امروز: شنبه 17 خرداد 1399 - 05:41 تبلیغات

معلمان باید کلاس مجازی را در ساعات آموزشی برای دانش آموزان برگزار کنند

کاشمر(پانا)- نماینده انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهرستان کاشمر اعلام کرد معلمان باید کلاس مجازی را در ساعات آموزشی برای دانش آموزان برگزار کنند تا ذهن آنها پرانرژی و آماده دریافت مفاهیم دروس باشد.

شهریه مدارس غیردولتی در خراسان رضوی باید به صورت کامل پرداخت شود

مشهد(پانا)- معاون هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جلسه ویدئو کنفرانس روسای ادارات آموزش و پرورش استان اعلام کرد هزینه سرویس مدارس تا پایان اسفند ماه باید پرداخت شود و پس از آن در پایان هر ماه تصمیم گیری صورت می گیرد؛ ولی عودت وجوه در پایان سال تحصیلی صورت خواهد گرفت.

نواختن گلبانگ مهر حسینی ،شور زینبی در دبیرستان حضرت زینب (س) کاشمر

کاشمر (پانا)-همزمان با فرا رسیدن اول مهر مراسم نمادین آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ و نواختن گلبانگ مهر حسینی، شور زینبی در دبیرستان حضرت زینب س با حضور انجمن اولیا و مسئولان دبیرستان و جمعی از والدین برگزار شد.

آغاز مرحله استانی هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی و اولین المپیاد مهارتی

مشهد (پانا) - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی از آغاز مرحله عملی استانی هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی و همچنین اولین المپیاد مهارتی با حضور 211 هنرجوی شاخه کاردانش استان خبر داد.

حمایت یکپارچه دانش آموزان از سپاه در برابر اقدام اخیر ترامپ

پانا(کاشمر)-دانش آموزان دبیرستان شاهد صاحب الزمان کاشمر در واکنش به اقدام اخیر ریاست جمهوری آمریکا که سپاه پاسداران را در لیست تروریست ها قرار داده با در دست داشتن تصاویر شهدای مدافع حرم و امام و رهبری از سپاه حمایت کردند.

همه عناوین اخبار مدارس خراسان رضوی