امروز: دوشنبه 23 تیر 1399 - 21:40 تبلیغات

نتایج جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی اعلام شد

زاهدان(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان از اعلام نتایج استانی ششمین جشنواره‌ الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی خبر داد و گفت آشنایی دانش آموزان با سبک زندگی ایرانی و اسلامی از جمله اهداف آموزش و پرورش است.

مدارس سیستان و بلوچستان تا پایان فروردین ۹۹ تعطیل خواهند بود

زاهدان (پانا) - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: ادامه فعالیت آموزشی در مدارس در گرو رعایت اصل صیانت از سلامت همکاران و دانش آموزان بوده و بر این اساس مدارس این استان تا پایان فروردین تعطیل خواهند بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با مدیرکل صداوسیمای سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کرد

زاهدان (پانا) - با هدف گسترش ارتباطات و تبادل نظر در راستای اجرای برنامه های آموزشی و استمرار فرآیند آموزش دانش آموزان سیستانی و بلوچستانی جلسه مشترک مدیران کل آموزش و پرورش و صداوسیمای استان برگزار شد.

جلسه هم‌اندیشی ویدئو کنفرانس بررسی چالش‌های راه اندازی و استقرار شبکه اجتماعی دانش آموزی شاد

زاهدان (پانا) - با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان جلسه هم‌اندیشی ویدئو کنفرانس بررسی مشکلات و چالش‌های پیش روی فرآیند راه اندازی و استقرار شبکه اجتماعی دانش آموزی (شاد) در سیستان و بلوچستان برگزار شد.

تدریس آنلاین و آفلاین تحت شبکه های وب در سیستان و بلوچستان شروع شد

زاهدان (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان از فراهم شدن زیرساخت های لازم برای استفاده از فضای مجازی در جهت فرآیند یاددهی، یادگیری و ارتباط معلم و دانش آموز در سراسر استان با وجود تعطیلی مدارس خبر داد.

همه عناوین اخبار مدارس سیستان و بلوچستان