امروز: شنبه 17 خرداد 1399 - 07:15 تبلیغات

برگزاری جلسه هم اندیشی و نحوه برگزاری امتحانات پایانی در ابرکوه

ابرکوه (پانا) - جلسه هم اندیشی و توجیه نحوه برگزاری امتحانات پایانی در ابرکوه، چگونگی ثبت نام در سال جدید با حضورکریمی رئیس اداره آموزش وپرورش، چاکرحسینی معاون آموزشی، هاشمی زاده کارشناس متوسطه و فلاح زاده کارشناس امتحانات و مدیران متوسطه اول و دوم برگزار شد.

اولین نشست ستاد ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی1400 -1399 برگزار شد

یزد (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد، در نشست ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی آینده بیان کرد در سال مزین به عنوان جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری و با عنایت به فرارسیدن ایام ثبت نام دانش آموزان در مدارس در سال تحصیلی 1400- 1399 ثبت نام دانش آموزان در فضایی امن و آرام و با اتخاذ تدابیر لازم و اهتمام کافی انجام می گیرد.

ثبت‌ نام و سفارش کتاب‌های درسی سال‌ تحصیلی آینده در یزد آغاز شد

یزد(پانا) - معاون پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش یزد گفت: در چارچوب توسعه دولت الکترونیک و به منظور تسهیل دسترسی دانش‌آموزان به کتاب‌، ثبت سفارش کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ در همه دوره‌ها اعم از عادی، استعدادهای درخشان و دانش‌آموزان با نیازهای ویژه از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com امکان‌پذیر است.

برگزاری اولین جشنواره تجربیات برتر آموزش و پرورش مجازی دانش آموزان با نیازهای ویژه استان یزد

یزد (پانا) - مصطفی پایدار از برگزاری اولین جشنواره استانی تجربیات برتر آموزش و پرورش مجازی دانش آموزان با نیازهای ویژه استان در زمینه های آموزشی، پرورشی، توانبخشی، مشاوره و سلامت دانش آموزان با نیازهای ویژه خبر داد.

همه عناوین آموزش و پرورش یزد