امروز: دوشنبه 27 خرداد 1398 - 03:50 تبلیغات

روابط عمومی کنشگر نیاز عصر فن آوری رسانه ای و ارتباطات

پانا (همدان) - مدیرکل آموزش و پرورش استان در نشست رابطین خبری اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی از برنامه ها و فعالیت ها در دستگاه تعلیم و تربیت، نقش رابطین خبری در این زمینه را بسیار مهم و کلیدی بیان کرد.

اهمیت خاص مدیریت زمان در جذب و نگهداشت سوادآموزان

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش در نشست کارشناسان سوادآموزی شهرستان ها، نواحی و مناطق استان که در نهاوند برگزار شد، مدیریت را روش به گردش درآوردن کارهای یک سازمان دانست و یکی از مهم ترین متغیر های آن را عامل زمان عنوان کرد.

ظرفیت های عظیم دستگاه تعلیم و تربیت برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در جلسه شورای معاونین استان که با موضوع تبیین و اجرای بیانیه گام دوم انقلاب برگزار گردید، دستگاه تعلیم و تربیت را دارای ظرفیت های خوبی برای تبیین و عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب دانست.

شرکت 520 دانش آموز ابتدایی با نیازهای ویژه استان همدان در طرح سودای بندگی (9)

همدان (پانا) - رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان از برگزاری طرح سودای بندگی (۹) به منظور گسترش فرهنگ عملی نماز با محوریت دانش آموزان دوره ابتدایی و متناسب با هر یک از گروه های دانش آموزان استثنایی از آبان ماه سال گذشته و به مدت 6 ماه در مدارس استثنایی استان خبر داد.

ایجادعدالت اجتماعی، رونق تولید و حمایت از دانش آموزان بی بضاعت سه راهبرد مهم سازمان دانش آموزی در پوشاک مدارس

همدان (پانا) - رییس سازمان دانش آموزی استان با اشاره به بخشنامه وزارت آموزش و پرورش با امضا مقام عالی وزارت به شماره ی ١٠١٣٠ تاریخ ٩٨/٠١/٢٨ از واگذاری نظارت بر امور اجرایی و مدیریت لباس فرم دانش آموزان به سازمان دانش آموزی خبر داد.

تجهیز 800 نمازخانه در مدارس استان همدان

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش در جلسه ستاد اقامه نماز و شورای عمومی قرآن و عترت آموزش و پرورش استان با اشاره به برنامه نماز در بیش از هزار و 500 مدرسه استان و تجهیز هزار و 730 نمازخانه، از تجهیز 800 نمازخانه دیگر با استفاده از اعتبارات دولتی و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)خبر داد.

همه عناوین آموزش و پرورش همدان