امروز: یکشنبه 3 شهریور 1398 - 23:19 تبلیغات

مدیرکل آموزش و پرورش کرمان تاکید کرد: لزوم توجه به ارتقا جایگاه آموزش و پرورش در جامعه

کرمان(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در گردهمایی مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان در شهرستان رابر استفاده مطلوب از ظرفیت های موجود و همچنین ایجاد ظرفیت های جدید جهت ارتقا و پیشبرد اهداف آموزش و پرورش را خواستار شد.

درخشش معلمان کرمانی در جشنواره نوآوری در فرآیند یاددهی_یادگیری و مسابقات آزمایشگاهی

کرمان(پانا) - معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: دبیران متوسطه اول استان کرمان در جشنواره نوآوری در فرآیند یاددهی و یادگیری و مسابقات آزمایشگاهی شهر مقدس مشهد موفق به کسب رتبه های برتر کشوری شدند.

درخشش دختران پیشتاز در اردوی ملی

کرمان(پانا)- رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در بازگشت از اردوی ملی گفت: دختران در تمامی آیتم ها خوش درخشیدند وخوشبختانه ما به لحاظ صف جمع چون مدرس این آیتم در کرمان رئیس مجمع مدرسان کشوری بود بسیار ماهر و توانمد ورود کردند.

پیام تبریک رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان

کرمان(پانا) - «خبرنگاری عشق، ذوق، هنر و خلاقیت است و خبرنگاران با برافروختن چراغ‌های روشن اطلاع رسانی برآنند تا جریان زنده دانایی در جامعه به گردش درآید، شناخت و آگاهی اهل زمان افزون‌تر شود و جویندگان حقیقت سیراب شوند.

تجلیل از خبرنگاران پانا

کرمان(پانا) - پرسنل سازمان دانش آموزی استان کرمان ومربیان پیشتاز در روز 17 مرداد از سرپرست خبرگزاری پانا و خبرنگاران افتخاری قدردانی نمودند.

فعالیتهای سازمان دانش آموزی شادی و نشاط را به ارمغان آورده

کرمان(پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان در بازدید از پیش اردوی ملی پیشتازان دختر گفت:با توجه به اینکه ما بر این باوریم که بخشی از فعالیت های تشکیلات سازمان دانش آموزی منجر به شادابی و نشاط و آموزش مهارت های زندگی میشود.

برگزاری اردوی متفاوت

کرمان(پانا) - پیش اردوی ملی سه روزه تیم های منتخب پیشتازان دختر استان کرمان در حال برگزاری است.

پیش اردوی ملی پیشتازان سازمان دانش آموزی

کرمان(پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در خصوص برگزاری پیش اردوی ملی گفت: از بین دختران و پسران پیشتاز سراسر استان سه تیم هفت نفره از بهترین ها انتخاب شده که برای رقابت به تهران اعزام می شوند، سه تیم هفت نفره که در سه آیتم تخصصی جهت یابی امداد و نجات و چوب و گره به صورت تخصصی ورود پیدا می کنند.

عملیاتی نمودن اساسنامه سازمان دانش آموزی برای متولیان تعلیم وتربیت یک الزام است نه یک انتخاب

کرمان(پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در جلسه معاونین پرورشی وتربیت بدنی شهرستانها ومناطق استان در شهرستان بافت گفت : عملیاتی نمودن مفاد اساسنامه سازمان دانش آموزی برای متولیان تعلیم وتربیت یک الزام است و همه باید در جهت اجرای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تلاش نمایند .

تجلیل از برترینهای سازمان دانش آموزی

کرمان(پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان در جمع برترینهای سازمان دانش آموزی ناحیه 1 گفت: سکان داری حوزه ی پرورشی کاری بس دشوار است ودر این راستا باید تلاشهای فراوان انجام داد.

همه عناوین آموزش و پرورش کرمان