امروز: یکشنبه 3 شهریور 1398 - 23:43 تبلیغات

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز: با حمایت خیران مدرسه ساز ۱۵ مدرسه تا ابتدای مهرماه آماده خواهد شد

یزد(پانا) - مدیرعامل خیرین مدرسه ساز استان درجمع شورای آموزش وپرورش گفت: با کمبود شدید فضای آموزشی بویژه در یزد مواجه هستیم که به مرز بحران رسیده است هرچند با حمایت خیران مدرسه ساز ۱۵ مدرسه تا ابتدای مهرماه آماده خواهد شد ولی در زمینه انشعاب آب، گاز و برق با مشکل جدی مواجه هستیم که درخواست مساعدت از استاندار داریم.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد: ۷۰ مدرسه در این ناحیه با مشکل مواجه است

یزد(پانا)- مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد در شورای آموزش و پرورش گفت : ۷۰ مدرسه در این ناحیه با مشکل مواجه است، پنج مدرسه با کسب اعتبار ملی کاملا تخریب شد ،در این مناطق کمبود فضای آموزشی جدی است و مدارس نوبتی شده ، اگر پروژه‌ها سریعتر تحویل نشود با مشکل جدی مواجه خواهیم بود.

بهره برداری از 8 پروژه نیمه تمام بخشی از مشکلات مدارس و فضای آموزشی ناحیه دو را رفع خواهد کرد

یزد (پانا) - مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 یزد با بیان اینکه طرح فضاهای آموزشی می تواند باعث رشد و یا بازدارندگی در امر یادگیری شود گفت: با بهره‌برداری از هشت پروژه نیمه تمام بخشی از مشکلات مدارس و کمبود فضای آموزشی این ناحیه رفع خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان یزد: در صورتی که با نصب برچسب یا علامت سرویس مدارس مشخص باشد نیروی انتظامی نظارت جدی خواهد داشت

یزد (پانا) - فرمانده انتظامی استان یزد نیز در شورای آموزش وپرورش استان بیان داشت: بحث ساماندهی وضعیت سرویس مدارس باید تا قبل از آنکه بحران یا مشکلی پیش آید به صورت جدی پیگری شود.

استاندار یزد: مدیران مدارس در انتخاب سرویس مدرسه توجه لازم را داشته باشند

یزد (پانا) – استاندار یزد در نشست شورای آموزش و پرورش استان گفت: ساماندهی طرح رفت و آمد (سرویس مدرسه) دانش‌آموزان باید با جدیت توسط مدیران مدارس با نظارت اداره کل آموزش و پرورش، شهرستان‌ها و با همکاری انجمن اولیا و مربیان و خانواده‌ها و نیز سایر نیروهای ذی ربط باید به طور جدی پیگیری و بررسی شود.

مدیرکل آموزش وپرورش استان یزد: جدیت تمام برای آماده سازی مدارس

یزد (پانا) – مدیرکل آموزش وپرورش در نشست شورای آموزش و پرورش استان گفت: پروژه مهر و آماده‌سازی مدارس با جدیت در حال انجام است اما با توجه به اینکه ۶۵ درصد دانش‌آموزان استان در ناحیه یک و دو شهر یزد تحصیل می‌کنند لذا دغدغه جدی در این ۲ منطقه است و در برخی موارد با بحران مواجه هستیم.

همه عناوین آموزش و پرورش یزد