امروز: شنبه 17 خرداد 1399 - 05:29 تبلیغات

از تلاش های قهرمانانه در پنج وین عراق تا طعم تلخ اسارت

تهران (پانا) - به راستی انسانیت کجا معنا پیدا می کند؟ جوانمردانی که برای نجات هم رزمان خود جان و مال و زندگی خود را به خطر می انداختند. بزرگ مردانی که هر کدام داستان های قهرمانانه ای دارند. داستان قهرمانانه "حسین کیاشمشکی" که برای نجات فرمانده اش جان خود را به خطر انداخت و در نهایت مجروح و اسیر شد؛ بهانه ای برای شنیدن داستان زندگی وی شد.

از کلاس مجازی تا صحنه عمل

تهران (پانا) - با وجود اینکه ویروس کرونا مدارس را تعطیل کرده است اما روند آموزش و تحصیل تعطیل نشده است. دبیران دلسوز این روزها با خلاقیت از روش‌های مختلف سعی می کنند تا از وارد شدن خدشه بر پیکر آموزشی کشور جلوگیری کنند و تا ریشه کنی ویروس کرونا در کنار دانش آموزان باشند.

قطب کشوری زیست فناوری در حال ارائه خدمات پژوهشی به دانش آموزان در ایام کرونا

تهران (پانا) - مدیر پژوهشسرای اندیشه پویا منطقه ۱۰ آموزش و پرورش شهر تهران که قطب زیست فناوری کشور است از برگزاری سومین مسابقه کشوری زیست فناوری با محوریت خلق ایده در زمان شیوع کرونا به صورت مجازی خبر داد.

لیگ یک قطعا برگزار می شود

تهران(پانا) - شنبه 20 اردیبهشت 99 فریبرزمحمود زاده، مسئول برگزاری مسابقات لیگ یک، از میهمانان بخش گفتگوی ویژه برنامه ورزش تعطیل نیست شبکه ورزش سیما بود. نکته جالب این است که ساعاتی پس از این برنامه سهیل میرزاجانی، گرافیست این برنامه با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام خود خبر از سرگیری مسابقات لیگ یک فوتبال ایران در فصل 1398-1399 (فصل جاری) داد.

سعیدی نیا: مسابقات کشوری نجوم برگزار می شود

تهران (پانا) - دیبا سعیدی نیا، رئیس پژوهشسرا آفرینش قطب نجوم استان تهران در گفتگو با پانا، با اشاره به تعطیل نشدن مسابقات کشوری و برگزاری اولین آزمون برخط نجوم برای دانش آموزان علاقمند با حضور کارشناسان برجسته کشور خبر داد.

انصاری: مسابقات زیست فناوری کشوری تعطیل نیست

تهران (پانا) - مینا انصاری، رئیس قطب  دانش آموزی زیست فناوری کشوری در گفتگو با پانا با اشاره به برگزاری نخستین مسایقه مجازی زیست فناوری در پیام رسان ملی ایتا برای دانش آموزان در سراسر کشور خبر داد.

سلمانی: چهارمین جشنواره ایده‌های برتر دانش‌آموزی برگزار می‌شود

تهران (پانا) - سعیده سلمانی، دبیر نخستین جشنواره کشوری خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی با اشاره به تعطیل نشدن برنامه های چهارمین جشنواره ایده های برتر دانش آموزی، از برگزاری «وبینار» در زمینه های مختلف علمی-تخصصی و با حضور کارشناسان برجسته کشور خبر داد.

دورهمی مجازی دانش آموزان منطقه 14

تهران (پانا) - "دلمان برای حضور در کلاس و مدرسه تنگ شده است؛ اینها، گفته هاى برخی دانش آموزان دبیرستان بیت الزهرا تهران، در خصوص ایام دوری از مدرسه در دورهمی مجازی خودشان است.

همه عناوین اخبار مدارس تهران