امروز: جمعه 27 دی 1398 - 23:07 تبلیغات

مدرسه یکی از راهبردی‌ترین حوزه‌ها برای توسعه فرهنگ نماز است

اراک (پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی در آستانه برگزاری بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز با عنوان « نماز و مدرسه» بر ضرورت توسعه فرهنگ نماز در مدارس تأکید کرد و گفت: مدرسه یکی از راهبردی‌ترین حوزه‌ها برای توسعه فرهنگ نماز است.

زمینه ساز توسعه پایدار کشور باشید

اراک (پانا)- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در آستانه یوم الله 13 آبان، خطاب به دانش آموزان: شما عزیزان با عمل جهادی زمینه توسعه پایدار کشور را فراهم نمایید تا وابستگی به خارج از بین برود.

آموزش و پرورش نقش مهمی در فرهنگ سازی و اصلاح الگوی تغذیه دانش آموزان دارد

اراک (پانا)- معاون هماهنگی، اقتصادی و نظارت بر امور استان‌های سازمان دانش‌آموزی کشور در شورای برنامه ریزی مدیریت دانش آموزی استان مرکزی گفت: آموزش و پرورش نقش مهمی در فرهنگ سازی و اصلاح الگوی تغذیه دانش آموزان دارد.

دلبری: اثر بخشی فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی در مدارس قابل توجه است

اراک (پانا)- معاون هماهنگی، اقتصادی و نظارت بر امور استان‌های سازمان دانش آموزی در اراک تاکید کردسازمان دانش‌آموزی در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان در خارج از ساعت درسی مدارس فعالیت می‌کند اما اثربخشی این فعالیت‌ها در سطح مدارس قابل مشاهده و توجه است.

26هزار دانش آموز در استان مرکزی عضو تشکل دانش آموزی پیشتازان هستند

اراک (پانا)- سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی در گردهمایی کارشناسان فعالیت‌های دانش آموزی مناطق پانزده‌گانه آموزش و پرورش این استان که با حضور معاون هماهنگی، اقتصادی و نظارت بر امور استان های سازمان دانش آموزی در اراک برگزار شد، اعلام کرد 26هزار دانش آموز در استان مرکزی عضو تشکل دانش آموزی پیشتازان هستند.

همه عناوین آموزش و پرورش مرکزی