امروز: سه شنبه 30 بهمن 1397 - 04:43 تبلیغات

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از غرفه‌های جشنواره بومی محلی سازمان دانش‌آموزی

همدان (پانا) - صبح امروز مدیرکل و معاون پرورشی آموزش و پرورش استان، رئیس سازمان دانش آموزی و جمعی از مسئولان آموزش و پرورش مناطق و شهرستان‌ها از غرفه‌های جشنواره بومی محلی سازمان دانش‌آموزی که در آن صنایع دستی ، هنرها و غذاهای سنتی دانش آموزان پیشتاز مناطق 19 گانه به نمایش گذاشته شده بود، بازدید کردند.

آموزش مهارت های زندگی و کار گروهی فلسفه وجودی سازمان دانش آموزی

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در جشنواره بومی محلی سازمان دانش آموزی استان که صبح امروز در محل سازمان برگزار شد هدف اصلی تعلیم و تربیت را ایجاد زمینه و بستر مناسب برای پرورش استعدادها و افزایش فعالیت های گروهی عنوان کرد.

تمرین نهایی سرود 1357 نفری توسط دانش آموزان مدارس منتخب همدان

همدان (پانا) - تمرین نهایی سرود 1357 نفری، صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان اداره کل آموزش و پرورش، سازمان دانش‌آموزی استان و نواحی 1 و 2 همدان توسط دانش‌آموزان مدارس منتخب و با رهبری مجید سرکانی، مدرس کشوری پیشتازان در سالن اجتماعات مدرسه شهید حاج بابایی صورت پذیرفت.

آموزش از راه دور کلید حل مشکل بی سوادی

همدان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان یکی از دستاوردهای ٤٠ ساله انقلاب اسلامی را اجرای برنامه آموزش از راه دور برای افراد علاقمند به تحصیل بیان کرد.

مشاور وزیر آموزش و پرورش: هر راه پیشرفتی از آموزش و پرورش می گذرد

همدان (پانا) - مشاور وزیر آموزش و پرورش در جمع فرهنگیان استان همدان تعلیم و تربیت را عامل توسعه و پیشرفت کشور عنوان کرد و نقشه راه نظام جمهوری اسلامی را طبق سخنان مقام معظم رهبری از توسعه پایدار که غرب به دنبال آن است جدا دانست.

قرآن نسخه شفابخش بشر در همه اعصار است

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان در محفل بزرگ قرآنی ٢ هزار نفری دانش آموزان در همدان قرآن کریم را کلام خداوند بیان کرد که در بین موجودات، مخاطب او انسان است، انسانی که دارای روحی الهی و قلبی برای فهمیدن است.

نقش مهم فرهنگیان و دانش‌آموزان در پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان روز گذشته در مراسم نمادین نواخته شدن زنگ انقلاب که در هنرستان دخترانه تهذیب همدان برگزار شد، انقلاب اسلامی را از جمله پدیده های شگفت انگیز و شگرف قرن حاضر بیان کرد که ثمره آن نابودی رژیم ستمشاهی، قطع دست اجانب در کشور و تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

همه عناوین آموزش و پرورش همدان