امروز: چهارشنبه 1 خرداد 1398 - 13:11 تبلیغات

لزوم ایجاد وحدت رویه دستگاه های مختلف اجرایی در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان

زاهدان (پانا) - سرپرست آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان خواستار وحدت رویه دستگاه های مختلف اجرایی فعال در زمینه ی غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با محوریت استانداری و معاونت سیاسی اجتماعی استاندار شد.

تغیر زمان لیالی قدر، سبب تغییر زمان برگزاری امتحانات برخی از دروس نهایی پایه دوازدهم ،پیش دانشگاهی، بزرگسالان ، متوسطه نظری و فنی وحرفه ای شد

زاهدان (پانا) -به دلیل هم زمان شدن امتحانات برخی از دروس در پایه های نهایی با شب های قدر به دلیل تغییر زمان این لیالی، اصلاحیه برنامه امتحانات نهایی از طرف مرکز سنجش وزارت متبوع صادر شد.

معاون پژوهش و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان: استفاده از محتواهای الکترونیکی موجب ارتقای سطح یادگیری دانش آموزان می شود

زاهدان (پانا) - معاون پژوهش و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان اعتقاد دارد استفاده از محتواهای الکترونیکی بومی و محلی سطح یادگیری دانش آموزان را ارتقاء می دهد.

آئین افتتاحیه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی در شهرستان زهک

زاهدان (پانا) - سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن،عترت و نماز دانش آموزان قطب سیستان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان و به میزبانی شهرستان زهک برگزار شد.

مدیر سازمان دانش آموزی سیستان و بلوچستان: نتایج مسابقه ی بزرگ سخنوری دانش‌آموزی اعلام شد

زاهدان (پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی سیستان و بلوچستان گفت : هم زمان با سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان نتایج مسابقه بزرگ سخنوری دانش‌آموزی با موضوع نقش دانش‌آموزان در رونق تولید اعلام شد.

مدارس زابل و بنجار فردا سه شنبه تعطیل شد

زاهدان (پانا) - فرماندار و رییس ستاد مدیریت بحران شهرستان زابل گفت: بدلیل آبگرفتگی برخی از معابر و مشکلات ناشی از آن در شهرستان زابل و شهر بنجار فردا سه شنبه ۲۷ فروردین ماه مدارس این شهرستان در تمام مقاطع، در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

همه عناوین اخبار مدارس سیستان و بلوچستان