امروز: چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 14:58 تبلیغات

معلمی عشق من است

گفتگو با زهرا نوروزی به پاس ۳۷سال خدمت عاشقانه در حوزه تعلیم و تربیت

تحلیل برآنچه برای تیم امید ایران اتفاق افتاد

تهران (پانا) - نیمکت تیم امید از بازی های آسیایی جاکارتا (آگوست 2018) تا ژانویه 2020 پذیرای سه مربی بود. این تیم با زلاتکو کرانچار سرمربی سابق سپاهان در بازی های آسیایی جاکارتا و مرحله نخست انتخابی المپیک که نوروز 98 به میزبانی تهران برگزار شد، شرکت کرد. 

گردهمایی ربات های شگفت انگیز در ایران اوپن ۲۰۲۰

تهران (پانا) - پانزدهمین دوره از مسابقات سالانه بین المللی روبوکاپ آزاد ایران با همکاری کمیته ملی روبوکاپ ایران و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین کلید خورد. این مسابقات از ۱۸ الی ۲۲ فروردین ماه سال آینده در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار می گردد.

مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا-تهران2020

تهران (پانا) - مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا به مدت دو روز با حضور 283 ورزشکار مرد وزن از چهار کشور قرقیزستان،اقغانستان،ارمنستان وایران به مناسبت پاسداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت دهه فجر به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

پیغامی برای دونالد ترامپ

تهران (پانا) - بعد از شنیدن ترور و شهادت سردار سلیمانی و همرزمانش به دستور ترامپ  جملاتی خشمناک در ذهن من چیده شدند که دوست داشتم آن ها را به گوش ترامپ برسانم. کمی گذشت و تصمیم گرفتم این فرصت را به همسالان ، دوستان و اطرافیان عزادار خود بدهم.

روز وداع با مالک اشتر زمان

تهران (پانا) -  تهران حال و هوای دیگری به خود گرفته است، حال و هوایی وصف ناپذیر. مردم پیکر های پاک و مطهر شهیدان راه اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و یاران ایشان را از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی تشییع کردند.

مدارس یادگیرنده چه مدارسی هستند؟

تهران (پانا) – مدرسه ای که من در‌آن درس می خوانم یک مدرسه یادگیرنده است. برای آشنایی بیشتر با این نوع مدارس گفتگویی با مدیر مدرسه یادگیرنده گوهرشاد در منطقه۴ انجام داده ام تا در این باره بیشتر بدانیم.

همه عناوین اخبار مدارس تهران