امروز: چهارشنبه 1 خرداد 1398 - 14:03 تبلیغات

جلسه کارگروه ساماندهی فرم مدارس در کرمان برگزار شد

کرمان(پانا) - جلسه کارگروه طرح ساماندهی لباس فرم مدارس با حضور معاون پرورشی و فرهنگی، مشاورین مدیر کل ،روسای ادارات و کارشناسان اولیاء مربیان،حراست ،دایره حقوقی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، رئیس سازمان دانش آموزی استان کرمان و خبرگزاری پانا در دفتر معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل برگزار شد.

توسعه فرهنگی زیرساخت توسعه اقتصادی است

کرمان( پانا) - استاندار کرمان در مراسم تجلیل از معلمان نمونه استان کرمان با بیان اینکه ما هنوز کشور در حال توسعه هستیم و توسعه فرهنگی بر توسعه اقتصادی و سیاسی جامعه مقدم است گفت: کشوری توسعه یافته است که مردم آن از کیفیت زندگی بهتری برخوردار باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان: الگو برداری‌های آموزشی باید در چارچوب نظام باشد

کرمان(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام‌ معلم، گفت: اگر مستنداتی از اجرای سند ۲۰۳۰ در مدارس استان ببینیم برخورد قاطعانه با آن خواهیم داشت.

اقدامات پیشگیرانه از جرائم انتخاباتی در کرمان کلید خورد

کرمان(پانا) - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت:باتوجه به پیش رو بودن دو انتخاب در اسفند ماه سال جاری ، جلسات شورای پیشگیری از جرائم انتخاباتی در سراسر حوزه های قضائی استان کرمان تشکیل می شوند.

مسئولان نسبت به فضای مجازی حساس و هوشیار باشند/ دادستان ها جرائم را در فضای مجازی تعقیب کنند

کرمان(پانا) - رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت:طی چند ماه گذشته 17پرونده ویژه با موضوع جرائم سایبری در کارگروه رصد فضای مجازی دادسرای عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان تشکیل شده است.

ارسال کمک 11 میلیارد ریالی فرهنگیان و دانش‌آموزان استان کرمان به سیل‌زدگان حمیدیه

کرمان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از ارسال ۱۹ کامیون و تریلر کمک‌های آموزش ‌و‌ پرورش استان کرمان به مردم سیل‌زده حمیدیه خبر داد و گفت: این کمک‌ها چیزی در حدود یک میلیارد و صد میلیون تومان کمک‌های آموزشی، مواد غدایی و اقلام بهداشتی و نقدی است.

مرحله ی استانی سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری

کرمان(پانا) - کارشناس فیلم و هنرهای نمایشی وزارت آموزش وپرورش در سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری استان کرمان به خبرنگار پانا گفت:جشنواره های تئاتر دانش آموزی تلاش می کند که شور و نشاطی که دانش آموزان نیاز دارند و در مدرسه هم با آن مواجه هستند را تحت عنوان یک برنامه به ثمر برساند.

همه عناوین آموزش و پرورش کرمان