امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398 - 14:12 تبلیغات

توجه ویژه به ساحت دینی ، اخلاقی و مذهبی برنامه های آموزش و پرورش است

قزوین (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در جلسه کمیته همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش با بیان اینکه سند تحول بنیادین مسیر اصلی آموزش و پرورش کشور قرار دارد،گفت: برهمین اساس توجه ویژه به ساحت دینی ، اخلاقی و مذهبی برنامه های آموزش و پرورش استان شده است.

تقدیر معاون وزیر آموزش و پرورش از خبرنگاران پانا قزوین/ پانا به یک خبرگزاری بی بدیل تبدیل می شود

قزوین (پانا)- علیرضا کمرئی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در حاشیه هفدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی و نخستین مسابقات کدنویسی کشور از حضور فعال خبرنگاران پانا قزوین در پوشش برنامه های آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد.

قدرتمند در مسابقات کشوری کدنویسی حاضر شدم/ امیدوارم بدرخشم

قزوین (پانا)- سینا صیفوری، دانش آموز شرکت کننده در نخستین دوره مسابقات کدنویسی از تلاش های شبانه روزی خود برای حضور در این مسابقات می گوید و عنوان می کند: «قدرتمند در مسابقات کدنویسی حاضر شدم و امیدوارم در این دوره از رقابت ها یکی از رتبه های برتر را کسب کنم.»

تقدیر سرپرست تیم آزمایشگاهی و کدنویسی کرمان از میزبانی قزوین

قزوین (پانا)- سرپرست تیم آزمایشگاهی و کدنویسی کرمان با اشاره به استقبال خوب برگزارکنندگان هفدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی و نخستین مسابقات کدنویسی کشور گفت: قزوین استقبال گرمی تاکنون از ما داشته و به شکل مطلوبی خدمات رسانی انجام گرفته است که جای تقدیر دارد.

اجرایی شدن سند تحول بنیادین رویکرد اصلی آموزش و پرورش استان قزوین است

قزوین (پانا) - خیرالله رحمانی در گردهمایی شورای هماهنگی و اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش استان قزوین که با حضور دکتر مددی مشاور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در حوزه سند تحول بنیادین برگزار شد، اظهار داشت: اجرایی شدن سند تحول بنیادین رویکرد اصلی آموزش و پرورش است و باید در این زمینه اقدامات جدی در دستور کار قرار گیرد.

بسیج فرهنگیان استان قزوین به عنوان رده برتر استانی معرفی شد

قزوین (پانا) - مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین گفت : در نهمین جشنواره استانی مالک اشتر که با عنوان بررسی وضعیت عملکردی رده های موفق سال97 برگزار شد ، بسیج فرهنگیان استان قزوین به عنوان رده برتر استانی معرفی شد.

همه عناوین آموزش و پرورش قزوین