امروز: یکشنبه 6 بهمن 1398 - 13:23 تبلیغات

تاخیر دو ساعته در شروع به کار دستگاه ها و مدارس در شهرستان های سردسیری کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج (پانا) - باتوجه به بارش شدید برف مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تاخیر دو ساعته در بازگشایی مدارس و دستگاه ها برای امروز یکشنبه در مناطق سردسیری استان خبر داد.

487 نفر ازآموزش دهندگان سوادآموزی در کهگیلویه وبویراحمد مشمول طرح استخدام شدند

یاسوج (پانا) - معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد، پس از اعلام طرح الحاق یک ماده به قانون مشمولین استخدام نهضت سوادآموزی مبنی بر دارندگان سوابق بین سالهای 79تا92 تعداد 487 نفر با تشکیل پرونده و بررسی مشمول طرح استخدامی شدند.

ثبت احساسات و اندیشه‌های دانش‌آموزان پیشتاز با موضوع « منم یک حاج قاسم دیگر »

یاسوج (پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد گفت به منظور ثبت احساسات و اندیشه‌های دانش‌آموزان پیشتاز و الگوپذیری از آن شهید والا‌مقام، مسابقه دلنوشته و ‌با موضوع « منم یک حاج قاسم دیگر » در سطح استان برگزار می شود.

زیر ساخت های مناسب برای استفاده دانش آموزان از سرویس مدارس در کهگیلویه و بویراحمد فراهم نیست

یاسوج (پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد در جمع مربیان پیشتاز شهرستان گچساران تاکید کرد: زیر ساخت های مناسب برای استفاده دانش آموزان از سرویس مدارس در استان فراهم نیست.

رشد مهارت آموزی از اهداف توانمندسازی مربیان پیشتاز است

یاسوج (پانا) - مدیرآموزش و پرورش شهرستان چرام با اشاره به اینکه هدف گذاری اجرای چندین برنامه توسط مربیان پیشتاز در سال تحصیلی امسال با موفقیت انجام شده است، تاکید کرد : یکی از اهداف توانمندسازی مربیان پیشتاز، رشد مهارت آموزی با برنامه‌های کارشناسی شده در میان جامعه هدف است.

همه عناوین آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد