امروز: یکشنبه 6 بهمن 1398 - 13:19 تبلیغات

اجرای طرح مدرسه سبز در دبستان شاهد ٢ ملایر

طرح مدرسه سبز در راستای زیباسازی و ایجاد فضای سبز در مدرسه با همکاری شهرداری و آموزش و پرورش در دبستان شاهد ٢ شهرستان ملایر اجرا شد. در این طرح به دانش آموزان طریقه هرس کردن، شخم زدن و کود دادن درختان آموزش داده شد.

جشن ولادت حضرت زینب (س) در دبستان شاهد ٢ ملایر

مراسم جشن ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار روز گذشته با حضور دانش آموزان و معلمان در مدرسه دخترانه شاهد ٢ شهرستان ملایر برگزار شد، در این مراسم از معلمان پژوهنده نیز تقدیر به عمل آمد.

آمادگی دانش‌آموزان دبیرستان فروغ جهت اجرای بیست و یکمین مانور سراسری زلزله

روز گذشته نمایندگان صدا و سیمای مرکز استان با حضور در آموزشگاه دخترانه فروغ ضمن انجام مصاحبه‌ای با رئیس سازمان دانش‌آموزی استان در خصوص بیست و یکمین مانور سراسری زلزله و ایمنی در برابر آن، آخرین اخبار مربوط به آمادگی دانش‌آموزان این دبیرستان جهت اجرای این مانور را انعکاس دادند.

مسابقات قرآن و عترت دبیرستان علوم و معارف اسلامی همدان

مسابقات قرآن و عترت دبیرستان علوم و معارف اسلامی با حضور تعدادی از مسئولان آموزش و پرورش استان و جمعی از دانش آموزان این مدرسه در تالار قرآن همدان برگزار شد، در پایان مسابقات دانش آموزان با اهداء لوح تقدیر و هدیه از مدیر خود تشکر و قدردانی کردند.

حضور کاروان شادی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان در مدرسه شاهد اخوان

در اولین روز از هفته کودک، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان همراه با کاروان شادی کانون وارد مدرسه شاهد اخوان شد، این کاروان برنامه‌های متنوعی را برای دانش‌آموزان دبستان دخترانه شاهد تدارک دیده بود.

اهداء عروسک به کودکان سیل زده توسط دانش‌آموزان دبستان مائده منطقه خزل همدان

جشن شکرگزاری قرآن پایه سوم ابتدایی و تجلیل از رتبه‌های برتر منطقه‌ای مسابقات فرهنگی و هنری دانش‌آموزان دبستان خاص قرآنی مائده در سالن ورزشی شهدای روستای رزینی برگزار شد در این برنامه دانش آموزان با اهداء عروسک و سایر کمک‌های غیر نقدی، دوستان خود در مناطق سیل زده را در شادیشان شریک کردند.

هفته سلامت در دبستان دخترانه ملایر

همدان (پانا) - برنامه هایی از قبیل ورزش صبحگاهی، صبحانه سالم در طبیعت و پاک سازی محیط زیست توسط دانش آموزان مدرسه دخترانه شاهد شهرستان ملایر در هفته سلامت اجرا شد.

همدلی دانش‌آموزان دبستان مائده منطقه خزل با هموطنان سیل زده

دانش‌آموزان و معلمان دبستان خاص قرآنی مائده روستای رزینی منطقه خزل برگزار شد با شعار آلام خشم سیل طبیعت را با سیل همدلی و مهربانی تسلی می بخشیم و با جمع آوری ٩٥٠ هزار تومان وجه نقد و اقلامی از جمله برنج، روغن، قند، کنسرو ماهی، ماکارونی، سویا، مواد شوینده و بهداشتی، پتو و البسه به یاری هموطنان سیل زده شتافتند.

درخشش دانش‌آموزان دبستان مائده منطقه خزل در جشنواره جابربن حیان

همدان (پانا) - دانش‌آموزان دبستان خاص قرآنی مائده منطقه خزل با ساخت دستگاه تزریق آمپول خودکار موفق به کسب رتبه برتر جشنواره جابربن حیان در منطقه و راهیابی به مرحله استانی شدند. همچنین با ارائه طرح‌های تحقیقاتی تأثیر آسپرین در رشد گیاهان و نیز خواص درمانی شلغم رتبه‌های دوم و سوم این جشنواره را کسب کردند.

همه عناوین اخبار مدارس همدان