امروز: یکشنبه 6 بهمن 1398 - 13:21 تبلیغات

سیل مهربانی در راه است

کرمان(پانا) - معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدا خصوصا سردار شهید سلیمانی در پویش سیل مهربانی گفت: سردار سلیمانی بدون تکلف کارها را انجام میداد و چون با خدا معامله کرد نامش ماندگار شد.

دومین پویش ملی سیل مهربانی در مدارس استان کرمان

کرمان(پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در مصاحبه با پانا در خصوص کمک رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان گفت:سیل آثاری از تخریب و نابودی و خسارت به همراه داشت، این سیل ویرانگر با خود غم و غصه به همراه داشت اما ارمغانی شیرین از جنس هم دلی و مهربانی به جا گذاشت.

زبان هنر، ابزاری تاثیر گذار و نافذ در روند تعلیم و تربیت است

کرمان(پانا) - معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان در مراسم آغاز به کار نمایش فیلم های منتخب چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در شهرستان راور گفت: زبان هنر، ابزاری تاثیر گذار و نافذ در روند تعلیم و تربیت است.

جلسه سیل مهربانی ۲ در دفتر معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان برگزار شد

کرمان(پانا) - معاون پرورشی اداره کل آموزش استان کرمان ضمن یاد و خاطره ی شهدای اسلام ،خصوصا شهید سردار سلیمانی و همراهانش گفت:باید شهدا را الگوی خود قرار دهیم تا در فراز و نشیبها با مشکلی مواجه نشویم.

مرحله دوم اعزام راهیان نور کرمان از جوار آرامگاه شهید حاج قاسم سلیمانی انجام می‌شود

کرمان( پانا) - معاون پرورشی آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: مرحله دوم اعزام اردوهای راهیان نور کرمان از گلزار شهدای کرمان و از جوار آرامگاه شهید حاج قاسم سلیمانی انجام می‌شود.

مدارس برخی مناطق استان کرمان روز یکشنبه ۲۲ دی ماه ۹۸ تعطیل اعلام شد

کرمان(پانا) - به گفته رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان؛ مدارس شهرستان رفسنجان، شهر مس سرچشمه و منطقه نوق، مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهرستان کوهبنان و زرند، مدارس شهرستان انار، بردسیر و مدارس منطقه کشکوئیه رفسنجان و مدارس بخش دهج و دهستان خبر از توابع شهربابک در تمام دوره های تحصیلی و همچنین مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهر جیرفت و بخش های تابعه و روستایی جیرفت در تمام دوره ها، فردا تعطیل است.

مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش سال۹۸ استان کرمان

کرمان(پانا) - آموزش و پرورش استان کرمان در اطلاعیه ای مدارک مورد نیاز، زمان و مکان تحویل مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 98 وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان کرمان را اعلام کرد.

تسلیت آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت جان باختن تعدادی از شرکت کنندگان مراسم تشییع شهید سلیمانی

کرما(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت جان باختن تعدادی از هم استانی ها و هموطنان شرکت کننده در حماسه باشکوه تشییع پیکرهای پاک سپهبد شهید قاسم سلیمانی و سردار شهید حسین پورجعفری، به ویژه تعدادی از دانش آموزان و معلمان پرتلاش پیام تسلیتی صادر کرد.

شهید پورجعفری مخزن اسرار و محرم راز حاج قاسم و لشکر ۴۱ ثارالله بود

کرمان(پانا) - سردار شهید حسین پورجعفری دوست و سربازی که از دبیرخانه محرمانه لشکر ۴۱ ثارالله در ایام جنگ تحمیلی تا شهادت در ترور ناجوانمردانه به دست آمریکای جنایتکار، همراه و همراز سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

پیام تسلیت استاندار کرمان

کرمان(پانا) - در پی جان باختن تعدادی از هموطنان در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، استاندار کرمان پیام تسلیت صادر کرد.

همه عناوین آموزش و پرورش کرمان