای اسلامی شهر همدان

همدان (پانا) - سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان خبر داد: با تأکید شورا استفاده از بطری آب بسته‌بندی شده و ظروف یک‌بار مصرف و غیر قابل جذب در محیط زیست در شورای اسلامی شهر، شهرداری و سازمان‌های وابسته به آن ممنوع شد.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی: 68 هزار دانش‌آموز کلاس اولی در آذربایجان شرقی راهی مدرسه شدند

تبریز (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: 68 هزار دانش‌آموز کلاس اولی و 58 هزار نوآموز پیش دبستانی امروز همزمان با سراسر کشور در مراسم جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها شرکت کرده و وارد چرخه تعلیم و تربیت استان شدند.

کارستانِ «آقا مدیر»

مدیر جوان یک مدرسه در شهر گوگان به رغم تنگناهای مالیِ آموزش و پرورش با جلب مشارکت های مردمی تحول آفرین شده است

همه عناوین بخش اخبار ویژه