امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398 - 14:30 تبلیغات

حضور کاروان شادی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان در مدرسه شاهد اخوان

در اولین روز از هفته کودک، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان همراه با کاروان شادی کانون وارد مدرسه شاهد اخوان شد، این کاروان برنامه‌های متنوعی را برای دانش‌آموزان دبستان دخترانه شاهد تدارک دیده بود.

اهداء عروسک به کودکان سیل زده توسط دانش‌آموزان دبستان مائده منطقه خزل همدان

جشن شکرگزاری قرآن پایه سوم ابتدایی و تجلیل از رتبه‌های برتر منطقه‌ای مسابقات فرهنگی و هنری دانش‌آموزان دبستان خاص قرآنی مائده در سالن ورزشی شهدای روستای رزینی برگزار شد در این برنامه دانش آموزان با اهداء عروسک و سایر کمک‌های غیر نقدی، دوستان خود در مناطق سیل زده را در شادیشان شریک کردند.

هفته سلامت در دبستان دخترانه ملایر

همدان (پانا) - برنامه هایی از قبیل ورزش صبحگاهی، صبحانه سالم در طبیعت و پاک سازی محیط زیست توسط دانش آموزان مدرسه دخترانه شاهد شهرستان ملایر در هفته سلامت اجرا شد.

همدلی دانش‌آموزان دبستان مائده منطقه خزل با هموطنان سیل زده

دانش‌آموزان و معلمان دبستان خاص قرآنی مائده روستای رزینی منطقه خزل برگزار شد با شعار آلام خشم سیل طبیعت را با سیل همدلی و مهربانی تسلی می بخشیم و با جمع آوری ٩٥٠ هزار تومان وجه نقد و اقلامی از جمله برنج، روغن، قند، کنسرو ماهی، ماکارونی، سویا، مواد شوینده و بهداشتی، پتو و البسه به یاری هموطنان سیل زده شتافتند.

درخشش دانش‌آموزان دبستان مائده منطقه خزل در جشنواره جابربن حیان

همدان (پانا) - دانش‌آموزان دبستان خاص قرآنی مائده منطقه خزل با ساخت دستگاه تزریق آمپول خودکار موفق به کسب رتبه برتر جشنواره جابربن حیان در منطقه و راهیابی به مرحله استانی شدند. همچنین با ارائه طرح‌های تحقیقاتی تأثیر آسپرین در رشد گیاهان و نیز خواص درمانی شلغم رتبه‌های دوم و سوم این جشنواره را کسب کردند.

برگزاری مانور پیشگیری از حوادث چهارشنبه‌سوری در همدان

همدان (پانا) - مانور مقابله با مخاطرات حریق و پیشگیری از حوادث چهارشنبه‌ آخر سال با حضور مسئولان مدیریت بحران استانداری همدان، آموزش و پرورش استان، جمعیت هلال احمر، نیروی انتظامی، مسئولان و دانش‌آموزان مدرسه، خبرنگاران و عکاسان در مدرسه علامه حلی 1 همدان برگزار شد.

دوستی با طبیعت از منش‌های سازمان دانش آموزی است

همدان (پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان در مراسم روز درخت کاری که روز گذشته و با حضور معاون آموزش ابتدایی استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 همدان، معاون سازمان استان و مسئولان سازمان دانش آموزی نواحی 1 و 2 و در مدرسه فرزانگان 2 همدان برگزار شد در جمع دانش آموزان این مدرسه، آن ها را  به فرهنگ درخت کاری و مراقبت از محیط زیست دعوت کرد.

مراسم جشن تولد زمین در مدرسه فرزانگان 2 همدان

همدان (پانا) - مراسم روز درختکاری، با حضور رئیس سازمان دانش‌آموزی استان، معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 همدان، تعدادی از مسئولان آموزش و پرورش و دانش‌آموزان و مسئولان مدرسه دخترانه فرزانگان 2 در این مدرسه برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه طراحی دوخت در هنرستان تهذیب همدان

همدان (پانا) -نمایشگاه طراحی دوخت، هنرهای تجسمی و گرافیک به مناسبت هفته مشاغل در هنرستان دخترانه تهذیب همدان برگزار شد، دانش آموزان پایه نهم دیگر مدارس برای آشنایی با رشته های مختلف جهت انتخاب رشته تحصیلی از این نمایشگاه بازدید کردند.

همه عناوین اخبار مدارس همدان