امروز: سه شنبه 6 اسفند 1398 - 11:05 تبلیغات

اجرای طرح "یاری گران" زندگی در 20 درصد مدارس استان کرمان

کرمان(پانا) - رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش استان کرمان، ضمن بازدید دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از روند اجرای طرح "یاری گران زندگی" در مدارس، از اجرای این طرح در 20 درصد مدارس استان، خبر داد.

ادای احترام به سیدالشهدای مقاومت

کرمان(پانا) - رئیس قوه قضائیه به همراه جمعی از مسئولان عالی قضائی در کشور، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، استاندار و رئیس کل دادگستری استان کرمان و اعضای شورای تامین این استان با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهدای این استان به ویژه سیدالشهدای مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ادای احترام کرد.

یاد سردار سلیمانی همیشه ماندگار است

کرمان(پانا) - معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در مانور یاوران انقلاب گفت: امروز در مقابل توانمندی شما پیشتازان سر تعظیم فرود می آورم و اجرای زیبای شما نشان از ارادت شما به حاج قاسم است.

مانور یاوران انقلاب

کرمان(پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا خصوصا سردار دلها حاج قاسم سلیمانی گفت :دهه ی فجر امسال با سالهای دیگر متفاوت است شهادت سردار سلیمانی غمی سنگین بر دلها نشانده و از طرف ی بارقه ی امیدی در دلهاست که خون سردار سلیمانی اتحاد بین آحاد ملت را بیشتر از قبل کرد.

مانور سپهبد سلیمانی

کرمان(پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان از برگزاری مانور هزار نفری پیشتازان خبر داد.

حرکت به سمت پرورش دانش آموزان

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه ی فجر و یاد و خاطره ی شهدا اسلام و امام شهدا و سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: در طول ۴۱ سال پیروزی انقلاب در حوزه تعلیم و تربیت پیشرفتهای خوبی داشتیم هم به لحاظ کیفی هم کمی.

همه عناوین اخبار مدارس کرمان