امروز: شنبه 4 خرداد 1398 - 12:13 تبلیغات

کیفیت‌بخشی به مدارس غیر دولتی امری ضروری است

کرمانشاه (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در همایش تجلیل از ﻣﺆسسان مدارس غیر دولتی استان بر نقش این مدارس در پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت تاکید کرد و افزود: کیفیت‌بخشی به مدارس غیر دولتی امری ضروری است.

مراکز فنی و حرفه ای ما باید ایده‌‌آفرین و ایده‌پرور باشند

کرمانشاه (پانا) - معاون متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه در جمع مدیران هنرستان‌های مراکز فنی و حرفه‌ای وکارشناسان مربوطه نواحی سه گانه شهر کرمانشاه در دوره آموزشی استارت آپ و ایده بازار گفت: مراکز فنی و حرفه‌ای ما باید ایده آفرین و ایده‌پرور باشند.

فناوری اطلاعات از مهم‌ترین فعالیت‌های کارکردی در ادارات آموزش و پرورش است

کرمانشاه (پانا) - معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: فناوری اطلاعات منبعی برای افزایش توان و بهینه سازی نیروی انسانی، ابزار و سرمایه است و عملکرد فناوری اطلاعات از مهمترین فعالیت‌های کارکردی در ادارات آموزش و پرورش محسوب می شود.

کمیته برنامه‌ریزی و راهبردی طرح ملی «حامی» تشکیل شد

کرمانشاه (پانا) - کارشناس ﻣﺴﺆول امور زنان آموزش و پرورش استان کرمانشاه از تشکیل کمیته برنامه‌ریزی و راهبردی طرح ملی «حامی» امور زنان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و شورای معاونان و سایر اعضای کمیته خبر داد.

تکریم مقام معلم باید متفاوت‌تر از همیشه انجام شود

کرمانشاه (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم بیان کرد: امسال باید تلاش کنیم تا در هفته بزرگداشت معلم، تکریم مقام معلم با کیفیت‌تر و متفاوت‌تر از سنوات گذشته برگزار گردد و بستری مناسب با نگاه تکریمی در استان فراهم آید.

در دوره‌ی ابتدایی سنجش باید در فرایند آموزش حل شود

کرمانشاه (پانا) - ناهید فضلی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه در نشست پرسش و پاسخ دبیرخانه کیفی توصیفی و در آنچه وی آن را کلینیک تخصصی آموزش ابتدایی می‌خواند گفت: در دوره‌ی ابتدایی سنجش باید در فرایند آموزش حل شود.

همه عناوین آموزش و پرورش کرمانشاه