امروز: چهارشنبه 29 اسفند 1397 - 04:16 تبلیغات

مراسم جشن روز درختکاری برگزارشد

بجنورد (پانا) - با حضور مسئولین منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان بجنورد در محل دبستان دخترانه محدثه ،مراسم جشن روز درختکاری برگزار شد.

طرح مدارس مهارتی دغدغه اشتغال جوانان را حل می کند

بجنورد (پانا) -حمید نجف زاده رئیس مجتمع آموزشی و فرهنگی سما شیروان اعلام کرد : طرح مدارس مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بهترین برنامه های عملیاتی برای حل دغدغه اشتغال جوانان است که دانشجویان واحد های دانشگاه آزاد اسلامی در این مدارس پس از کسب مهارت علمی، مهارت عملی رشته خود را به دست می آورند و برای اشتغال در جامعه آمادگی لازم را پیدا می کنند.

جلسه هماهنگی جشن نیکوکاری برگزارشد

بجنورد (پانا) - نشست هماهنگی جشن عاطفه ها با حضور کارشناس زکات ، مسئولین آموزش وپرورش ،هلال احمر شهرستان بجنورد در محل اتاق کنفرانس آموزش وپرورش شهرستان تشکیل شد.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان شمالی: دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب را در جشنواره "مدرسه انقلاب" به نمایش بگذاریم

فاروج(پانا) - مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خراسان شمالی در جلسه هم اندیشی با مدیران و مربیان محترم پرورشی مدارس متوسطه اول و دوم شهرستان فاروج:اتحادیه انجمن های اسلامی شهرستان فاروج در سال گذشته موفق به کسب رتبه اول در برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب گردید که این موفقیت برای استان افتخار بزرگی محسوب می شود.

برگزاری بازارچه دانش آموزی در مدارس

بجنورد (پانا) - بازارچه دانش آموزی با هدف آشنایی دانش آموزان با فضای کسب و کار و مفهوم سود وزیان و چگونگی کسب درآمد در مدرسه شهید رجایی بجنورد برگزارشد.

همکاری مشترک سما شیروان با مدارس شهر، ادارات شهرداری و محیط زیست در روز هوای پاک

بجنورد (پانا) -برنامه های متنوعی ویژه روز هوای پاک با شعار" هوای پاک، مسئولان و مردم" در مدارس سما شیروان با همکاری مدارس شهر، ادارات شهرداری، محیط زیست، راهنمایی و رانندگی و اورژانس زیر نظر واحد بهداشت مجتمع برگزار شد.

همه عناوین اخبار مدارس خراسان شمالی