امروز: یکشنبه 6 بهمن 1398 - 06:29 تبلیغات

جشن شکوفه ها در مدارس ابتدایی کردستان بر گزار شد

سنندج(پانا)-همزمان با سراسر کشور و به مناسبت فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت جشن شکوفه ها با حضور شکوفه های بوستان علم و دانایی ،نوآموزان پیش دبستانی و دانش آموزان پایه اول ابتدایی روز یکشنبه 31 شهریور ماه 98 در تمامی مدارس استان کردستان بر پا شد.

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان: سلامت دانش آموزان و ایمنی خودرو ها مهم ترین اولویت در استفاده از سرویس های حمل و نقل است

سنندج(پانا)-مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در نشست کارگروه ساماندهی حمل و نقل دانش آموزی استان امنیت جسمی و سلامت دانش آموزان و ایمنی خودروها از نظر فنی در استفاده از سرویس های حمل و نقل، مهم ترین اولویت دانست.

دانش آموزان پیشتاز پسر استان کردستان در نهمین دوره اردو ملی خوش درخشیدند

سنندج(پانا)-مدیر دانش آموزی استان کردستان از دریافت 4 پرچم افتخارو تندیس دوره توسط دانش آموزان پیشتاز پسر استان کردستان در نهمین دوره اردو ملی که در اردوگاه شهید رجایی نیشابور برگزار شد خبر داد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان بر مهارت آموزی اجتماعی دانش آموزان تاکید کرد

سنندج(پانا)-مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان با حضور در پیش اردو ملی دانش آموزان پیشتاز استان که در اردوگاه شهید سلیمان خاطر شهر سنندج برگزار شد بر مهارت آموزی اجتماعی دانش آموزان تاکید کرد

ماموریت اصلی انجمن اولیا و مربیان فراهم کردن بستر مشارکت خانواده در فرایند تعلیم و تربیت است

سنندج(پانا)-مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش در سنندج، ماموریت اصلی انجمن اولیا و مربیان را فراهم کردن بستر مشارکت خانواده در فرایند تعلیم و تربیت دانست و گفت: خانواده ها باید نقش تربیتی خود را در تعامل با مدرسه به خوبی ایفا کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان: انجمن اولیا و مربیان، بازوی قدرتمند در اجرای سند تحول بنیادین است

سنندج(پانا)-مدیرکل آموزش و پرورش کردستان در جمع روسای ادارات انجمن اولیا و مربیان سراسر کشور گفت: انجمن اولیا و مربیان مدارس بازوی قدرتمند در تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و اجرایی شدن آن است.

همه عناوین آموزش و پرورش کردستان