امروز: شنبه 29 تیر 1398 - 09:30 تبلیغات

رشد اخلاقی و تربیتی دانش‌آموزان در گرو خانواده و مدرسه

کرمان(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان با بیان اینکه با توجه به وضعیت موجود آموزشی و تربیتی و لزوم همکاری و مشارکت اولیا در امور مدرسه و تربیت فرزندان، ایجاد ارتباط بین خانه و مدرسه بیش از پیش ضروری است.

شروع بکار دومین روز از گردهمایی مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان

کرمان(پانا) - هم اکنون دومین روز از گردهمایی مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان با حضور احمد اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در محل سالن شهید مهدوی ناحیه دو کرمان آغاز شد.

شهروند خوب نتیجه آموزش صحیح است

کرمان(پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان در جلسه ی شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی گفت:سازمان دانش آموزی بازوی توانمند معاونت پرورشی و فرهنگی است و میتوانند دانش آموز را به عنوان یک شهروند خوب تربیت کنند.

شخصیت افراد از طریق مشارکت شکل می گیرد

کرمان(پانا) - مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان در جلسه ستاد اوقات فراغت دانش آموزان گفت: شخصیت افراد از طریق مشارکت با دیگران در انجام فعالیت های گروهی شکل می گیرد.

اجرای مطلوب برنامه های پروژه مهر، زمینه ساز نشاط و شادابی مدارس

کرمان(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در اولین جلسه کارگروه پروژه مهر ۹۸، گفت: اجرای مطلوب برنامه های پروژه مهر، زمینه ساز نشاط و شادابی مدارس می باشد و لذا انتظار می رود اعضای ستاد طبق شیوه نامه اجرایی پروژه مهر، فعالیت ها و برنامه های خود را به نحو مطلوب و کارآمدتری انجام دهند.

آمادگی تمامی اقشار برای حضور در راهپیمایی عظیم روز قدس در کرمان

کرمان(پانا) - روزجهانی قدس، روز وحدت و مقابله با رژیم صهیونیستی است. رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در پیامی ضمن دعوت از اقشار مختلف خصوصا اعضای سازمان دانش آموزی ،پیشتازان و خبرنگاران خبرگزاری پانا برای حضور در این روز بزرگ بر محکومیت دوباره اسرائیل و آمریکا و تاکید کرد.

رفع فاصله‌ی طبقاتی با اجرای هماهنگ طرح فرم مدارس

کرمان(پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در جمع تولید کنندگان پوشاک کرمان ضمن تشکر ازحضور تولید کنندگان و صنف خیاطان استان کرمان گفت:امسال نیاز آموزش و پرورش با تولید استانی برآورده خواهد شدو برای حمایت از تولید کننده داخل استان نیاز است پارچه های تولیدی داخل را خریداری کنیم.

همه عناوین اخبار مدارس کرمان