امروز: یکشنبه 29 دی 1398 - 00:21 تبلیغات

دوره آموزشی ساختار قامتی در آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس برگزار شد

هرمزگان(پانا)-با حضور رئیس اداره تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس، جمعی از مسئولین و مربیان تربیت بدنی، دوره آموزشی حرکات اصلاحی در دبیرستان پسرانه سایانی این ناحیه آموزشی برگزار گردید .

همایش تجلیل از دانش آموزان فعال نماز همراه با جشن تکلیف پایه نهمی ها

هرمزگان(پانا)-همایش با شکوه تجلیل از حضور مستمر دانش آموزان در نماز جمعه و جماعت و بسیج دانش آموزی و جشن تکلیف دانش آموزان پایه نهم دبیرستان شهید احمدی روشن ناحیه یک بندرعباس با حضور امام جمعه بندرعباس ، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس و جمعی از مسئولین بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بندرعباس و معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش در محل مسجد جامع بندرعباس برگزار گردید.

کتب درسی نیاز مبرم دانش آموزان سیل زده جاسکی

هرمزگان(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در جریان ادامه بازدید هایش از مدارس سیل زده شهرستان جاسک گفت: دانش آموزان مدارس شهرستان جاسک علاوه بر سایر نیازها، نیاز مبرم به کتاب درسی دارند.

طرح پویش سیل مهربانی در مدارس استان برگزار میگردد

هرمزگان(پانا)- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان در جریان بازدیدمدیرکل آموزش و پرورش از مدارس سیل زده شهرستان جاسک و دستورجمع آوری کمکهای دانش آموزان وهمکاران گفت: طرح پویش سیل مهربانی در کلیه مدارس استان برگزار میگردد.

بازگشایی مجدد مدارس سیل زده جاسک در اولویت است

هرمزگان(پانا)- به دنبال بروز سیل کم سابقه در شهرستان جاسک، برخی مدارس این شهرستان دچار آسیب دیدگی فراوانی شده اند که تلاش برای بازگشایی مجددآنها در اولویت کاری قرار دارد. مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان این خبر را اعلام کرده است.

آغاز تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرهنگیان

هرمزگان(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی فرهنگیان 98با مراجعه به سایت: https://hormozgan.medu.ir، مطابق جدول زمان بندی اعلام شده نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند.

همه عناوین آموزش و پرورش هرمزگان