امروز: چهارشنبه 1 خرداد 1398 - 15:46 تبلیغات

مدیرکل آموزش و پرورش فارس: مسوولیت تعلیم و تربیت، برعهده تمام دستگاه‌های اداری، خانواده و رسانه است

شیراز (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش فارس تربیت صحیح را عامل اصلی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانست و گفت : امروز آسیب‌های اجتماعی گریبان جامعه را گرفته و ما با تغییر نگرش در افراد موثر در فرآیند تعلیم و تربیت به دنبال درمان هستیم .

برگزاری مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز در فارس

شیراز (پانا) - رئیس اداره امور قرآنی، نماز و عترت آموزش و پرورش فارس از برگزاری مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز با حضور 900 دانش‌آموز دختر و پسر منتخب از سراسر فارس در هفته سوم خردادماه جاری خبر داد.

ماموریت‌های سازمان دانش‌آموزی پُرکننده خلاهای آموزش و پرورش است

شیراز (پانا) - معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش فارس، سازمان دانش‌آموزی را مرکز پیشبرد اهداف ایرانی اسلامی در بین دانش‌آموزان دانست و افزود: زمانی که ضرورت نیاز به حضور سازمان ایجاد شد و کار و فعالیت آن آغاز شد قطعا موسسان خوش فکر و نیک‌اندیش به ضرورت نیاز به حضور چنین سازمانی اشراف داشته‌اند و خلاهای موجود در اموزش و پرورش را می‌شناختند.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس: سازمان‌ دانش‌آموزی یکی از ارکان مهم در برنامه‌ریزی‌های آموزش و پرورش است

شیراز (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش فارس درجمع روسای سازمان دانش‌آموزی مناطق ۵۹‌گانه استان فارس،گفت: دو دهه تلاش روزافزون سازمان دانش‌آموزی و حیات پربار این سازمان، بالندگی را برای آن‌ها به همراه داشته است به طوریکه امروز به عنوان یکی از ارکان برنامه‌ریزی در اولویت آموزش و پرورش است

تربیت اجتماعی، رویکرداصلی در سازماندهی سرویس مدارس است

شیراز (پانا) - رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس، مدیریت،ابتکار و خلاقیت با محوریت قانون را علت عمده موفقیت سازمان دانش‌آموزی برشمرد و افزود: مفتخریم که سازمان‌دانش‌آموزی همیشه در زمینه‌های مالی شفاف بوده و تمام کارهای اجرایی و ماموریت‌های خود را مبتنی با قانون انجام داده‌است.

راه‌اندازی سامانه جامع اینترنتی برنامه‌ریزی درسی دانش‌آموزان برای نخستین بار در فارس

شیراز (پانا) - سامانه اینترنتی برنامه‌ریزی درسی، شامل بخش‌های متعددی همچون، کارنامه پذیرفته‌شدگان سال قبل، نمودار ضریب درس‌ها در آزمون ، فهرست درس‌ها برای برنامه‌ریزی و نحوه پاسخگویی داوطلبان به سوالات کنکور 97 است.

راه‌اندازی نخستین پویش "دانش‌آموز ایرانی"ویژه فرهنگیان و دانش آموزان استان فارس

شیراز (پانا) - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس گفت: نخستین پویش "دانش‌آموز ایرانی" ویژه فرهنگیان و دانش‌آموزان استان فارس با هدف تبیین نقش ارزنده‌ی مدارس در تعلیم و تربیت آغاز شد.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس: طراحی و برنامه‌ریزی تمام فعالیت‌ها باید برمبنای سندتحول بنیادین، باشد

شیراز (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش فارس داشتن پیوست خبری با هدف ارائه گزارش از روند فعالیت‌ها و برخورداری از پیوست فناورانه برنامه‌های آموزش و پرورش در راستای کاهش هزینه‌های جاری را یک ضرورت دانست و افزود: سند تحول بنیادین گفتمان غالب آموزش و پرورش است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس : تعلیم و تربیت باید در راس اولویت برنامه‌های کشور قرار گیرد

شیراز (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس ، سازمان دانش آموزی، را نهادی اثرگذار در بدنه‌ی آموزش و پرورش دانست و گفت: ملی‌شدن طرح سرویس مدارس شهر شیراز یکی از افتخارات فارس است که با تلاش و همت سازمان دانش‌آموزی محقق شده است.

رئیس سازمان دانش آموزی فارس: ملی‌شدن طرح سرویس مدارس شهرشیراز، حاصل نگاه تربیتی به آن و اطلاق مدرسه سیار است

شیراز (پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی فارس، ملی‌شدن طرح سرویس مدارس شهرشیراز و اجرایی شدن آن در تمام استان‌های کشور را افتخاری بزرگ برای فارس برشمرد و افزود: این موفقیت حاصل تلاش همه ارکان سرویس و مهمتر از همه حاصل نگاه تربیتی به سرویس مدرسه و اطلاق مدرسه سیار به آن است.

کمبود سرانه فضای ورزشی مدارس فارس و جایگاه 23 در کشور

شیراز (پانا) - مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس سیاست آموزش‌وپرورش استان را توسعه فضاهای ورزشی دانست و گفت: در سال تحصیلی جاری 18 زمین چمن مصنوعی دراستان فارس در حال احداث است که امروز هفتمین زمین چمن مصنوعی از این مجموع را به بهره برداری رساندیم .

مدیر کل آموزش وپرورش فارس : 15 درصد دانش‌آموزان فارس در مدارس غیردولتی مشغول به تحصیل هستند

شیراز (پانا) - مدیر کل آموزش وپرورش فارس با بیان اینکه فارس یکی از استان‌های پیشرو در زمینه توسعه مدراس غیر دولتی است گفت: در حال حاضر 132 هزار دانش آموز در مدر اس غیر دولتی فارس مشغول به تحصیل هستند که 15 درصد از کل دانش آموزان استان را تشکیل می دهند.

آغاز ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان برای تحصیلی سال آینده

شیراز( پانا)_کارشناس کتب درسی و نشریات کمک آموزشی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: ثبت سفارش برای دریافت کتب درسی پایه های دوم تا ششم ابتدایی و پایه های یازدهم و دوازدهم و همچنین کتب تکمیلی مدارس استعدادهای درخشان از 20  فروردین  شروع و تا 20 خرداد 98 ادامه خواهد داشت.

همه عناوین آموزش و پرورش فارس