امروز: یکشنبه 28 مهر 1398 - 11:58 تبلیغات

مدیران مدارس ، باید فضایی شاداب را در اول مهر برای دانش آموزان مهیا کنند

کازرون (پانا) - مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان کازرون از برگزاری اولین جلسه پرورژه مهر سال جاری با حضور مدیران سه مقطع تحصیلی خبر داد و افزود: 28000 دانش آموز در مدارس کازرون اول مهر ماه به مدرسه می روند.

دانش‌آموز برگزیده کشوری: سطح سواد فرهنگی عموم مردم نسبت به هنر پایین است

شیراز(پانا)_ دانش‌آموز برگزیده سی و هفتمین دوره از جشنواره فرهنگی و هنری در رشته داستان‌نویسی، تلاش نکردن در زندگی را مانند قفسی می‌داند که سبب کوتاه فکری در افراد می شود؛ امید کامگاری، شناخت فردی انسان از خود و شناخت علایق و پیگییری آنان را بهترین انگیزه برای تلاش کردن می‌داند و هم سالان خود، نوجوانان و جوانان را به تفکر و پیگیری استعدادهایشان توصیه می‌کند.

راه‌اندازی نخستین پویش "دانش‌آموز ایرانی"ویژه فرهنگیان و دانش آموزان استان فارس

شیراز (پانا) - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس گفت: نخستین پویش "دانش‌آموز ایرانی" ویژه فرهنگیان و دانش‌آموزان استان فارس با هدف تبیین نقش ارزنده‌ی مدارس در تعلیم و تربیت آغاز شد.

تامین بخشی از لوازم التحریر دانش آموزان سیل زده توسط سازمان دانش آموزی فارس

شیراز (پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی فارس با اشاره به سیل اخیر شیراز و از بین رفتن کتاب‌های درسی و لوازم‌التحریر بیش از ۵ هزار دانش‌آموز در این سیل از تامین بخشی از لوازم‌التحریر دانش‌آموزان سیل‌زده توسط این سازمان خبر داد.

امید به برپایی هفتمین آزمایشگاه دراستان فارس باشروع سال جدید

زرین دشت(پانا) علم نانو مطالعه پدیده ها ودستکاری مواد در مقیاس هایی در ابعاد اتمی،مولکولی وماکرومولکولی است که منجر به تغییر شدید خواص مواد میشود که به منظور آشنایی ویادگیری دانش آموزان با این علم پیشرفته هرساله شاهد برگزاری المپیاد نانو در سراسر کشور هستیم.

تعطیلی مدارس سپیدان به علت بارش برف

شیراز(پانا)_ رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس از تعطیلی مدارس در بخش هایی از شهرستان سپیدان برای فردا شنبه ۱۱ اسفند ۹۷ خبرداد.

حضور بیش از 20 هزار دانش‌آموز در جشنواره جابربن حیان آموزش و پرورش ناحیه 2 فارس

شیراز (پانا) - معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس، جشنواره جابربن حیان را فرصتی برای یادگیری و آموزش به صورت کاربردی به دانش آموزان دانست و افزود: این جشنواره به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد تا ایده‌های خود را عملیاتی کرده و بیاموزند.

واریز حق الزحمه قسط دوم رانندگان سرویس مدارس شیراز به حساب شرکت‌های حمل و نقل

شیراز (پانا) - مدیر مالی سرویس مدارس شهر شیراز از واریز حق‌الزحمه قسط دوم رانندگان سرویس مدارس شیراز به حساب شرکت‌های حمل و نقل طرف قرارداد آموزش و پرورش خبر داد و افزود: بر اساس قرارداد و مصوبه کارگروه ماده 18 شهرستان شیراز، هزینه سرویس مدرسه در 3 قسط از اولیاء دریافت می‌شود که از طرفی نیز در 3 قسط به رانندگان پرداخت می‌شود.

همه عناوین اخبار مدارس فارس