امروز: شنبه 17 خرداد 1399 - 07:05 تبلیغات

توزیع 400 بسته حمایتی توسط مدارس غیردولتی استان فارس در بین دانش‌آموزان شیرازی

شیراز (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش فارس در آیین توزیع کمک‌های مؤمنانه مدارس و مراکز آموزشی غیردولتی شیراز، گفت کمک‌های مؤمنانه فرهنگیان در ایام کرونایی نشان از وجود یک تفاوت ریشه ای بین فرهنگ شرقی مبتنی بر وحی و فرهنگ غیر وحیانی دارد.

ثبت‌نام مدارس در کدام پایه‌ها حضوری و در کدام پایه‌ها غیرحضوری است

شیراز(پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش فارس از آغاز پیش ثبت ‌نام مدارس در پایه اول ابتدایی از 31 خرداد خبر داد و گفت ثبت نام در پایه اول ابتدایی تا 9 تیر ماه به صورت حضوری ادامه خواهد داشت و ثبت نام دانش آموزان در سایر پایه ها به جز در پایه های ورودی، به صورت غیر حضوری انجام می شود.

بازگشایی مراکز فرهنگی، رفاهی و بهداشتی آموزش و پرورش در سراسر فارس

شیراز (پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش فارس از بازگشایی مراکز فرهنگی، رفاهی و بهداشتی آموزش و پرورش با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سراسر استان خبر داد و گفت این مراکز با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی آماده ارائه خدمات به فرهنگیان و سایر اقشار جامعه است.

بوی سکوت، هدیه کرونا به مدارس

شیراز (پانا) - در پی بازگشایی مدارس پس از 3 ماه تعطیلی اضطراری به علت شیوع ویروس کرونا، مدرسه دکتر علاءالدین ‌بهشتی 2 ناحیه یک شیراز نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی آماده میزبانی از دانش آموزان شد.

مرضیه هاشمی: هم اکنون اسرائیل یک مسئله جدی براى تمام دنیا است

شیراز (پانا) - مرضیه هاشمی، مستند ساز و مجری شبکه خبری پرس تی وی گفت: چندین مرتبه سازمان ملل متحد اسرائیل را محکوم کرد اما آخرش چه اتفاقی افتاد، از سال ١٩١٧ میلادی تا جنگ جهانى دوم که جمعیت یهودى ها در منطقه رو به افزایش رفت، حرکت‌هاى غیر قانونى اسراییل در منطقه نیز افزایش یافت.

مدرسه ای در آرامش از صدا

کازرون (پانا) - بعد از حدود سه ماه تعطیلی اجباری مدارس، در اولین هفته از بازگشایی مدارس و حضور اختیاری دانش‌آموزان، برای تهیه گزارشی از حال و هوای این روزهای خلوت مدارس به یک مدرسه سر زدیم.

روز قدس، عالی‌ترین نمونه حق طلبی،عدالت‌خواهی و ظلم ستیزی است

شیراز (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش فارس، روز قدس را به عنوان عالی‌ترین نمونه حق طلبی،عدالت‌خواهی و ظلم ستیزی عنوان کرد و گفت جامعه فرهنگیان و دانش آموزان استان فارس این روز را گرامی می‌دارند و همه دانش‌آموزان و فرهنگیان را به بهره بردن از سخنان رهبر معظم انقلاب که ساعت دوازده روز جمعه پیش رو و به عنوان تنها مراسم سراسری روز قدس (به دلیل شیوع کرونا ) از شبکه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش خواهد شد دعوت کردند.

تهیه 27 برنامه تلویزیونی درسی با موضوع نحوه پاسخ دهی به سوالات امتحانات کتبی نهایی برای اولین بار در فارس

شیراز(پانا)-مدیرکل آموزش وپرورش فارس با مساعدت و همکاری صداوسیمای مرکز استان برای اولین بار در فارس، از تولید 27 برنامه تلویزیونی درسی با موضوع نحوه پاسخ دهی به سوالات امتحانات کتبی نهایی خبر داد و گفت این محتواها از شبکه استانی پخش خواهد شد.

همه عناوین آموزش و پرورش فارس