امروز: شنبه 29 خرداد 1400 - 20:48 تبلیغات

برگزاری مناظرات دانش آموزی با عنوان سیاست پشتوانه ای محکم برای آینده سازان

گلستان(پانا)-بدترین جانداران نزد خداوند،جاندارانی هستند که تفکر و تعقل نمیکنند و نسبت به این نعمت الهی بی توجهند،برگزاری مناظرات دانش آموزی به قدرت تعقل و توانایی تفکر دانش آموزان کمک بسیاری میکند.

خشونت پنهان کرونا علیه کودکان

گلستان(پانا) - بیش از یک سال از ورود ویروس کرونا به کشور می گذرد و تمام جهان را برای جلوگیری از انتشار بیشتر و کشف راه های مقابله با آن به تکاپو انداخته است. ضربه بزرگی به دنیا وارد کرده و اقتصاد بسیاری از کشورها را روی انگشت خود می چرخاند و همچنان میهمان ماست.

افتتاحیه دهمین دوره مجلس دانش آموزی

گلستان(پانا)-افتتاحیه دهمین دوره مجلس دانش آموزی به عنوان گام دوم انقلاب با حضور وزیر آموزش و پرورش،معاون اول رئیس جمهور و جمعی از مسئولین کشوری و استانی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

مجلس دانش آموزی ادامه دهنده راه انقلاب

گلستان(پانا)-رئیس دبیرخانه مجلس دانش آموزی:دغدغه ها و مشکلات دانش آموزان را با راه حل هایی به گوش مسئولین برسانید تا بتوانیم دستاوردهایی را شاهد باشیم که انقلابی در آموزش و پرورش ایجاد کند.

جلسه شورای معاونین آموزش وپرورش گلستان

گلستان(پانا)-با حضورمعاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش و نمایندگان استانی مجلس شورای اسلامی، جلسه شورای معاونین آموزش وپرورش گلستان برگزار گردید.

شرایط لازم برای تحصیل کودکان بازمانده از تحصیل در گلستان فراهم می‌شود

پانا(گلستان)-استاندار گلستان با اشاره به این که گلستان در بخش آسیب‌های اجتماعی وضعیت بهتری نسبت به دیگر استان‌ها دارد، عنوان کرد باید همه تلاش خود را برای تحصیل کودکان بازمانده از تحصیل در استان گلستان به کار گرفت.

طرح کوچ در بندرگز به صورت جدی در حال پیگیری است

گرگان(پانا) - کنترل وزن و چاقی دانش آموزان تحت عنوان طرح کوچ با رویکرد ترویج سبک زندگی فعال و سالم در تمامی مدارس شهرستان بندرگز با نظارت دقیق و با همکاری پارلمان دانش آموزی این شهرستان برگزار می شود.

همه عناوین آموزش و پرورش گلستان