امروز: چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 15:09 تبلیغات

برگزاری دومین المپیادملی بازی‌های فکری سرگرمی در شیراز

شیراز (پانا) - رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس، برگزاری المپیاد بازی‌های فکری سرگرمی را حرکتی نو در نظام آموزشی کشور برشمرد که شروع آن از فارس و شیراز بوده است و افزود: این بازی‌ها و این موج که ایجاد شده نشاط و پویایی خاصی را در مدارس و در سطح استان و کشور ایجاد کرده است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس: المپیاد رویش پیش قدم ورود شادی به مدارس بوده است

شیراز (پانا) – فرهاد اسماعیلی المپیاد بازی‌های فکری، سرگرمی را به معنای واقعی رویش دانست و افزود: این مسابقات موجب رویش دانش‌آموزان در تمام ابعاد وجودی و رویش آنان در کارجمعی،حضور در اجتماع و یادگیری، تجربه شکست و پیروزی است.

رویشِ نشاط و پویایی در مدارس، با المپیاد بازی های فکری، سرگرمی

شیراز(پانا) -معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان فارس اهداف برگزاری و توسعه بازی‌های فکری در آموزش و پرورش را دور کردن دانش‌آموزان از فضای مجازی دانست و افزود: ا ورود به فضای بازی‌های فکری و سرگرمی از نشاط و سرگرمی سالم  در محیط مدرسه و خانواده بهره‌مند شوند و با افزایش تاب‌آوری در خود از آسیب‌های اجتماعی دور می‌شوند.

اعلام اسامی برندگان چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی درفارس

شیراز(پانا) – پس از دو روز رقابت دانش آموزان مقاطع متوسطه و ابتدایی در دو بخش دختران و پسران، مسابقات بازی های فکری به پایان رسید و از برندگان و نفرات و تیم‌های اول تا سوم هر رشته با اهدا مدال طلا، نقره و برنز و با اهدا لوح تقدیر شد.

بازدید مسئولان استان فارس از روند برگزاری چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی در شیراز

شیراز (پانا) - چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی رویش با رقابت بیش از 470 دختر در مقطع متوسطه صبح امروز در شیراز آغاز شد و مسئولان استانی نیز با حضور در این رویداد فرهنگی آموزشی از روند برگزاری این مسابقات بازدید کردند.

اختتامیه چهارمین دوره از المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی فارس

شیراز (پانا) - چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی دانش‌‌آموزان فارس درحالی به پایان رسید که در دومین روز آن بیش از 800 دانش‌آموز مقطع ابتدایی با هم به رقابت پرداخته و از برگزیدگان اول تا سوم هر رشته با اهدای لوح و مدال افتخار تقدیر شد.

بازی‌های فکری مانع شکل‌گیری یک نسل نشسته در آینده خواهد‌شد

شیراز(پانا) - معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس با بیان این که بازی های فکری می تواند عمق یادگیری دانش آموزان را بالا ببرد، گفت: به طور کلی رویکرد آموزشی در دبستان و پیش دبستانی باید به صورت بازی انجام شود.

ورود بازی های فکری به مدارس، حاصل یک برنامه ریزی روبه جلو است

شیراز(پانا) - مشاور امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: داوری مسابقات بازی های فکری توسط معلمان، می تواند به برگزاری هرچه بهتر مسابقات کمک کند، چرا که آن ها بیشتر از هر کس دیگری روحیه و فضای دانش آموزی را درک می کنند.

رقابت بیش از 1700 دانش‌آموز استان فارس در چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری

شیراز (پانا) - بیش از 1700 دانش‌آموز استان فارس در چهارمین المپیاد استانی بازی‌های فکری، آموزشی و سرگرمی سازمان دانش‌آموزی فارس صبح امروز با هم به رقابت پرداختند و در دور اول این بازی‌ها بیش از 470 دانش‌آموز دختر در مقطع متوسطه در رشته‌های اتللو، جنگا، بلاک آس دونفره، پنتاگو، مکعب روبیک ، کریدور و دومینو تاپلینگ شرکت کردند.

همه عناوین همراه با المپیاد رویش