امروز: سه شنبه 30 بهمن 1397 - 04:23 تبلیغات

پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر

قزوین (پانا) - خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین باصدور پیامی به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر، تقارن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با ایام فاطمیه و شهادت حزن‌انگیز حضرت صدیقه طاهره (س) را گرامی داشت.

دغدغه اول جامعه باید آموزش و پرورش باشد

قزوین (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین در نشست هم اندیشی با نمایندگان روسای انجمن های اولیا و مربیان نواحی و مناطق 14 گانه استان گفت: دغدغه اول جامعه باید آموزش و پرورش باشد اگر در آموزش و پرورش هزینه نکنیم در آینده خسارت های جبران ناپذیری به جامعه تحمیل می شود.

مرکز آموزشی،فرهنگی اخوان زنجانچی با اعتباری بالغ بر 20میلیارد ریال در قزوین افتتاح شد

قزوین (پانا) - با حضور خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین و داود محمدی نماینده مجلس شورای اسلامی مرکز آموزشی،فرهنگی اخوان زنجانچی با اعتباری بالغ بر 20میلیارد ریال در قزوین افتتاح شد.

حال امروز آموزش و پرورش در هر جامعه ای نمایان گر وضعیت آینده آن کشور و جامعه است.

قزوین (پانا) - خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در کارگاه آموزشی مربیان و معاونین پرورشی ناحیه یک قزوین گفت:حال امروز آموزش و پرورش در هر جامعه ای نمایان گر وضعیت آینده آن کشور و جامعه است .

کارگاه آموزشی ویژه کلیه مدیر آموزگاران ، آموزگاران و مربیان پیش دبستانی مدارس چندپایه و عشایری

قزوین (پانا) -با حضور مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین کارگاه آموزشی ویژه کلیه مدیر آموزگاران ، آموزگاران و مربیان پیش دبستانی مدارس چندپایه وعشایری در دبیرستان شبانه روزی شهید باهنر با حضور طاهرخانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان و مدیر و معاونین آموزش و پرورش ناحیه یک برگزارشد.

کارگاه آموزشی توانمند سازی مدیران ،معاونین و آموزگاران منطقه ضیاآبادبرگزار شد

قزوین (پانا) - کارگاه های کیفیت بخشی آموزشی و اجرای برنامه های تعالی ،طرح ملی شهاب و نوجوان خوارزمی برای مدیران و معاونین مدارس متوسطه اول و دوم و همچنین آموزگاران پایه های چهارم و پنجم برگزار گردید .

همه عناوین آموزش و پرورش قزوین