امروز: چهارشنبه 1 خرداد 1398 - 16:00 تبلیغات

اعلام اسامی برندگان چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی درفارس

شیراز(پانا) – پس از دو روز رقابت دانش آموزان مقاطع متوسطه و ابتدایی در دو بخش دختران و پسران، مسابقات بازی های فکری به پایان رسید و از برندگان و نفرات و تیم‌های اول تا سوم هر رشته با اهدا مدال طلا، نقره و برنز و با اهدا لوح تقدیر شد.

بازدید مسئولان استان فارس از روند برگزاری چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی در شیراز

شیراز (پانا) - چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی رویش با رقابت بیش از 470 دختر در مقطع متوسطه صبح امروز در شیراز آغاز شد و مسئولان استانی نیز با حضور در این رویداد فرهنگی آموزشی از روند برگزاری این مسابقات بازدید کردند.

اختتامیه چهارمین دوره از المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی فارس

شیراز (پانا) - چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی دانش‌‌آموزان فارس درحالی به پایان رسید که در دومین روز آن بیش از 800 دانش‌آموز مقطع ابتدایی با هم به رقابت پرداخته و از برگزیدگان اول تا سوم هر رشته با اهدای لوح و مدال افتخار تقدیر شد.

بازی‌های فکری مانع شکل‌گیری یک نسل نشسته در آینده خواهد‌شد

شیراز(پانا) - معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس با بیان این که بازی های فکری می تواند عمق یادگیری دانش آموزان را بالا ببرد، گفت: به طور کلی رویکرد آموزشی در دبستان و پیش دبستانی باید به صورت بازی انجام شود.

ورود بازی های فکری به مدارس، حاصل یک برنامه ریزی روبه جلو است

شیراز(پانا) - مشاور امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: داوری مسابقات بازی های فکری توسط معلمان، می تواند به برگزاری هرچه بهتر مسابقات کمک کند، چرا که آن ها بیشتر از هر کس دیگری روحیه و فضای دانش آموزی را درک می کنند.

رقابت بیش از 1700 دانش‌آموز استان فارس در چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری

شیراز (پانا) - بیش از 1700 دانش‌آموز استان فارس در چهارمین المپیاد استانی بازی‌های فکری، آموزشی و سرگرمی سازمان دانش‌آموزی فارس صبح امروز با هم به رقابت پرداختند و در دور اول این بازی‌ها بیش از 470 دانش‌آموز دختر در مقطع متوسطه در رشته‌های اتللو، جنگا، بلاک آس دونفره، پنتاگو، مکعب روبیک ، کریدور و دومینو تاپلینگ شرکت کردند.

رقابت بیش از 47 تیم دومینو تاپلینگ گروه دختران در مسابقات بازی‌های فکری سرگرمی در شیراز

شیراز (پانا) - بیش از 47 تیم دومینو تاپلینگ در گروه دختران درچهارمین دوره المپیاد بازی‌های فکری سرگرمی در شیراز باهم به رقابت پرداختند و در مجموع در این دور از رقابت‌ها نزدیک به 500 دانش‌آموز دختر در مقطع متوسطه حضور داشتند.

رقابت بیش از ۴۵۰ دانش آموز پسر مقطع متوسطه در شیراز

شیراز(پانا) - در چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی که با حضور بیش از ۱۷۰۰ نفر در شیراز در حال برگزاری است عصر امروز در گروه پسران بیش از ۴۵۰ دانش آموز مقطع متوسطه در ۷ رشته باهم به رقابت پرداختند.

رقابت بیش از ۴۰ تیم دومینوتاپلینگ گروه پسران در چهارمین دوره از المپیاد بازی‌های فکری سرگرمی در فارس

شیراز (پانا) - بیش از ۴۰ تیم دومینو تاپلینگ در گروه پسران درچهارمین دوره المپیاد بازی‌های فکری سرگرمی در شیراز باهم به رقابت پرداختند و در مجموع در این دور از رقابت‌ها نزدیک به ۴۵۰ دانش آموز پسر در مقطع متوسطه حضور داشتند.

همه عناوین همراه با المپیاد رویش