امروز: شنبه 17 خرداد 1399 - 07:15 تبلیغات

اجرای کامل دستورالعمل ثبت نام مدارس شاهد ضروریست

ارومیه (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با بیان اینکه ثبت نام در مدارس شاهد تنها از طریق سامانه و بر حسب امتیاز صورت می گیرد؛ گفت تحقق عدالت و رعایت ضوابط قانونی در فرآیند ثبت نام مدارس شاهد مورد تاکید است.

برگزاری کارگاه و دوره اعتبارسنجی مسئولان سوادآموزی مناطق جنوب آذربایجان غربی

ارومیه (پانا) - معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی، در این کارگاه، سیاست کاری آموزش و پرورش استان در حوزه سوادآموزی را گامی دیگر در جهت شناسایی حداکثری بیسوادان حاشیه شهرها و مناطق روستایی و عشایری عنوان کرد.

اولویت نخست آموزش و پرورش، سلامت دانش آموزان است

ارومیه (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با بیان اینکه اولویت نخست آموزش و پرورش، سلامت دانش آموزان است؛ عنوان کرد امیدواریم با تلاش معلمان، عوامل مدرسه و کارشناسان امور بهداشتی، امتحانات نهائی پایه دوازدهم در محیطی امن و با رعایت پروتکل های بهداشتی به نحو احسن برگزار شود.

رعایت پروتکل های بهداشتی در فرآیند برگزاری امتحانات نهائی اولویت آموزش و پرورش است

ارومیه (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی اعلام کرد همکاری با کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان و رعایت پروتکل های بهداشتی در فرآیند برگزاری امتحانات نهائی در دستور کار قرار دارد.

جلد هشتم از کتاب «هدهد سفید» به صورت الکترونیکی منتشر شد

ارومیه (پانا) - هشتمین جلد از کتاب «هدهد سفید» ویژه نوجوانان که بر اساس نیاز به ترویج و تبلیغ کتاب و کتابخوانی با زبان و ادبیات مناسب این گروه سنّی تهیه شده، با گرامیداشت یاد مرحوم سوسن طاقدیس، نویسنده کودک و نوجوان به صورت الکترونیکی منتشر و در دسترس اعضای نوجوان کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور قرار گرفت.

سلامت دانش‌آموزان همواره الویت نظام تعلیم و تربیت کشور است

ارومیه (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش آذربایجان غربی با تبریک هفته سلامت به مدافعان، مراقبان و سفیران سلامت و همکاران معاونت تربیت‌بدنی و سلامت استان گفت سلامت دانش‌آموزان همواره الویت نظام تعلیم و تربیت کشور بوده است.

همه عناوین اخبار مدارس آذربایجان غربی