امروز: یکشنبه 3 شهریور 1398 - 22:57 تبلیغات

خبرنگاران، چشم بینای جامعه، هستند

شیراز (پانا) - خبرنگار با تیز‌بینی به مسائل پیرامون خود می پردازد و آنها را منعکس می کند به همین‌خاطر، چشم بینای هر جامعه خبرنگاران هستند.

برگزاری همایش استانی نانو در سروستان

سروستان (پانا) - معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش سروستان از برگزاری همایش نانو همایش نانو با حضور بیش از 40 نفر از معلمان 12 منطقه آموزشی از شرق فارس خبر داد.

داوطلبان به پایگاه‌های انتخاب رشته آموزش و پرورش مراجعه کنند/ راه‌اندازی 57 مرکز مشاوره انتخاب رشته در فارس

شیراز (پانا) - مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آوزش و پرورش از خانواده‌ها و داوطلبان خواست تا به پایگاه‌های انتخاب رشته کنکور آموزش و پرورش اعتماد کنند و از مراجعه به افراد غیر متخصص بپرهیزند.

اعتقاد به تشکل سازمانی، دانش‌آموزان را در مسیر درست در زندگی قرار می‌دهد

شیراز (پانا) - رئیس اداره آموزش و پرورش آباده، در جمع مدیران ومربیان تشکیلاتی سازمان دانش آموزی این شهرستان با اشاره به اینکه سرعت تغییرات در جوامع امروزی بسیار بالاست ، عامل موفقیت دانش آموزان راداشتن برنامه ریزی و زندگی در چا رچوب سازمانی عنوان کرد وگفت: زندگی سازمانی با ایجاد محدودیتها باعث رشد در مسیر اجتماعی شدن دانش آموزان می‌شود.

کوتاه کردن دست افراد سودجو و غیرمتخصص در انتخاب رشته کنکور در اولویت قرار گیرد

شیراز(پانا)معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌ و پرورش فارس ، نوع انتخاب رشته کنکور را علاوه بردانش‌آموزان بر آینده جامعه نیز مؤثر دانست و افزود: تقویت مراکز مشاوره تخصصی آموزش‌وپرورش موجب افزایش مقبولیت عمومی و گرایش بیشتر دانش آموزان به افراد متخصص آموزش‌وپرورش و جلوگیری از سوءاستفاده افراد غیرمتخصص در این زمینه می‌شود.

اولویت در هدایت تحصیلی، کشف علایق و استعداد دانش‌آموزان است

شیراز ( پانا) - رئیس اداره مشاوره‌ی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس هدایت تحصیلی را بر مبنای سه هدف عمده برشمرد و افزود: اولین هدف شناسایی وشناساندن استعداد، توانایی، علاقه و ویژگی های شخصی دانش‌آموز است، که هدایت تحصیلی ضمن کمک به هدایت متوازن دانش‌آموزان به شاخه‌ها و رشته‌های تحصیلی به او در انتخاب آگاهانه رشته‌ تحصیلی خود نیز کمک می‌کند.

همه عناوین آموزش و پرورش فارس