امروز: یکشنبه 3 شهریور 1398 - 22:13 تبلیغات

جانبازی که همچنان فعال است 

تهران (پانا) - در سن پانزده سالگی از اعضای فعال بسیج سپاه ورامین بود و به عنوان عضو گروه تفحص، می خواست  حضور در عملیات را تجربه کند اما هیچ وقت موفق به این کار نشد. زیرا رسیدن به درجه جانبازی، بسیار زودتر و غیرمنتظره تر از آنچه فکرش را می کرد، برایش اتفاق  افتاد و پیام میرزایی را به جانبازی 35 درصد تبدیل کرد.

از حصار پیچ در پیچ پیست ها تا اسکی بر بلندای هدف

تهران (پانا) - عباس کیاشمشکی پیشکسوت رشته ورزشی اسکی با ۶۴ سال سن، ورزش اسکی را از ۴ سالگی آغاز کرده است. وی از پیشکسوتان این رشته  به حساب می آید،  ورزشکاری که با وجود مشکلات عدیده مالی اما حالا توانسته شاگردان موفق و بی شماری را در این رشته تربیت کند که هر کدام از آن ها مدال آور به نام رشته ی ورزشی اسکی هستند.  

عیدغدیر با طعم شادی محله ای

تهران (پانا) - در روز سه شنبه ۲۹مرداد۹۸ که مصادف با عید سعید غدیر بود، اداره ورزش و جوانان شمال شرق استان تهران به همراه هیئت اسکیت و هیئت بسکتبال شمال شرق تهران در پارک پیروزی، جشنواره ای برای کودکان برگزار کرد.

ابتکار یک معلم ادبیات برای آموزش داستان‌نویسی

تهران (پانا) - این روز‌ها که بیشتر افراد امروز روزانه خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهند و دیگر برای کا‌ر‌های شان کمتر به بیرون از خانه می روند و حتی دانش‌آموزان و دانشجویان هم مطالب درسی را از اینترنت جست‌وجو می‌کنند؛ با فردی مصاحبه می‌کنیم که نوعی از آموزش‌ آنلاین را پدید آورده است.

کسب رتبه اول کشوری توسط مدیر دبستان امام موسی صدر منطقه 15

تهران (پانا) - در هشتمین جشنواره نوجوان سالم که با حضور و رقابت همکاران و دانش آموزان شهر تهران انجام شد، پروین حریری اصل، مدیر دبستان دخترانه امام موسی صدر منطقه 15 شهر تهران حائز رتبه اول کشوری و شایسته تقدیر در بخش پروژه های ابتکاری پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در مدرسه گردید.

کارآفرینی یک بانو در رشته پینت بال

تهران (پانا) - در این روزهای گرم اوایل تابستان چه خوب است از اخبار داغ نمایشگاه بین المللی تهران با خبر شویم. نمایشگاه تجهیزات ورزشی، مکانی خوب برای گشت و گذار و اطلاع از وضعیت ابزار ورزشی است. در چند روز گذشته که این نمایشگاه برگزار شد به سراغ سازندگان و استفاده کنندگان حاضر در نمایشگاه رفتم و با آنها گپ و گفت داشتم. یکی از شرکت کنندگان در نمایشگاه راحله حاجیان بود که سازنده تجهیزات ورزشی و گسترش دهنده ورزشی نوین است. بانویی که سخنانش بوی امید و صعود میداد. وقتی بانویی در یک رشته ورزشی به این شدت رشد کند پس حق دارد که لبخندی پیروز مندانه به رقبای دیگرش در این رشته بزند. پینت بال ورزشی است که طی 10 سال گذشته شناخته شده است.

کسب رتبه اول مسابقات کشوری کدنویسی توسط دانش‌آموزی در منطقه۱۸

تهران (پانا) - در اولین دوره مسابقات قطبی کشوری کدنویسی پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی  که با حضور برگزیدگان مرحله ی استانی برگزار گردید، مهرسا سادات رشتیان از دبیرستان فرزانگان 6 موفق به کسب رتبه ی اول کشوری شد.

کشاورزی در کم آبی با طعم غیرت 

در روستای لیلیان و در نزدیکی شهر خمین کشاورزهایی هستند که با وجود کم آبی همچنان آستین غیرت بالا زده اند و سعی می کنند با استفاده از آبیاری قطره ای زمین های کشاورزی شان را زنده نگه دارند. 

همه عناوین اخبار مدارس تهران