امروز: سه شنبه 30 بهمن 1397 - 04:39 تبلیغات

مراسم بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب در هنرستان دخترانه شهید پیرو همدان

همدان (پانا) - به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، مسئولان هنرستان دخترانه شهید پیرو اقدام به برگزاری برنامه‌ها و مراسم مختلف از جمله حضور دانش‌آموزان در گلزار شهدا و تجدید بیعت با شهدای انقلاب و دفاع مقدس، طرح صبحانه سالم در مدرسه و تجلیل از دانش آموزان برتر در حوزه های تحصیلی، مذهبی ، ورزشی و فرهنگی و هنری در این مدرسه برگزار شد.

کنگره بزرگداشت شهدای دانش‌آموز و شهدای مدافع حرم استان همدان

همدان (پانا) - معاونت پرورشی و تربیت بدنی دوره دوم متوسطه آموزشگاه پسرانه خواجه نصیردر ایام دهه فجر و به‌مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کنگره بزرگداشت شهدای دانش‌آموز و شهدای مدافع حرم استان همدان را با حضور دانش‌آموزان و خانواده آن ها و تعدادی از مسئولان استانی برگزار کرد، در این مراسم از نفرات برتر درسی آموزشگاه خواجه نصیر قدردانی شد.

اجرای نمایش (مهدی)

همدان (پانا) - نمایش (مهدی) توسط اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به‌مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تالار فجر به نمایش گذاشته شد.

برپایی نمایشگاه 40 سالگی انقلاب در مدرسه دخترانه شهیده خوانساری همدان

همدان (پانا) - نمایشگاه 40 سالگی انقلاب شامل دستاوردهای دانش‌آموزان و معلمان در ایام دهه فجر و با حضور مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی همدان در آموزشگاه شهیده خوانساری افتتاح شد.

برگزاری نمایشگاه نقاشی در دبیرستان فروغ به‌مناسبت دهه فجر

همدان (پانا) - رئیس سازمان دانش‌آموزی به همراه تعدادی از کارشناسان سازمان دانش‌آموزی استان از تمرین سرود 1357 نفری و نمایشگاه هنری دبیرستان دخترانه فروغ که با تابلوهای نقاشی و دست سازه‌های دانش‌آموزان این مدرسه به‌مناسبت گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی برپا شده بود، بازدید کرد.

بازدید رئیس سازمان دانش‌آموزی استان همدان از تمرین سرود 1357 نفری در مدارس

همدان (پانا) - رئیس سازمان دانش‌آموزی استان به همراه تعدادی از کارشناسان فعالیت‌های دانش‌آموزی از تمرین سرود 1357 نفری در مدارس ریحانه النبی، کوثر، موسی خانی، طالقانی و شهید یاسینیان بازدید کردند.

برپایی نمایشگاه از فاطمه(س) تا فجر در آموزشگاه خاص قرآنی مائده

همدان (پانا) - به‌بهانه گرامیداشت ایام فاطمیه و نیز ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به‌همت مدیریت و کارکنان دبستان خاص قرآنی مائده روستای رزینی منطقه خزل نمایشگاه از فاطمه تا فجر شامل بازسازی نمادین خانه حضرت زهرا(س) و دست‌سازه‌های دانش‌آموزان برپا شده است.

مراسم عزاداری ایام فاطمیه

همدان (پانا) - مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه (س) در دومین روز از بهمن ماه و در هنرستان دخترانه شهید پیرو برگزار شد.

مدرسه شاهد اخوان، مدرسه بدون کاغذ، شایسته محور و مثبت اندیش

همدان (پانا) - در بازدید تعدادی از خبرنگاران پانا از دبستان دخترانه شاهد اخوان و آشنایی با برنامه­ های خاص و کاربردی این مدرسه معصومه ابراهیمی هژیر مدیر جوان و توانمند دبستان ضمن بیان توضیحاتی در این خصوص گفت: ساختمان این مدرسه که با هزینه ٥ میلیاردی و کمک خیر مدرسه ساز غلامرضا اخوان ساخته شده در تاریخ ١٧ مرداد ٩٧ به صورت خشک به بنده تحویل داده شد که با کمک ­های مالی اداره نوسازی و مشارکت های اولیای خیر مدرسه، تجهیز و آماده و در آغاز سال تحصیلی ٩٧ افتتاح شد.

همه عناوین اخبار مدارس همدان