امروز: دوشنبه 12 خرداد 1399 - 07:31 تبلیغات

بیانیه دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی استان سمنان

سمنان (پانا) – دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی استان سمنان، با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند دانش آموزان انجمنی استان سمنان هم همراه با همکلاسی های خود، فریاد عدالت خواهی و حمایت ملت مظلوم فلسطین را سر خواهند داد.

مدارس استان سمنان برای 4 هفته از روز شنبه باز خواهند بود

سمنان (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان اعلام کرد بر اساس تصمیم ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا و تأکید وزیر آموزش و پرورش، کلیه مدارس ابتدایی و متوسطه به غیر از مراکز آموزشی استثنایی، پیش دبستانی و خوابگاه های شبانه روزی و مناطق قرنطیه شده احتمالی از ۲۷ اردیبهشت ماه برای 4 هفته بازگشایی می شوند.

اولین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی پیشتازان استان سمنان برگزار می شود

سمنان (پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان سمنان با اشاره به اهمیت تولید محتوای مناسب آموزشی و پرورشی برای استفاده دانش آموزان در شبکه شاد، از برگزاری اولین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی پیشتازان استان سمنان جهت تولید فیلم های آموزشی یک دقیقه ای در قالب بسته های تربیتی با محوریت تشکل پیشتازان، خبرگزاری پانا و مجلس دانش آموزی خبر داد.

مسابقه بزرگ موج دانش آموزی (قسمت سوم) + فیلم

سمنان (پانا) - این انشای یک دانش‌آموز پایه پنجم دبستان است. مَهسو، چندین هفته می‌شود که از پشت پنجره به کوچه خالی نگاه می‌کند. این دانش آموز دبستان ولیعصر(عج) شهرستان سمنان، این روزها برای توصیف دلتنگی‌هایش، زنگ انشا را در خانه برگزار می‌کند.

مسابقه بزرگ موج دانش آموزی (قسمت دوم) + فیلم

سمنان (پانا) - سیدمحمدهادی میراحمدی، ۷ ساله از دبستان امید ایران شهرستان سمنان، در شب میلاد امام زمان(عج)، ویدیویی با موضوع مولودی خوانی با محور استغاثه به امام زمان(عج) در جهت رفع ویروس کرونا، برای مسابقه بزرگ موج دانش آموزی استان سمنان در منزل ضبط و ارسال کرده است.

مسابقه بزرگ موج دانش آموزی (قسمت اول) + فیلم

سمنان (پانا) - دانش آموزان آموزشگاه شاهد (شهید همت) شهرستان شاهرود برای گذران اوقات فراغت کرونایی و تبدیل آن به فرصت، پیشنهاداتی را در قالب کلیپ برای مسابقه بزرگ موج دانش آموزی استان سمنان ارسال کردند.

کرونا را از کودکان پنهان نکنید؛ غول هم نسازید

سمنان (پانا) - یک مشاور خانواده گفته است که از کرونا هیولا و غول برای کودکان نسازید که منجر به پیامدهای منفی فراوانی نظیر اضطراب، استرس، افسردگی و حتی شاید شب ادراری در آنان می‌شود.

ارائه خدمات مشاوره ای رایگان در ایام تعطیلات مدارس در استان سمنان

سمنان (پانا) - رئیس اداره مشاوره اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، با بیان اینکه موضوع فعالیت‌های مشاوره‌ای و تربیتی به همراه برنامه‌ریزی تحصیلی، از دغدغه‌های مهم معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان در این روزها است، از ارائه خدمات مشاوره ای به صورت رایگان، در ایام تعطیلات مدارس در استان سمنان خبرداد.

پادکست «لبخند مهربانی» منتشر شد

سمنان (پانا) - به بهانه 14 اسفند، روز احسان و نیکوکاری، همیاری و همدلی، در قالب پویش مردمی " عید در همین حوالی" ، پادکست " لبخند مهربانی " منتشر شد.

پادکست " سپاس پرستار " منتشر شد

سمنان (پانا) - در راستای تکریم پزشکان، پرستاران و کارکنان درمانی، پویش مردمی « سپاس پرستار » به دلیل تلاش آنان برای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا، راه اندازی شده و پادکستی به این مناسبت تولید و سپس منتشر شد.

کلیه فعالیت های کانون ها، اردوگاه ها و دارالقرآن ها ممنوع شد

سمنان (پانا) - با وجود اینکه بر اساس گزارش مسئولان ذی ربط تاکنون مورد مثبتی از ویروس کرونا در استان سمنان مشاهده نشده است، ولی به جهت کاهش نگرانی اولیاء و حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان جهت جلوگیری از ابتلا، با هماهنگی و نظر استاندار سمنان و رییس شورای آموزش و پرورش، تصمیم گرفته شد کلیه مسابقات فرهنگی هنری، قرآن و عترت، نشست های آموزشی تفکر و سبک زندگی، در روزهای 6 و 7 اسفندماه جاری تا اطلاع ثانوی تعلیق شود و همچنین کلیه فعالیت های کانون ها، اردوگاه ها و دارالقرآن ها نیز ممنوع شد.

تعطیلی مدارس استان سمنان تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت

سمنان (پانا) - باتوجه به درخواست های مکرر اولیاء دانش آموزان و به منظور کاهش فشارهای روحی روانی و نگرانی حاکم بر جامعه و به جهت حفظ سلامتی دانش آموزان، فرهنگیان و خانواده های آنان، تعطیلی مدارس استان سمنان برای هفته جاری ادامه خواهد داشت.

همه عناوین اخبار مدارس سمنان