امروز: دوشنبه 27 خرداد 1398 - 03:35 تبلیغات

هفته سلامت فرصتی مغتنم برای بیان اهمیت سلامت در زندگی فردی و اجتماعی است

قزوین (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: هفته سلامت فرصتی مغتنم برای بیان اهمیت سلامت در زندگی فردی و اجتماعی، تبیین جایگاه آن در تحقق توسعه مداوم و پایدار، اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ سلامت است

حضور بیش از 105 هزار نفر شرکت کننده در سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن,عترت و نماز استان قزوین

قزوین (پانا) - سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن,عترت و نماز مرحله استانی قرآن,عترت و نماز با حضور بیش از 1000نفردانش آموز و100نفر همکارفرهنگی درروزهای 14،15 و 16 اسفندماه درکانون تربیتی رشد برگزار گردید.

پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر

قزوین (پانا) - خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین باصدور پیامی به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر، تقارن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با ایام فاطمیه و شهادت حزن‌انگیز حضرت صدیقه طاهره (س) را گرامی داشت.

دغدغه اول جامعه باید آموزش و پرورش باشد

قزوین (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین در نشست هم اندیشی با نمایندگان روسای انجمن های اولیا و مربیان نواحی و مناطق 14 گانه استان گفت: دغدغه اول جامعه باید آموزش و پرورش باشد اگر در آموزش و پرورش هزینه نکنیم در آینده خسارت های جبران ناپذیری به جامعه تحمیل می شود.

مرکز آموزشی،فرهنگی اخوان زنجانچی با اعتباری بالغ بر 20میلیارد ریال در قزوین افتتاح شد

قزوین (پانا) - با حضور خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین و داود محمدی نماینده مجلس شورای اسلامی مرکز آموزشی،فرهنگی اخوان زنجانچی با اعتباری بالغ بر 20میلیارد ریال در قزوین افتتاح شد.

همه عناوین آموزش و پرورش قزوین