امروز: شنبه 14 تیر 1399 - 03:50 تبلیغات

شرایط ثبت نام و میزان شهریه مدارس غیردولتی استان کردستان اعلام شد

سنندج(پانا)- رئیس اداره مشارکت های مردمی و مدارس غیردولتی کردستان در مصاحبه با خبرنگاران صداو سیمای مرکز استان، شرایط و ضوابط ثبت نام و میزان شهریه مدارس غیردولتی استان در سال تحصیلی 1399-1400 را اعلام کرد.

تمهید مقدمات و آمادگی استان برای آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس از شهریور ماه ۹۹

سنندج(پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش کردستان، بر تمهید مقدمات، ثبت نام به موقع دانش آموزان، ثبت سفارش کتاب های درسی، ساماندهی نیروی انسانی، فضا و تجهیزات و آمادگی استان برای آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس از شهریور ۹۹ تاکید کر .

تشکیل گروه مدیران مدارس در شبکه شاد

سنندج (پانا) - گروه مدیران مدارس کردستان در شبکه شاد تشکیل شد و مدیر کل آموزش و پرورش استان به صورت زنده و در ارتباط تصویری، مهم ترین برنامه ها و راهبردهای اولویت دار را تشریح کرد.

کسب رتبه دوم کشوری در تولید و تهیه محتوی ویژه شبکه شاد

سنندج (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان خبر داد با اعلام نتایج نهایی نظرسنجی بر اساس آرای مخاطبین، اداره کل آموزش و پرورش استان، رتبه دوم کشوری در تولید و تهیه محتوای ویژه شبکه شاد در حوزه مشاوره و پیشگیری از آسیب های اجتماعی را ازآن خود کرد.

تاکید مدیر کل آموزش و پرورش کردستان بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی

lمدیر کل آموزش و پرورش کردستان در همایش دانش آموزان رأی اولی با تاکید بر اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت: دانش آموزان رأی اولی در برگزاری پرشور انتخابات نقش موثری دارند .

رقابت بیش از 3 هزار دانش آموز در مسابقات استانی ورزش دانش آموزی

سنندج(پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان گفت: مرحله استانی مسابقات ورزش دانش آموزی، با شرکت بیش از سه هزار دانش آموز دوره اول و دوم متوسطه استان با عنوان «یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی» برگزار می شود.

همه عناوین آموزش و پرورش کردستان