امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398 - 09:20 تبلیغات

مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد:هدف اصلی سند تحول بنیادین، تغییر و اصلاح نظام تعلیم و تربیت کشور است

یاسوج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد، سند تحول بنیادین نقشه راه، چشم انداز و مسیر حرکت وزارت آموزش و پرورش تا افق سال ۱۴۰۴ است و هدف اصلی آن، تغییر و اصلاح نظام تعلیم و تربیت کشور است.

فرهنگی کهگیلویه وبویراحمدی رتبه دوم مسابقات قهرمانی دو ومیدانی کشور را کسب کرد

یاسوج (پانا) - معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد، یوسف کاظمی فرهنگی استان در مسابقات قهرمانی دو ومیدانی کشور در ماده هزار500متر رتبه دوم کشور را کسب کرد.

توزیع تجهیزات آموزشی به ارزش 10میلیارد 500 میلیون ریال بین مدارس حاشیه شهرهای کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج (پانا) - در مراسمی با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد،نماینده ولی فقیه در استان و همچنین برخی مسئولان استانی محموله کمک‌های آموزشی به مناطق کمتر برخوردار و حاشیه شهرها ارسال شد.

رئیس سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد مدیر نمونه ترافیکی شد

یاسوج(پانا) ـ برای دومین سال متوالی سید نظام مرادی رییس سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد توسط پلیس راهور استان به عنوان مدیر نمونه ترافیکی معرفی شد و در آئین تجلیل از نمونه های ترافیکی استان مورد تجلیل قرار گرفت.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد: محیط مدارس از آسیب‌های اجتماعی پاک‌سازی می‌شود

یاسو ج(پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خبر داد، محیط مدارس شهری و روستایی هر سه مقطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم این استان از انواع آسیب‌های اجتماعی پاک‌سازی می‌شود.

برخورد جدی با تولیدی های متخلف در زمینه کیفیت و قیمت پوشاک مدارس کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از کارگاه تولیدی پوشاک دانش آموزان به صورت سرزده بازدید می شود تاکید کرد، با تولیدی های متخلف در زمینه کیفیت و قیمت پوشاک مدارس به صورت جدی برخود می شود.

همه عناوین آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد