امروز: چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 15:32 تبلیغات

95 درصد مصوبات شورای آموزش وپرورش زارچ اجرائی شده است

زارچ (پانا) - هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش در سال جاری به مناسبت «هفته شوراها ی آموزش و پرورش»با حضورامام جمعه،بخشدار،رئیس اداره آموزش و پرورش ،شهردار، رئیس شورای شهر و سایر اعضا در بخشداری زارچ برگزار شد.

تیم فرهنگیان ابرکوه به مرحله نیمه نهائی مسابقات فوتسال جام سردارسلیمانی راه یافت

ابرکوه (پانا)- کارشناس تربیت بدنی ابرکوه از شرکت تیم فوتسال فرهنگیان ابرکوه در مسابقات فوتسال کارکنان دولت که به مناسبت بزرگداشت سردارشهید سلیمانی در سالن ورزشی فجر استادیوم شهید پوراکبری این شهرستان برگزار می شود خبرداد و گفت : این تیم در دو بازی متوالی موفق به شکست حریفان خود شد .

فرماندار مهریز: شورای آموزش و پرورش بازوی توانمند تعلیم و تربیت است

یزد(پانا)- فرماندار مهریز گفت: شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور نخبگان، نماینده فرهنگیان و اولیای دانش آموزان نقش محوی در تحقق سند تحول بنیادین نظام آموزشی دارند و بازوی قوی در عرصه تعلیم و تربیت محسوب می‌شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد : تنبیه بدنی مغایر با کرامت انسانی است

یزد(پانا)- عباسعلی دانافر درحاشیه نشست شورای آموزش وپرورش در پاسخ به سووال خبرنگاری مبنی بر انتشار خبری در شبکه های اجتماعی بر تنبیه بدنی دانش آموزی در مدرسه رونقی فهرج یزد ادامه داد: تبنیه بدنی خط قرمز وزارت آموزش و پرورش است و بارها هم مقامات وزارتخانه بر این نکته تاکید کردند.

آمادگی آموزش و پرورش استان برای گام نهادن در اقتصاد دانش بنیان

مدیرکل آموزش وپرورش استان یزددر نشست آموزش وپرورش استان گفت :آموزش و پرورش آمادگی دارد در مسیر تعلیم و ترییت شش ساحت های دانش آموزی در مسیر اقتصاد دانش بنیان قدم بر دارد که در این زمینه برنامه‌هایی در دستور کار قرار دارد.

همه عناوین آموزش و پرورش یزد