امروز: دوشنبه 27 خرداد 1398 - 03:35 تبلیغات

تقویت مطالعه و کتابخوانی سواد آموزان قم

قم (پانا) - سواد آموزان و کم سوادان نهضت سواد آموزی قم برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و تقویت زبان فارسی در کارگاه نهمین جشنواره ملی کتاب خوانی رضوی حضور و ثبت نام کردند.

فراخون مسابقه انشاء نویسی و مقاله نویسی نهضت سواد آموزی

قم (پانا) - به منظور بزرگداشت مقام والای حضرت خدیجه کبرا سلام الله علیها و تبیین شخصیت ایشان و آشنایی و شناخت بیشتر سواد آموزان و آموزش دهندگان فعال در برنامه ها و طرح های نهضت سوادآموزی بازندگی الگویی ام المومنین حضرت خدیجه کبرا سلام الله علیها نخستین فراخوان مسابقه انشانویسی و مقاله نویسی در بین سواد آموزان و آموزش دهندگان دوره های سوادآموزی استان قم برگزارمی شود.

طعم شیرین کتابخوانی در رمضان

قم (پانا) - در هفته اخیر به سبب درخواست و مطالبه دانش آموزان و طلاب از مسئولین کتابخانه عمومی مرکز بررسی‌های اسلامی پردیسان برای باز بودن کتابخانه در ساعات پس افطار این تصمیم نهایی شد.

آیت‌الله سعیدی: در رسیدگی به امور معلمان باید به جایگاه آنان توجه کنیم

قم (پانا) - نماینده ولی‌فقیه در استان قم گفت: اگر برای معلمان یک شأن و جایگاهی قائل هستیم باید در رسیدگی به امور آن‌ها نیز به این شأن و جایگاه توجه داشته باشیم اینکه معلمی با تاخیرهای طولانی حقوق خود را دریافت کند و ما فقط در زبان از او تعریف کنیم قابل قبول نیست.

از هزار و ۴۰۰ معلم در قم تجلیل می‌شود

قم (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با بیان این که ار هزار و 400 معلم به همراه خانواده آن‌ها به مناسبت هفته معلم در مدارس دولتی و غیرانتفاعی استان قم تجلیل می‌شود، گفت: نزدیک به 780 هزار نفر از جمعیت یک میلیون و 350 هزار نفری استان قم به صورت مستقیم و غیرمستقیم با آموزش و پرورش در ارتباط هستند.

اردوی آمادگی پیشتازان دختر استان قم

قم (پانا) - اولین مرحله اردوی آمادگی پیشتازان دختر سازمان دانش آموزی استان قم با عنوان پیشتازان منتظران ظهور حضرت مهدی (عج) با حضور رئیس سازمان دانش آموزی، معاون نهضت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش قم و بیش از 300 دانش آموز و مربی پیشتاز دختر استان قم در دبیرستان شبانه روزی منطقه کهک برگزار شد.

همه عناوین آموزش و پرورش قم