امروز: چهارشنبه 1 خرداد 1398 - 13:07 تبلیغات

دبیرستانی که یک روز به دست دانش آموزان پیشتاز اداره شد

تهران (پانا) – دبیرستان تقوا پیشگان منطقه 15 تهران در راستای اجرای طرح مُدام یک روز به دست دانش آموزان پیشتاز و اعضای شورای دانش‌آموزی اداره شد و دانش آموزان این دبیرستان جایگزین کادر اجرایی و آموزشی مدرسه شدند و در این روز با مشکلات و دغدغه های مدیریتی و اجرایی مدرسه از نزدیک آشنا شدند.

مدرسه دخترانه هجرت در منطقه11 تمام تشکیلاتی شد

تهران (پانا) - مدرسه دخترانه هجرت در منطقه 11 بعد از یک سال تحصیلی موفق شد مهارت های پیشتازی را به تمامی دانش آموزانش منتقل کرده و جشن تمام تشکیلاتی شدن این مدرسه با حضور محمدحسین لونی، مدیر آموزش و پرورش منطقه 11 برگزار شد.

فیروز بهرام؛ مدرسه‌ای که به دانش‌آموزانش درس مشارکت اجتماعی می‌دهد   

تهران (پانا) - باستانی، رئیس سازمان دانش‌آموزی تهران  به مناسبت هفته معلم از مدرسه ماندگار فیروز بهرام که یکی از قدیمی‌ترین مدارس شهر تهران است و دانش آموزانش مشارکت اجتماعی بالایی دارند، بازدید کرد.

من حاصل یک انتخاب رشته اشتباه هستم

تهران (پانا) - رشته تجربی را انتخاب کرده بود و در نیمه راه این انتخاب رشته، تصمیم به ترک تحصیل گرفت. این روایت کوتاهی است که محمد حسین فضلی جبار، دانش آموز پایه دهم هنرستان هادی منطقه 11 تهران برایم تعریف می کند.

بیش از 4 هزار دانش آموز در جشنواره ابن سینا شرکت می کنند

تهران (پانا) - رئیس کمیته علمی چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا پیش بینی کرد بیش از 4 هزار دانش آموز و جمعیت بسیاری از والدین ، مربیان و پژوهشگران، مدیران مدارس و پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی در این رویداد شرکت کنند.

25 مدرسه درمنطقه 19 به صورت دونوبته اداره می شود

تهران (پانا) - زهرا نژادبهرام، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با حضور در دبیرستان شاهد اطهر منطقه 19 تهران هدف خود از حضور در مدرسه دخترانه را ایجاد انگیزه در دانش آموزان برای رسیدن به سطوح عالی تحصیلی و تاثیرگذاری در سرنوشت زنان عنوان کرد.

همه عناوین اخبار مدارس تهران