امروز: شنبه 29 دی 1397 - 16:29 تبلیغات

ارتقاء سطح علمی مربیان گامی موثر در پیشبرد اهداف سازمان دانش آموزی

کرمان (پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در حاشیه برگزاری دوره مقدماتی مربیان جدیدالورود سازمان دانش آموزی گفت:در راستای تربیت نیروی انسانی ماهر برای سازمان دانش آموزی استان کرمان که یکی از ارکان سازمان محسوب می شوند دوره ای ترتیب داده شد جهت تربیت مدرس در سطح مقدماتی.

برگزاری ویدئوکنفرانس سازمان دانش آموزی استان کرمان

کرمان(پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در ویدئو کنفرانس گفت: درخشش پیشتازان دختر و پسر استان کرمان در اردوی ملی باعث افتخار و مباهات است و انتخابات مجامع پیشتازان جهت عینیت بخشیدن به رکن چهارم اساسنامه سازمان باید با حساسیت و دقت خاصی برگزار شود.

بنا و خشت اولیه آموزش و مهارت در کودکان ، در دوره قبل از دبستان گذاشته می شود

کرمان(پانا)- مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان در نشست مدیران سر قطب مراکز مستقل و ضمیمه پیش دبستانی این ناحیه گفت : بنا و خشت اولیه آموزش و مهارت در کودکان ، در دوره قبل از دبستان گذاشته می شود.

معلمان رهبران فکری جامعه هستند

کرمان(پانا) - مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی در نشست با رئیس و کارکنان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: معلمان رهبران فکری جامعه هستند.

سخنرانی نماینده مجلس دانش آموزی در گردهمایی رؤسای آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق استان کرمان

کرمان(پانا) - نماینده نهمین دوره مجلس دانش آموزی از منطقه ماهان به نمایندگی از دانش آموزان سراسر استان کرمان با حضو در اجلاس رؤسای آموزش وپرورش 32شهرستان ،منطقه استان و شورای معاونین اداره کل به بیان مطالبات دانش آموزان پرداخت

سرعت بخشیدن به تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نیازمند همکاری همه دستگاه ها است

کرمان(پانا) - معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان در جلسه شورای معاونان آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: سرعت بخشیدن به تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نیازمند همکاری همه دستگاه ها است.

تمرکز زدایی، لازمه تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است

کرمان(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه شورای معاونان آموزش و پرورش استان کرمان با محوریت اجرایی شدن زیر نظام های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در استان کرمان، گفت: اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش منوط به تمرکز زدایی در این وزارت خانه است و تا تمرکز در آموزش و پرورش کاهش پیدا نکند و اختیارات به مدرسه داده نشود، نمی‌توان سند تحول را اجرایی کرد.

پیام تسلیت

کرمان (پانا) - پیام رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در پی حادثه آتش سوزی مدرسه غیر دولتی زاهدان

همه عناوین آموزش و پرورش کرمان