امروز: چهارشنبه 30 مرداد 1398 - 06:05 تبلیغات

تبریک عید غدیر خم به کارمندان سیدو سادات اداره کل آموزش و پرورش

گرگان ( پانا ) - به مناسبت فرا رسیدن عید فرخنده غدیر خم پیشتازان سازمان دانش آموزی گلستان با پخش شیرینی بین کارکنان اداره کل آموزش و پرورش با تبریک به سیدها وسادات کارمند اداره کل ، این عید فرخنده را گرامی داشتند.

نتیجه آزمون تیزهوشان اعلام شد

گرگان (پانا)؛ حسین طاهری راد رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان این اداره کل آموزش وپرورش استان گلستان در گفتگو با استودیو همکلاسی از اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد متوسطه دوم خبر داد.

خبرنگاران پانا رسالت مهمی در انعکاس اخبار درست و ممانعت از سیاه نمایی دارند

گرگان (پانا) - مریم سلطانی ،رئیس سازمان دانش آموزی استان گلستان در نشست صمیمانه با خبرنگاران پانا به مناسبت روز خبرنگار گفـت:خبرنگاران پانا رسالت مهمی در انعکاس اخبار درست و ممانعت از سیاه نمایی دارند.

تعمیر ۱۲۶ مدرسه در مناطق سیل‌زده گلستان/افتتاح ۱۶۰ کلاس درس تا قبل از مهرماه امسال

گرگان (پانا) - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان گفت: ۳۰۰ مدرسه استان در سیل اخیر دچار خسارت شده بود که تا کنون تعمیر ۱۲۶ مدرسه در مناطق سیل‌زده استان به اتمام رسیده و تلاش می‌کنیم بقیه این مدارس نیز تا قبل از مهرماه مرمت و تحویل آموزش و پرورش شود.

هیچ کلاسی در گلستان اول مهر بدون معلم نمی‌ماند

گرگان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان از جذب معلمان مورد نیاز استان برای سال تحصیلی پیش‌رو تا قبل از مهرماه خبر داد و گفت: قطعا در ابتدای مهرماه سال جاری مشکلی از نظر تامین نیروی انسانی نخواهیم داشت.

آموزش و پرورش گلستان به ۱۸۰۰ معلم نیاز دارد

گرگان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش گلستان اعلام کرد که نیاز آرمانی نهاد تعلیم و تربیت دراین استان ۱۸۰۰ معلم است که بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز تا اول مهر امسال جذب می شوند.

همه عناوین آموزش و پرورش گلستان