امروز: چهارشنبه 30 مرداد 1398 - 08:12 تبلیغات

نادیده گرفتن خدمات آموزش و پرورش به حادثه دیدگان داراب کم لطفی است

هرمزگان(پانا)-مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: لیست خدمات ارائه شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان به فرهنگیان و دانش آموزان حادثه اتوبوس داراب در اداره تعاون این مجموعه موجود است و نادیده گرفتن این خدمات کم لطفی است.

خبرنگاران زبان گویای جامعه هستند

هرمزگان(پانا)-مدیرکل آموزش‌وپرورش هرمزگان با تقدیر از همکاری رسانه های جمعی در انعکاس رویدادهای آموزش و پرورش گفت: خبرنگاران به درستی زبان گویای جامعه هستند.

اجرای طرح هجرت ۳ در مدارس ناحیه یک آغاز شد

هرمزگان(پانا)-مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس از آغاز فعالیت طرح هجرت ۳ در مدارس این ناحیه خبرداد وگفت: تعداد از مدارس ناحیه یک با پوشش این طرح برای سال تحصیلی جدید آماده سازی میشوند.

نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بندرعباس

هرمزگان(پانا)-نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست فرماندار بندرعباس در راستای پروژه مهر با محوریت هدایت تحصیلی( رشته های فنی و برون سپاری)، سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان و تشریح جابجایی مدارس شهری در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

پیام تبریک حجت الاسلام دکتر محمد اعتمادی مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان

هرمزگان(پانا)- حجت الاسلام دکتر محمد اعتمادی مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان در پی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد عبادی زاده به عنوان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس طی پیامی به ایشان تبریک گفت.

همه عناوین آموزش و پرورش هرمزگان