امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398 - 14:35 تبلیغات

شورای دانش آموزی طلایه دار گام دوم انقلاب

همدان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان از برگزاری بیست و دومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی در مدارس استان همدان با شعار شورای دانش آموزی طلایه دار گام دوم انقلاب همزمان با مدارس سراسر کشور در روز چهارشنبه 1/8/98 و در دو نوبت صبح (9:30) و بعد از ظهر (14:30) خبر داد.

برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان در بیش از 2 هزار مدرسه استان

همدان (پانا) - رییس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان با اشاره به شعار امسال هفته پیوند با عنوان "مشارکت در مدرسه حق والدین است"، نام گذاری هفته پایانی مهرماه به هفته پیوند اولیا و مربیان را بیانگر اهمیت و ضرورت تعامل خانواده و مدرسه دانست.

توجه به حقوق کودکان از اولویت های آموزش و پرورش است

همدان (پانا) - معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان در گفت و گو با خبرنگار پانا با تبریک هفته کودک، برگزاری روز جهانی کودک را نشان از توجه و اهمیت بزرگسالان به کودکان به عنوان سرمایه های زندگی دانست که نباید مورد غفلت قرار گیرد.

مراسم سوگواری سالار شهیدان در آستانه اربعین حسینی

دانش‌آموزان مدرسه پسرانه جوادالائمه (ع)، رئیس سازمان دانش‌آموزی و تعدادی از مسئولان آموزش و پرورش ناحیه 2 همدان طی مراسمی که در آستانه چهلمین روز از شهادت امام حسین (ع) و یارانش توسط سازمان دانش‌آموزی استان تدارک دیده شده بود، به سوگ نشستند.

مدارس غیر دولتی عینی ترین مصداق مشارکت مردم در امور آموزش و پرورش

همدان (پانا) - معاون وزیر و رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی کشور در جلسه مشترک شورای معاونین استان و شورای مؤسسین مدارس غیر دولتی که روز گذشته برگزار شد با بیان این که همدلی نیروها بزرگ ترین سرمایه برای آموزش و پرورش است، وجود مدیرکل ساعی و کاردان و تیم کارآمد و همراه در استان همدان را نمود عینی این همدلی بیان کرد.

دیدار مدیرکل آموزش و پرورش همدان با فرمانده انتظامی استان

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش در دیدار خود با رئیس پلیس استان، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، از پرسنل شاغل در این مجموعه به خاطر این که توانسته اند امنیت پایدار را در استان به عرصه ظهور برسانند تقدیر و تشکر کرد.

دیدار پیشتازان سازمان دانش‌آموزی با فرمانده انتظامی استان همدان

مدیرکل آموزش و پرورش و رئیس سازمان دانش‌آموزی استان همدان به همراه جمعی از دانش‌آموزان پیشتاز مدرسه پسرانه علمی، صبح امروز به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سردار کامرانی صالح، فرمانده انتظامی همدان دیدار کردند.

جشن عاطفه ها جلوه ای زیبا از مهربانی و نوع دوستی

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان جشن عاطفه ها را نمونه بارزی از نیکی ها دانست که دانش آموزان در این جشن با کمک های خود به هر مقدار، دست یاری به سوی هم‌نوعان و هم‌کلاسی های خود دراز می کنند.

همه عناوین آموزش و پرورش همدان