امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398 - 18:34 تبلیغات

استان‌های کرمانشاه و کرمان رکوردار وقوع زلزله در سال 97

تهران (پانا) - دبیر کارگروه مخاطرات طبیعی کشور اعلام کرد بررسی آمار تعداد کل زلزله‌های رخ داده در سال 1397 نشان می‌دهد استان‌های کرمانشاه، کرمان، خوزستان، فارس و هرمزگان بیشترین تعداد زلزله و استان‌های تهران، قم، زنجان و البرز کمترین تعداد ثبت شده رخداد زلزله را داشتند.

مازندران تا پایان هفته بارانی است

ساری (پانا) - معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران وضعیت جوی استان تا پایان هفته را بارانی، مه‌‌آلود و همراه با وزش باد پیش‌بینی کرد.

برگزاری جشنواره نان و روستا در باغ ملی شیراز

شیراز (پانا) - سرپرست گردشگری شهرداری شیراز از برگزاری جشنواره نان و روستا در ایام نوروز 98 در باغ ملی خبر داد و افزود: این جشنواره با هدف معرفی روستاهای فارس برگزار و میزبان مسافران و گردشگران و شهروندان شیرازی در ایام نوروز است.

حافظیه میزبان 20 هزار نفر در هنگام تحویل سال 98

شیراز (پانا) - مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان فارس از حضور بیش از 20 هزار گردشگر در لحظه تحویل سال در جوار آرامگاه حافظ خبر داد و افزود: بامداد پنجشنبه یک فروردین در ساعت یک و 28 دقیقه و 27 ثانیه، در لحظه تحویل سال 98 ، حدود 20 هزار نفر در حافظیه حضور داشتند.

افزایش ساعت بازدید اماکن توریستی در اصفهان

تهران (پانا) - دو مسجد تاریخی شهر اصفهان که به مناسبت اعتکاف، در نخستین روزهای تعطیلات نوروز بسته شده بودند از سوم فرودین ماه برای بازدید عموم باز خواهند شد. همچنین «منارجنبان» اصفهان نیز با حضور «کارشناس میراث فرهنگی» در ساعت‌های مشخص تکان داده می‌شود.

از آرامش کویرقوم‌تپه تا سرسبزی ارسباران؛ استانی که همه جای آن دیدنی است

تبریز (پانا) - می خواهیم شما را به یک جای متفاوت ببریم؛ جایی که می توانید بدون اینکه ترافیک جاده های پیچ درپیچ شمال را تحمل کنید، سبزی و طراوت رؤیایی‌اش را لمس کنید. جایی که می توانید بدون اینکه گرمای کلافه‌کننده‌ای را به جان بخرید، آرامش کویر را مثل ستاره‌های روشنی که در آسمانش دیده می شوند در قوم تپه صوفیان بچینید.

مردم ازبرپایی آتش در کنار دکل های برق، منازل مسکونی و خودروها خودداری کنند

کرمان(پانا) - مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کرمان از مردم خواست در برگزاری آیین چهارشنبه‌سوری از روشن کردن آتش در کناردکل های برق، منازل مسکونی، خودروها و درختان خودداری کنند.

رئیس‌جمهوری وارد عسلویه شد

عسلویه،بوشهر(پانا) - رئیس جمهوری درآخرین سفر استانی در سال 97 با کاروان تدبیر و امید امروز یکشنبه وارد عسلویه در استان بوشهر شد.

همه عناوین بخش اخبار ویژه