امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398 - 14:34 تبلیغات

آموزش و پرورش نقش مهمی در فرهنگ سازی و اصلاح الگوی تغذیه دانش آموزان دارد

اراک (پانا)- معاون هماهنگی، اقتصادی و نظارت بر امور استان‌های سازمان دانش‌آموزی کشور در شورای برنامه ریزی مدیریت دانش آموزی استان مرکزی گفت: آموزش و پرورش نقش مهمی در فرهنگ سازی و اصلاح الگوی تغذیه دانش آموزان دارد.

دلبری: اثر بخشی فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی در مدارس قابل توجه است

اراک (پانا)- معاون هماهنگی، اقتصادی و نظارت بر امور استان‌های سازمان دانش آموزی در اراک تاکید کردسازمان دانش‌آموزی در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان در خارج از ساعت درسی مدارس فعالیت می‌کند اما اثربخشی این فعالیت‌ها در سطح مدارس قابل مشاهده و توجه است.

26هزار دانش آموز در استان مرکزی عضو تشکل دانش آموزی پیشتازان هستند

اراک (پانا)- سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی در گردهمایی کارشناسان فعالیت‌های دانش آموزی مناطق پانزده‌گانه آموزش و پرورش این استان که با حضور معاون هماهنگی، اقتصادی و نظارت بر امور استان های سازمان دانش آموزی در اراک برگزار شد، اعلام کرد 26هزار دانش آموز در استان مرکزی عضو تشکل دانش آموزی پیشتازان هستند.

نایب قهرمانی تیم ملی فوتبال ۵ نفره نابینایان در مسابقات قهرمانی آسیا/کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو

اراک (پانا) -نایب قهرمانی تیم ملی فوتبال ۵ نفره نابینایان با هدایت فرهنگی محلاتی ضمن کسب عنوان نائب قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا موفق به کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو شد.

150سوادآموز استان مرکزی موفق به اتمام تحصیلات دانشگاهی شده‌اند

اراک (پانا) - معاون سوادآموزی آموزش‌ و پرورش استان مرکزی از اتمام تحصیلات دانشگاهی 150 نفر از سوادآموزان استان پس از گذراندن دوره‌های مقدماتی و کسب مدارک دانشگاهی در عناوین مختلفی مثل پزشکی، روزنامه‌نگاری و غیره خبر داد.

تعمیر و بازسازی سرویس بهداشتی و آبخوری بیش از 52 آموزشگاه در سکونتگاههای غیر رسمی استان

اراک (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی از تعمیر و بازسازی سرویس بهداشتی و آبخوری بیش از 52 آموزشگاه در سکونتگاههای غیر رسمی این استان در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

همه عناوین آموزش و پرورش مرکزی