امروز: دوشنبه 16 تیر 1399 - 04:35 تبلیغات

شبکه شاد یک ضرورت برای آموزش و پرورش بود

تبریز(پانا) - مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4تبریز اعلام کرد فضای مجازی و شبکه اجتماعی دانش آموزان؛ مدرسه، معلم، اولیا و دانش آموزان را مشترکا درگیر درس کرده و از آن می‌توان به خوبی استفاده کرد.

آسیابی از ساخت پروژه های خیر ساز آموزش و پرورش مراغه خبر داد

تبریز(پانا) - معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه با بیان این که که اکثر مدارس مراغه خیر ساز است، گفت: ۳ مدرسه در مراغه در دست ساخت است و به همت خیرین و مردم فرهنگ دوست مراغه هدفمان این است که در ساخت مدارس بدون نیاز به بودجه دولتی به خودکفایی برسیم.

مدیر نمونه استانی از آذربایجان شرقی: می خواهم مدرسه ای با امکانات عالی برای دانش آموزان استثنایی بسازم

تبریز ( پانا ) - مدیر نمونه استانی از آذربایجان شرقی که چندین سال از دوران معلمی خود را با دانش آموزان استثنایی سپری کرده تصمیم دارد بعد از بازنشستگی مدرسه ای با امکانات عالی برای دانش آموزان استثنایی بسازد.

معلم نمونه بنابی: شایستگی معلم در عمل کردن به گفته‌های خود است

بناب ( پانا ) - معلم نمونه استانی از شهرستان بناب استان آذربایجان شرقی در خصوص باید و نبایدهای یک معلم شایسته بر این باور است که برای یک معلم رعایت آنچه به دانش آموزان یاد می‌دهد و می‌گوید در بیرون از کلاس یک اصل مهم است.

معلم نمونه استانی از شهرستان عجب شیر: همیشه فرصت نقد عملکرد خودم را به اولیا و دانش آموزان می دهم

عجب شیر ( پانا ) - معلم نمونه استان آذربایجان شرقی از شهرستان عجب شیر گفت: اعتماد، دوستی وهمکاری معلم ومدیر مدرسه اولین گام موفقیت در امرآموزش وتربیت است و رسیدن به اهداف عالی تعلیم وتربیت جز با همکاری وهمفکری مدیر، معلم، دانش آموزان و اولیا در مدرسه امکان‌پذیرنیست.

معلم منتخب چاراویماق: شاکله شخصیت معلمی خود را بر مبنای دوستی و محبت پایه‌گذاری کردم

تبریز ( پانا ) - معلم نمونه استانی از منطقه چاراویماق استان آذربایجان شرقی داشتن خاطرات خوب از معلمان دوران تحصیلش را انگیزه بسیار فوق‌العاده‌ای برای یادگیری فنون معلمی، شیوه کلاس‌داری و نحوه برقراری ارتباط مطلوب با دانش‌آموزان می‌داند.

معلم نمونه آذربایجان شرقی : هیچ حسی لذت بخش‌تر از این که در کنار دانش آموزان پاک و معصوم باشی وجود ندارد

کندوان (پانا) - در آموزش و پرورش نقش نیروی انسانی مهم است و معلم از مهمترین عوامل موثر در رشد و توسعه کیفی و محتوایی تعلیم و تربیت به شمار می آید، زیرا تربیت انسان نتیجه یک جریان متقابل دو جانبه و بالاخره حاصل عمل مربی و عکس العمل شاگرد است.

معلمی که شبانه روزی کودکان بازمانده از تحصیل را به مدرسه آورد

تبریز ( پانا ) - معلم نمونه استانی از منطقه تسوج با ابراز ناراحتی نسبت به دانش آموزانی که به خاطر باورهای غلط از تحصیل بازمانده اند، بهترین خاطرات دوران معلمی خود را بازگشت دانش آموزان بازمانده از تحصیل به مدرسه می داند. او با ابتکار و پشتکار شبانه روزی توانسته 9 روستا را از نظر تحصیلی پوشش دهد.

همه عناوین مدیران و مدارس موفق