امروز: جمعه 27 دی 1398 - 23:07 تبلیغات

استان همدان با 95/6 درصد فرد باسواد 1 درصد از میانگین افراد باسواد در کل کشور بالاتر است

پانا (همدان) - مدیرکل آموزش پرورش استان در نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اشاره به آیه ی دوم سوره جمعه، تزکیه و تعلیم را یک امر دائمی و مستمر از دیدگاه آیین روح بخش اسلام دانست که حوزه ی سواد آموزی نیز بر این اساس شکل گرفته است.

اجرای طرح آموزش رایانه به سوادآموزان

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان در نشست خود با خبرنگاران که به مناسبت گرامیداشت هفته سوادآموزی در سالن جلسات موحدی اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد با بیان این که مراکز یادگیری محلی در رونق تولید نقش بسیار مهمی دارند، از افتتاح یک مرکز یادگیری محلی در زندان و تحت پوشش قرار دادن 40 نفر از زندانیان در این مرکز خبر داد.

طرح شهید بهنام محمدی طرحی در راستای حیات طیبه

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان این که حیات طیبه در سند تحول بنیادین مورد تأکید قرار گرفته است، طرح شهید بهنام محمدی را طرحی دانست که به دنبال تربیت دانش آموزان در راستای حیات طیبه است.

نهاد آموزشی باید از انحصارانگاری در تربیت به سمت مشارکت حرکت کند

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه شورای دبیران دبیرستان علامه حلی یک همدان با بیان این که دستگاه تعلیم و تربیت به دنبال کم کردن فاصله صف و ستاد است، کرامت معلمان را از رویکردهای مهم آموزش و پرورش ذکر کرد.

موفقیت آموزش و پرورش استان در حوزه نماز اتفاق مبارکی است

همدان (پانا) - مدیر حوزه های علمیه همدان در مراسم اقامه نماز ظهر و عصر دبیرستان امام خمینی (ره) همدان با اشاره به معرفی مدیرکل آموزش و پرورش استان به عنوان مدیر برتر کشور در حوزه تقویت نماز مدارس، این موفقیت را نشان دهنده ظرفیت های ارزشمند استان در حوزه نماز و برنامه ریزی و تلاش های خوب در دستگاه تعلیم و تربیت دانست.

پژوهش عمر را غنی می‌کند

همدان (پانا) - معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی استان با بیان این که انسان در طول زندگی خود همواره با مشکلاتی روبه رو است، پژوهش را بهترین راه حل برای میسر شدن این مشکلات دانست.

جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانش آموز

جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانش آموز هم زمان با هفته پژوهش و فناوری در روز پنج شنبه با حضور معاونان مدیرکل آموزش و پرورش، تعدادی از مسئولان استانی و دانش آموزان پژوهنده در سالن اجتماعات کانون مهدیه همدان برگزار شد.

برگزاری انتخابات مجمع نمایندگان شورای دانش‌آموزی ناحیه 1 همدان

انتخابات مجمع نمایندگان شورای دانش‌آموزی ناحیه 1 همدان صبح امروز با حضور رئیس سازمان دانش‌آموزی استان، معاون پرورشی و تعدادی از کارشناسان آموزش و پرورش ناحیه 1 همدان در سالن اجتماعات کانون مهدیه برگزار شد،

انتقادهای نمایندگان شورا و مجلس دانش آموزی باید سازنده باشد

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان این که یکی از تعاریف تعلیم و تربیت، شکوفا کردن استعدادها است، شورا و مجلس دانش آموزی را مصداق شکوفا شدن استعدادها در راستای جامعه پذیری دانست که به دانش آموز کمک می کند عنصری مفید و خدا محور برای سال های آتی ایران اسلامی باشد.

معلم آینده ساز طرحی در راستای عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان این که چندین دوره آموزشی ضمن خدمت در خصوص محتوای بیانیه گام دوم انقلاب برای معلمان برگزار شده است، سند تحول بنیادین را مسیر بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرد.

جشنواره دستاوردهای کانون‌های فرهنگی و تربیتی استان همدان

صبح امروز مدیرکل آموزش و پرورش استان به همراه معاونان خود و جمعی از مسئولان آموزش و پرورش از غرفه‌های جشنواره دستاوردهای کانون های فرهنگی و تربیتی همدان که روز گذشته در کانون مهدیه افتتاح شده بود، بازدید کرد.

مدارس استان همدان تعطیل شد

همدان (پانا) - مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در سراسر استان همدان روز سه شنبه دوازدهم آذرماه ۱۳۹۸ در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل اعلام شد.

همه عناوین آموزش و پرورش همدان