امروز: یکشنبه 26 آبان 1398 - 23:30 تبلیغات

بیانه سازمان دانش آموزی استان کرمان

کرمان ( پانا ) - 13آبان نقطه عطفی است در تاریخ انقلاب اسلامی ایران که با افتخار آفرینی دانش آموزان و دانشجویان پیرو مکتب الهام بخش حضرت امام (ره) برگ زرین دیگری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آمد و با تسخیر لانه جاسوسی هیمنه پوشالی آمریکا را به ذلت و خواری کشاندند به گونه ای که حضرت امام(ره) از آن به عنوان انقلاب دوم یاد فرموده است.

کلاس آینده نگری در شورای دانش آموزی برگزار شد

کرمان ( پانا ) - رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در حاشیه برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی به خبرنگار پانا گفت:در راستای اجرای فعالیت هشت دوبرگزاری انتخابات شورای دانش آموزی ذیل برنامه ی ابلاغی شماره ی ۱ با عنوان توانمندسازی اعضای شورای دانش آموزی از زیر نظام مدیریت و راهبری موضوع بخشنامه ۹۳۷۳در تاریخ ۲۷/۱/۹۸ که به استان ها ابلاغ شده .

ضرورت تقویت رویکرد پژوهش محوری در بین دانش‌آموزان و فرهنگیان

کرمان( پانا ) - با حضور رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان و مدیر کل آموزش و پرورش استان تفاهم نامه همکاری فی مابین آموزش و پرورش استان کرمان و پارک علم و فناوری استان منعقد شد.

برگزاری جلسه انگیزشی ویژه دانش آموزان کنکوری

کرمان( پانا )- مدیر دبیرستان دخترانه دوره دوم دهخدا ناحیه 1 کرمان در مصاحبه با خبرگزاری پانا گفت:بهترین راه ایجاد انگیزش در دانش آموزان نسبت به یادگیری بهبود شرایط یادگیری و افزایش سطح کیفیت روش های آموزشی است.

طرح یک روز با سازمان دانش آموزی در استان کرمان کلید خورد

کرمان( پانا ) - رئیس سازمان دانش آموزی در مصاحبه با خبرگزاری پانا در حاشیه بازدید دانش آموزان هنرستانهای مدرس و هنرهای زیبا گفت:با اجرای طرح یک روز با سازمان دانش آموزی ،دانش آموزان با تمام برنامه های سازمان آشنا می شوند.

جامعه ی سالم / تغذیه سالم

کرمان(پانا ) - رئیس سازمان دانش آموزی با حضور در جلسه بوفه ی مدارس در محل دانشگاه علوم پزشکی گفت: تغییر ذائقه ی دانش آموزان گام بزرگی است که باید برداشت و حمایت همه ی ارگانها در این امر موثر است.

همه عناوین اخبار مدارس کرمان