امروز: یکشنبه 4 آبان 1399 - 02:34 تبلیغات

تمدید تعطیلی آموزش حضوری در مدارس استان به جز شهرستان های کنگان و جم

بوشهر(پانا) - با مصوبه ستاد استانی کرونا برای تمدید محدودیت‌های کرونایی، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای از تمدید تعطیلی یک هفته ای آموزش حضوری مدارس استان بوشهر به جز شهرستان های کنگان و جم خبر داد.

سه کانون شهری و یک کانون روستایی در شهرستان دشتستان فعال است

دشتستان(پانا)_ معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش دشتستان گفت دشتستان به لحاظ گستردگی خود بیشترین تعداد کانون فرهنگی و تربیتی را در بین شهرستان های استان به خود اختصاص داده است که در مجموع سه کانون شهری و یک کانون روستایی در این شهرستان فعال است.

اگر کانون های فرهنگی، تربیتی خوب مدیریت شوند، محل مناسبی برای تحقق تعلیم و تربیت خواهند بود

دشتستان (پانا)_ مدیر آموزش و پرورش دشتستان در دیدار با مدیران کانون های فرهنگی تربیتی این شهرستان عنوان کرد اگر کانون های فرهنگی تربیتی خوب مدیریت شوند می توانند محل مناسبی برای تحقق هر چه بهتر فرآیند تعلیم و تربیت باشند.

همایش تجلیل از طلایه‌داران تربیت منطقه بردخون برگزار شد

بردخون(پانا)_ معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت ما باید به سمت مدرسه افق 1404 حرکت کنیم. اگر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را موشکافانه بررسی کنیم به یک هدف نهایی می‌رسیم و آن تربیت دانش‌آموز در تراز انقلاب اسلامی است.

افتتاحیه پروژه ملی کوچ در شهرستان جم

جم (پانا)- آیین افتتاحیه پروژه ملی کنترل وزن و چاقی (کوچ) دانش آموزان با حضور مدیر آموزش و پرورش و جمعی از دبیران و دانش آموزان در دبیرستان شبانه روزی حضرت باقرالعلوم(ع) شهر جم برگزار شد.

جلسه ستاد برگزاری بیست و سومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی مدارس استان بوشهر برگزار شد

بوشهر(پانا)_معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهرگفت بیست و سومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی همزمان با مدارس سراسر کشور در تمامی مدارس استان بوشهر در روز سه شنبه 6 آبان به صورت الکترونیکی و در فضای «شاد» برگزار می گردد.

همه مقدمات لازم برای برگزاری ششمین اجلاس استانی نماز فراهم می شود

بوشهر(پانا)_ معاون پرورشی و فرهنگی  اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در جلسه شورای توسعه  فرهنگ نماز اعلام کرد با همکاری ادارات آموزش و پرورش، مدیران ، مربیان و دبیران، همه مقدمات و زمینه های لازم برای برگزاری باشکوه ششمین اجلاس استانی نماز  فراهم می نمائیم و در این راه از ظرفیت های دستگاههای همکار استفاده خواهیم کرد. 

همه عناوین اخبار مدارس بوشهر