امروز: جمعه 2 فروردین 1398 - 14:26 تبلیغات

اجرای طرح نماد از سال تحصیلی آینده در تمامی مدارس استان کرمان

کرمان(پانا)- معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان در گردهمایی مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان در سیرجان، گفت: طرح نماد " مراقبت اجتماعی از دانش آموزان" از سال تحصیلی آینده در تمامی مدارس استان کرمان اجرا می شود.

گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران آموزش‌ و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمــان

کرمان(پانا) - گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران آموزش ‌و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان در روز یکشنبه ۲۶ اسفندماه ۹۷ با حضور مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان کرمان برگزار می‌شود.

جوان گرایی و توجه خاص به مدرسین و مربیان پیشتاز از اهداف جدی سازمان دانش آموزی است

کرمان(پانا) - معاون فعالیت های سازمان دانش اموزی در سفر به استان کرمان و حضور درجمع پرسنل حوزه ستادی استان و نمایندگان مدرسین پیشتاز گفت ، جوان گرایی و بازکردن میدان برای مربیان با انگیزه و توجه خاص به مدرسین و مربیان پیشتاز به عنوان خط مقدم از برنامه های جدی سازمان دانش آموزی است

پیشتازان کرمان پیشرو در تمام عرصه ها

کرمان(پانا)- اختتامیه مسابقات گویندگی و اجرای صحنه و نیز افتتاح رادیو پانا با حضور معاون فعالیتهای دانش آموزی سازمان دانش آموزی وزارت آموزش وپرورش ، رئیس و معاون سازمان دانش آموزی استان، مسئول خبرگزاری پانا ، مسئولین و دانش آموزان پیشتاز سیرجان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

سازمان دانش آموزی ارگانی فرهنگی است که میتواند باعث پیشرفت آموزش و پرورش شود

کرمان(پانا)- مدیر کل آموزش وپرورش استان کرمان طی بازدید از سازمان دانش آموزی درجلسه ی شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی استان کرمان گفت: کشور در شرایط سختی قرار گرفته در یک جنگ اقتصادی که تمام درها به روی ما بسته شده و مردم نجیب ما با صبر و تحمل با این موضوع کنار آمده‌اند.

مانور هزار نفری یاوران انقلاب برگزار شد

کرمان (پانا)- رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در مصاحبه با خبرنگار پانا گفت: مانور هزار نفری یاوران انقلاب تشکیلات پیشتازان سازمان دانش آموزی استان کرمان با موفقیت برگزار شد.

همه عناوین اخبار مدارس کرمان