امروز: یکشنبه 30 دی 1397 - 20:16 تبلیغات

اهدای گل توسط دانش آموزان دبستان دخترانه شهید سید کاظم موسوی به بخش پرستاری بیمارستان میلاد

تهران (پانا) - دانش آموزان تشکیلاتی دبستان دخترانه شهید سید کاظم موسوی به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار از بخش پرستاری بیمارستان میلاد بازدید و با اهدای گل و پذیرایی از پرسنل پرستاری بیمارستان، این روز را به پرستاران زحمتکش تبریک گفتند.

آخرین وضع مصدومان حادثه تصادف ون دانش آموزی

تهران (پانا) - رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش تهران گفت: عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران پس از اطلاع از وقوع حادثه در بیمارستان حاضر شد و از مصدومان عیادت کرد.

تصادف ون دانش آموزان منطقه 16 آموزش و پرورش شهر تهران

تهران (پانا) - سخنگو مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: در این تصادف 4 نفر از دانش‌آموزان سرنشین ‌تاکسی‌ون مصدوم گردیدند،2 نفر از مصدومان این حادثه بصورت سرپایی در محل مداوا شدند و 2نفر از آنان توسط همان ‌تاکسی‌ون به بیمارستان 7تیر منتقل گردیدند. مدارک خودروی ون‌تاکسی توسط پلیس تحت بررسی است.

تقدیر از 2 هنرجوی کارآفرین هنرستانهای کاردانش شهر تهران

تهران (پانا) - دومین جشنواره ملی "ایران ساخت" با هدف فرهنگ سازی در جهت حمایت از تولیدات ایرانی و اشتغال افزایی و زمینه سازی در جهت شکوفایی زیست بوم کارآفرینی و نوآوری بارویکرد اشتغال زایی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست مجمهوری و به همت ستاد توسعه فرهنگ علم،فناوری و اقتصادی دانش بنیان در 6 بخش برگزار شد.

همه عناوین اخبار مدارس تهران