امروز: یکشنبه 6 بهمن 1398 - 06:24 تبلیغات

 مدارس شیراز فردا سه شنبه تعطیل است

شیراز (پانا) - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس در اصلاحیه‌ای اعلام کرد مدارس شهر شیراز تنها در نوبت صبح فردا تعطیل هستند.

اجرای رایگان طرح دهان و دندان عاری از پوسیدگی برای دانش آموزان روستایی پایه ششم و هفتم در فارس

شیراز(پانا) _رئیس اداره سلامت و تندرستی آموزش‌وپرورش فارس گفت: هم‌اکنون طرح دهان و دندان عاری از پوسیدگی ، ویژه دانش آموزان پایه‌های ششم و هفتم در سراسر استان به اجرا درآمده که در قالب این طرح دانش آموزان روستایی خدمات رایگان دندانپزشکی دریافت می‌نمایند.

مدیران مدارس ، باید فضایی شاداب را در اول مهر برای دانش آموزان مهیا کنند

کازرون (پانا) - مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان کازرون از برگزاری اولین جلسه پرورژه مهر سال جاری با حضور مدیران سه مقطع تحصیلی خبر داد و افزود: 28000 دانش آموز در مدارس کازرون اول مهر ماه به مدرسه می روند.

دانش‌آموز برگزیده کشوری: سطح سواد فرهنگی عموم مردم نسبت به هنر پایین است

شیراز(پانا)_ دانش‌آموز برگزیده سی و هفتمین دوره از جشنواره فرهنگی و هنری در رشته داستان‌نویسی، تلاش نکردن در زندگی را مانند قفسی می‌داند که سبب کوتاه فکری در افراد می شود؛ امید کامگاری، شناخت فردی انسان از خود و شناخت علایق و پیگییری آنان را بهترین انگیزه برای تلاش کردن می‌داند و هم سالان خود، نوجوانان و جوانان را به تفکر و پیگیری استعدادهایشان توصیه می‌کند.

راه‌اندازی نخستین پویش "دانش‌آموز ایرانی"ویژه فرهنگیان و دانش آموزان استان فارس

شیراز (پانا) - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس گفت: نخستین پویش "دانش‌آموز ایرانی" ویژه فرهنگیان و دانش‌آموزان استان فارس با هدف تبیین نقش ارزنده‌ی مدارس در تعلیم و تربیت آغاز شد.

تامین بخشی از لوازم التحریر دانش آموزان سیل زده توسط سازمان دانش آموزی فارس

شیراز (پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی فارس با اشاره به سیل اخیر شیراز و از بین رفتن کتاب‌های درسی و لوازم‌التحریر بیش از ۵ هزار دانش‌آموز در این سیل از تامین بخشی از لوازم‌التحریر دانش‌آموزان سیل‌زده توسط این سازمان خبر داد.

همه عناوین اخبار مدارس فارس