امروز: دوشنبه 23 تیر 1399 - 23:23 تبلیغات

ثبت نام کتابهای درسی پایه های ورودی ابتدایی ومتوسطه در کهگیلویه وبویراحمد آغاز شد

یاسوج(پانا) - معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمدعنوان کرد ثبت سفارش کتابهای درسی پایه های اول ابتدایی-پایه هفتم متوسطه اول و پایه دهم متوسطه دوم همزمان با سراسر کشور از8 تیرماه آغاز شد.

آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد رتبه نخست مشارکت در تکمیل فرم های اطلاعاتی مدارس کشور را کسب کرد

یاسوج (پانا) - براساس گزارش اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش وپرورش، استان کهگیلویه و بویراحمد، با میانگین 48/99 درصد مشارکت در تکمیل فرم های اطلاعاتی مدارس رتبه نخست را در بین استانهای کشور کسب کرد.

پیام تبریک مدیر سازمان دانش آموزی کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت هفته معلم

یاسوج(پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی کهگیلویه وبویراحمد در پیام خود به مناسبت هفته معلم، ظرافت و زیبایی کار معلمان در عرصه تعلیم و تربیت را ستود و قدردانی از زحمات این قشر خدوم و پرتلاش را برای آحاد جامعه ضرورتی اجتناب ناپذیر بیان کرد.

زمان ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات مشمولان سوادآموزی برای آزمون استخدامی اعلام شد

یاسوج (پانا) - معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد با توجه به شرایط خاص و محدودیتهای ایجاد شده برای پیشگیری از شیوع کرونا، مشمولین واجد شرایط که پرونده آنها مورد تأئید قرار گرفت و در زمان اعلام شده موفق به ثبت نام نشده اند می توانند در این فرصت مجدد اقدام کنند.

آموزش غیر حضوری از طریق برنامه شاد با فعالیت ۶۰ درصد کلاس های کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

یاسوج (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش کهگلیویه و بویراحمد در آیین گشایش فعالیت شبکه آموزش دانش آموزان در دبیرستان عفت فرهنگیان یاسوج عنوان کرد، با نصب برنامه شاد هم اکنون فعالیت تدریس در 56 درصد کلاس های دوره ابتدایی 60 درصد متوسطه اول و دوم و 70 درصد هنرستانهای فنی و حرفه ای کار و دانش آغاز شده است .

همه عناوین آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد