امروز: چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 15:34 تبلیغات

«سیل مهربانی همکلاسی‌ها» برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان در مدارس آذربایجان غربی برگزار شد

ارومیه (پانا) - دانش آموزان و جامعه آموزش و پرورس سراسر استان آذربایجان غربی در قالب طرح «سیل مهربانی همکلاسی‌۲» به یاری مردم و دانش آموزان مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان شتافتند.

بارش شدید برف موجب تعطیلی برخی مدارس آذربایجان‌غربی شد

ارومیه (پانا) - رییس اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش وپرورش آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به برودت هوا و بارش برف، امروز دوشنبه برخی مدارس شهرستان‌های ارومیه و خوی در سری بعد از ظهر تعطیل اعلام شد.

مراکز پیش دبستانی و ابتدایی نقده و پیرانشهر تعطیل شد

ارومیه (پانا) - رییس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به بارش برف در شهرستان‌های نقده و پیرانشهر، مراکز پیش‌دبستانی و ابتدایی این ۲ شهرستان، امروز شنبه در نوبت بعدازظهر تعطیل اعلام می‌شود.

طرح یاریگران زندگی در 20 درصد مدارس استان اجرا می شود

ارومیه (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گفت: طرح یاریگران زندگی به منظور گسترش و توسعه مشارکت دانش آموزان در عرصه هایی همچون پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر در 20 درصد مدارس استان اجرا می شود.

آموزش و پرورش از پژوهش های مسئله محور و راهگشا حمایت می کند

ارومیه (پانا) - معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان گفت: این نهاد با هدف ارائه راهکار برای چالشهای پیشروی آموزش و پرورش استان از پژوهشهای مسئله محور و راهگشا برای نظام تعلیم و تربیت حمایت می کند.

همه عناوین اخبار مدارس آذربایجان غربی